Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare blokuje na forum wzmianki o gejach i lesbijkach

70 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2009 o 13:46, palpatine napisał:

Ale filtrowanie słów :gej" i "lesbijka " ?? Czy to są jakieś obraźliwe , wulgarne zwroty
jak ch** i ku*** ?

Chyba zaszło to troszkę za daleko


Zaszło zadaleko to postępowanie homoseksualistów. Dobrze że blokują takie tematy bo po kiego tematy o gejach i lezbach na forum o grach :/? Wiedziałem że są pogięci ale żeby aż tak? Btw. Jakoś nie widziałem na WoWie tematów typu "Fisting" "Bukkake" "Group sex" "Swingers" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 12:50, Triderus napisał:

I cieszę się że blokują posty od pederastów .Jak zwykle Bioware klasa sama w sobie.


A ktoś powiedział, że słów gej i lesbijka używają tylko "pederaści" ? Jak poznasz geja piszącego posta i po czym ? Zwierza Ci się ktoś ?

Bzykające się laski pewnie lubisz, a takie durne rzeczy piszesz. Zastanawiasz się czasem nad tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę BioWare rozumiem. Po prostu na forum z różnych dziwnych przyczyn zaczęły się pojawiać posty "gay marriage" lub "wszyscy homoseksualni forumowicze niech wpisują się tutaj". Po prostu totalny "Gay spam"

OK... no dobra nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom (chyba że ci pierwsi nagle zaczynają mnie chwytać za dupsko, wtedy dostają plombę [no raz ;P]) ale na miłość boską to jest forum poświęcone grom BioWare-u a nie strona organizacji homoseksualnej. Oni mają swoje fora.
Dlatego chociaż uważam, że filtrowanie tych 2 słów jest sporą przesadą. To jestem w stanie zrozumieć co się do tej decyzji przyczyniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypowiedzi na forum dotyczą gry, nie widzę sensu ich filtrowania/blokowania. Każdy powinien móc sobie dywagować jak i o czym chce, nawet, jeśli w grze nie występują wątki homoseksualne. Jeśli zaś blokada objęła luźną pogadankę na temat homoseksualizmu, okraszoną, dajmy na to, soczystymi szczegółami, to nic dziwnego, że BioWare wprowadziło blokadę - jak komuś zależy, może sobie przecież znaleźć forum dla niewyżytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:00, Fomorian napisał:

> Z tego co wiem to pierwszym tytułem Bioware, w którym były obecne treści homoseksualizmu

> był KOTOR 1
> (vide Juhani) :)

Heh, pamiętam - tylko, że to nigdy nie było wprost zaznaczone, tylko chmarą półsłówek
i niedopowiedzeń (czyżby żeby George się nie dowiedział?). Notabene Juhani była chyba
postacią najbardziej rozchwianą emocjonalnie - tak nagłe zmiany nastroju nagłe chwilami
miała, że podejrzewałem ją nawet o ADHD :P


Masz dużo racji ale jeśli postanowiliśmy zabić Juhani to po powrocie do Enklawy zatrzyma na Jedi - kobieta, która przy odpowiednim przeprowadzeniu rozmowy prawie wprost wyzna, że była w "związku" z Juhani. Zresztą na forach czytałem, że Juhani jest pierwszą Jedi-lesbijką w świecie SW.

Poz
Bezimek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię gram.pl, z radością tu zaglądam, ale newsy Zaitseva są tragiczne. Dziennikarze z Plotka, Pudelka i Kozaczka mogliby się od niego uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, my tam spotykamy Jedi, która mówi, że była mistrzynią Juhani. Jest różnica. Czy skoro Obi-Wan mówi do Anakina Skywalkera po pojedynku pod koniec Zemsty Sithów, że go "kochał" to oznacza, że był gejem? oO Trochę zdrowego rozsądku... Miłość nie musi oznaczać tylko tej między kobietą, a mężczyzną.

Co do tematu - blokowanie wolności słowa, poza tym ograniczanie świata. Jak dla mnie duży minus do tego projektu, bo wyraźnie zostało dane nam do zrozumienia, że "my, gracze, tutaj tworzyć świata SW nie będziemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze typowo. Nie ma w uniwersum homoseksualistów, to nie ma. ;) Za tymi tematami żaden szanujący się gracz nie powinien tęsknić. :) Bo i po co o tym mają rozmawiać homoseksualiści? Ja nie mam potrzeby gadać na około wszystkim że jestem hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Good job, Zajcew!

Po newsach o religii w PS3, czas na gejów/. Jeszcze tylko eutanazja, aborcja i rasizm i będziemy mieli komplet. Gram.pl, liczę na WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:52, loczyn napisał:

> Ale filtrowanie słów :gej" i "lesbijka " ?? Czy to są jakieś obraźliwe , wulgarne
zwroty
> jak ch** i ku*** ?
>
> Chyba zaszło to troszkę za daleko

Zaszło zadaleko to postępowanie homoseksualistów. Dobrze że blokują takie tematy bo po
kiego tematy o gejach i lezbach na forum o grach :/? Wiedziałem że są pogięci ale żeby
aż tak? Btw. Jakoś nie widziałem na WoWie tematów typu "Fisting" "Bukkake" "Group sex"
"Swingers" :/

A wiesz czego dotyczył ten temat? Może motywy homoseksualne w świecie SW? Nie wolno o tym dyskutować?
Słowo homo w tememacie = dyskusja o ordynarnym (nienaturalnym i przeklętym przez Boga oczywiście) seksie?

>> Zwierza Ci się ktoś ?

Dnia 28.04.2009 o 13:52, loczyn napisał:

Sami homoseksualiści ostro się tym chwalą ;]

Co ty za fora odwiedzasz? Może dla gejów? Ja jeszcze się nie spotkałem na forum geja (albo raczej tym, że ktoś się specjalnie tym chwali), ani na tym, ani żadnym innym jakie odwiedzam. To chyba jakaś gejowska psychoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię "wypociny" ;) Zaitseva- nie sztuka pisać o przyjemnych i bezproblemowych rzeczach. A jak widać, ostatnie artykuły są strasznie gorące i każdy ma coś do powiedzenia od siebie.

Chyba nie ma nic gorszego niż artykuł, koło którego przechodzimy obojętnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 15:41, Namaru napisał:

A wiesz czego dotyczył ten temat? Może motywy homoseksualne w świecie SW? Nie wolno o
tym dyskutować?
Słowo homo w tememacie = dyskusja o ordynarnym (nienaturalnym i przeklętym przez Boga
oczywiście) seksie?

Nie wiem i nawet nie chcę wiedzieć, domyślam się że były to tematy w takim stylu jak napisał MadeinHell czyli "geje łączcie się" lub "petycja o preferencje seksualne, homo do boju!", bo jak świat pokazuje, homoseksualiści zwłaszcza Ci zza oceanu cechują się coraz większym tupeciarstwem. Wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby opowiadali o swoich preferencjach na forum SW :/ A co do samych homo, może Ciebie nie, ale mnie oburza i mam do tego prawo, zwłaszcza gdy takie bzdety wypisuje się na forach do tego nieprzeznaczonych.

Dnia 28.04.2009 o 15:41, Namaru napisał:

Co ty za fora odwiedzasz? Może dla gejów? Ja jeszcze się nie spotkałem na forum geja
(albo raczej tym, że ktoś się specjalnie tym chwali), ani na tym, ani żadnym innym jakie
odwiedzam. To chyba jakaś gejowska psychoza.

Nie mówie na Polskich, bo u nas bycie homo jeszcze nie jest "w modzie", natomiast na zachodnich serwisach takie wypadki się przytrafiają. Btw. przypomne całkiem niedawną sytuacje z PS Home (czy gdzieś tam już nie pamiętam) gdzie homoseksualiści domagali się rubryczki "orientacja seksualna", to jest chore! :/

PS. palpatine - zgadzam się w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kutwa, znów robią problem w związku z treścią homoseksualną, jeśli nie chcą, aby "niepowołane" osoby się na ten temat wypowiadały/czytały, oglądały to jest chyba od czegoś ograniczenie wiekowe, a nie takie cyrki odwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 15:43, palpatine napisał:

A ja lubię "wypociny" ;) Zaitseva- nie sztuka pisać o przyjemnych i bezproblemowych rzeczach.


Chciałeś powiedzieć kontrowersyjnych... Nie ma to jak sobie nabijać licznik oceny i komentarzy newsów przez poruszanie kontrowersyjnych tematów ;) Kiedyś Zaitsev był znany z powalających obrazków, teraz z zupełnie czego innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować