Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Co się stało z gram.tv ?!

22 postów w tym temacie

Od dobrych paru tygodni pojawiają się w każdą sobotę o godz. 12 powtórki gram.tv. Czy może mi ktoś to wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniknięcie programu to oczywiście cios dla nas - Polskich graczy. Ja jednak za bardzo się nie smucę. Sam program oglądałem sporadycznie, jakoś nigdy nie potrafiłem usiąść przed telewizorem o tej niemiłej dla mnie godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ale ten akcent w telewizji ( pomiędzy powtórkami z całego tygodnia ) był miły, a to oznacza że Polski Gracz jest szanowany nie tylko w necie... Niestety, w telewizji zazwyczaj pokazuje się złe aspekty grania, a nie tak jak w azjatyckich stacjach relacjonuje się mecze z CS''a czy StarCrafta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie w TV nie leci juz ten denerwujacy duet 2 ludzi. ten grubszy typ tak mnie denerwowal ze sie zygac chcialo. Na szczeście ktoś dobrze pomyslal i zdjął ten syfiasty program z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:21, Citkowsky napisał:

No nareszcie w TV nie leci juz ten denerwujacy duet 2 ludzi. ten grubszy typ tak mnie
denerwowal ze sie zygac chcialo. Na szczeście ktoś dobrze pomyslal i zdjął ten syfiasty
program z anteny.

Błąd! Ten "syf" nadal leci, ale powtórki. Mój brat, który nie interesuje się grami, po obejrzeniu jednego odcinka wyskoczył ostatnio do mnie z takim tekstem: "Wyszło nowe Skate, wiesz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zawiesili emisję programu bo w końcu nie każdy ma 3 pakiet w kablówce lub abonament w cyfrze + żeby oglądać HYPER.TV a poza denerwującymi reklamami w środku odcinków program GRAM.TV był całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program PatioTV, godzina 20.30, "High Score" - program o wszystkim co związane z grami, ostatnio jak oglądałem to byla relacja z Xbox Fun Day ;)
Kiedyś jeszcze był program "OG" o grach na Owsiaku... Ale czy jeszcze jest to nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:50, T-Tronix napisał:

Program PatioTV, godzina 20.30, "High Score" - program o wszystkim co związane z grami,
ostatnio jak oglądałem to byla relacja z Xbox Fun Day ;)
Kiedyś jeszcze był program "OG" o grach na Owsiaku... Ale czy jeszcze jest to nie wiem
;P


PatioTV? W jakiej sieci jest to dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:55, Ichibanboshi-kun napisał:

PatioTV? W jakiej sieci jest to dostępne?


Ja mam telewizje "N" i "Cyfrowy Polsat" - tam są.. Gdziee jeszcze - nie wiem szczerze mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 23:44, Pawlo09 napisał:

To Higscore to totalna klapa.
A Owsiak TV już nie ma na N.


Fajne byłoby gdyby nie było ciągle o jednym i tym samym ;P Bo męczy już oglądanie recenzji Overlorda 2, 4 raz z rzędu ;) Wypuścili by nowe odcinki - więcej osób by ogladalo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować