Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #66: Z jakiej karty graficznej korzystasz?

100 postów w tym temacie

Moja 1-sza grafa: S3 4MB - czasy Duke''a Nukena. Potem był super wypas akcelerator 3dfx Voodoo - Unreal chodził jak poezja - najlepsza gra, w którą grałem - teraz już takich się robi. Następna Geforce 4 mx 64 mb - czasy qukae 3, potem radeon 9600pro, który był całkiem znośny, potem radeon x8700xl 512 mb 512 bit - wielka pomyłka - bo tylko smarth shader 2.0 - nie mogłem nawet zagrać w rainbow six: vega, po czym od razu kupiłem 8800gts 320 mb gigabyte i tak jak kolega pisał powyżej smiga od dwóch lat. wszystko na maxa (z wyjątkiem crysis), ale karta naprawdę się sprawdziła. kolejny typ to gtx 285 lub coś w ten deseń:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z wszytki już miałem doczynienia :)
1.S3 trio: ale sie cieszyłem jak mi sie udało sterowniki zainstalować, byłem mały i głupi
2.voodoo 1: coś wspaniałego jak na tamte czasy
3.GF 2 MX
4.GF 4 4400
5.radek 9700Pro: 128-bit, te chińskie wynalazki, 9500pro z wgranym firmowo biosem od 9700, zgon po kontakcie z metalowym śrubokrętem :D
6.GF 7600GT: bardzo dobra do czasu spalenia sie przez too big OC, 810Mhz
7.radek 2400XT: kupiony na szybko po zgonie 7600, bardzo mile mnie zaskoczył, super OC 960Mhz
8.radek 4670: super karta wszystko śmiga szybko i zero problemów

a następną kartą będzie... na 99% RADEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostałem w ramach gwarancji GF9600GT w zamian za 7600GT. A przed 7600 przez dłuuugi czas miałem GF2 MX400 bodaj. Wcześniej niestety nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój złom (którego posiadacz to ziom xD)
RAM: 2 GB 400 mhz
Proc: intel pentium 4 2,41 ghz 1 rdzen
Karta: ATI radeon 9550/x1050 128 mb SM 1.4 ( potega !!!!)
Plyta : gigabyte ( nie pamietam pelnej nazwy )
dysk: seagate 250 gb
ogólnie to dobry sprzet ale juz czas na nowa maszynke ale brakuje mi funduszy ;;;;;;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA zaczynałem od GeForce 2MX potem GeForce 5200FX a teraz GeForce 9600GT i z każdej byłem/jestem bardzo zadowolony. (przez 2 dni miałem radeona 9550 ale się spalił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja piękna przygoda z kartami graficznymi potoczyła się tak :
1.GeForce 2MX
2.GeForce 5200MX
3.GeForce 5500FX
4.GeForce 7300GS
5.GeForce 9600GT
6.GeForce Evga GTX260 (AMP!) - i na tej teraz ciągnę :p

Możnaby pomysleć, że zatwardziały fan GF, ale po prostu nigdy jakoś na radeona nie trafiłem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie - Nvidia i jest to drugi dżifors, jaki kiedykolwiek u mnie gościł. Preferuję Radeony, ale przy ostatnim zakupie stać mnie było tylko na Nvidiowski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować