Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 09:46, mlynar911 napisał:

Co do beczki z rumem ;p a gdzie kranik do nalewania?

Co do kranika, to po co nam kranik, jak wystarczy samemu zrobić otwór i już jest taka kolejka że w beczułce brakuje, poza tym to hunti jest od polewania ludziom a on już da radę, uwierz tyle lat doświadczenia więc nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 11:31, kindziukxxx napisał:

> Co do kranika, to po co nam kranik, jak wystarczy samemu zrobić otwór i już jest taka
kolejka że w beczułce brakuje, poza tym to hunti jest od polewania ludziom a on już da
radę, uwierz tyle lat doświadczenia więc nie martw się :)

To ja zrobię większy otwór w beczce i do niej wskoczę ;d i będę niczym Diogenes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 12:03, mlynar911 napisał:

To ja zrobię większy otwór w beczce i do niej wskoczę ;d i będę niczym Diogenes ;]

Też masz ambicje rozmawiać z królami i poniżać ich swoją inteligencją, czy chodzi tylko o napicie się jak największej ilości rumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z ciekawości wpadłem zapytać - czy wy odnajdujecie tutaj jakikolwiek klimat ? Czy mimo wszystko tylko ja jestem taki sentymentalny,że dla mnie ta loża, mimo iż z tymi samymi ludźmi już jest nie taka jak kiedyś ? Swoją drogą co z miodzikiem i innymi ? Skoro zamknęli tamtą, to i piwniczkę szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:10, dawidos160 napisał:

Ja tylko z ciekawości wpadłem zapytać - czy wy odnajdujecie tutaj jakikolwiek klimat
? Czy mimo wszystko tylko ja jestem taki sentymentalny,że dla mnie ta loża, mimo iż z
tymi samymi ludźmi już jest nie taka jak kiedyś ? Swoją drogą co z miodzikiem i innymi
? Skoro zamknęli tamtą, to i piwniczkę szlag trafił.


Zauważ że ta Loża ma jakieś 300 razy mniej postów niż stara...Poczekaj trochę to może klimat się zrobi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie towarzysze skoro ludzie ci sami, ten sam wątek, spamowisko jak do tej pory - to musi być Loża Szyderczyń.
Nigdy w sumie nie wiadomo było, o czym tu rozmawiać - ani po co powstała DSLS, ale jak już jest to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:18, Piterixos napisał:

> Ja tylko z ciekawości wpadłem zapytać - czy wy odnajdujecie tutaj jakikolwiek klimat

> ? Czy mimo wszystko tylko ja jestem taki sentymentalny,że dla mnie ta loża, mimo
iż z
> tymi samymi ludźmi już jest nie taka jak kiedyś ? Swoją drogą co z miodzikiem i
innymi
> ? Skoro zamknęli tamtą, to i piwniczkę szlag trafił.

Zauważ że ta Loża ma jakieś 300 razy mniej postów niż stara...Poczekaj trochę to może
klimat się zrobi:-D


... Coś Ty w ogóle za plugawa istota jest ?? Ja Cię nie znam. A nie ilość postów się liczy a klimat. A tego tu mi brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:10, dawidos160 napisał:

Ja tylko z ciekawości wpadłem zapytać - czy wy odnajdujecie tutaj jakikolwiek klimat
? Czy mimo wszystko tylko ja jestem taki sentymentalny,że dla mnie ta loża, mimo iż z
tymi samymi ludźmi już jest nie taka jak kiedyś ? Swoją drogą co z miodzikiem i innymi
? Skoro zamknęli tamtą, to i piwniczkę szlag trafił.

Piwniczki waśnie szlag nie trafił i zapasy przetrwały, a hunter i wdowiak zmienili nicki, do tego doszło kilka osób których ja też nie znam, ale sie nie przejmuj mistrz pióra i kielicha przygotowuje nowy FAQ, a klimat ciągle narasta, wiesz najlepiej to będzie po 20-30 stronie wtedy wróci nasza loża, bo reszta obcych dopadnie bo nie rozumieją o co w tym chodzi :P

Edit: a miodzik i rum pijemy jak zawsze na wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:40, kindziukxxx napisał:

bo reszta obcych dopadnie bo nie rozumieją o
co w tym chodzi :P


Ze mną będzie inaczej - ja odpadnę bo nikt nie zrozumie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 12:50, Luk_Der_Ritter napisał:

Ze mną będzie inaczej - ja odpadnę bo nikt nie zrozumie o co mi chodzi.

Nie!, Co do Ciebie to mamy specjalne plany, od dzisiaj będziesz wszystkim starym wyjadaczom roznosił napoje , drinki browary i o cokolwiek poproszą, przez........ resztę wieczności. Do tego za każdym razem rano jak nikt tego nie zrobi będziesz otwierał drzwi loży, parzył herbatę i kawę codziennie rano i to tak długo aż twoje zwłoki nie osuną się z wycieńczenia a szczury lożowe nie skonsumują twoich resztek. A co najlepsze że już nie masz wyjścia bo jakbyś wiedział albo potrafił czytać to byś przeczytał ze kto tu raz wchodzi to już nie wychodzi więc miłej wieczności :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 13:22, kindziukxxx napisał:

(ciach)


Może być, ostatnio mi się nudzi to będę miał przynajmniej zajęcie :) Robię dobrą bawarkę, kto sobie życzy?

Mam też niezłe miejsce pracy dla naszego związku pirackiego. Potrzebujemy kapitana. Kto się zgłosi?

20090510132722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 13:28, Luk_Der_Ritter napisał:

Mam też niezłe miejsce pracy dla naszego związku pirackiego. Potrzebujemy kapitana. Kto
się zgłosi?

jeżeli chodzi o chęć przejęcia świata spóźniłeś się o kilka lat hunt....kakarotto już od dość długiego czasu wdraża plany przejęcia władzy i rządzenia ludźmi wiec z nim pogadaj na temat pomysłów zagłady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 13:53, kindziukxxx napisał:

jeżeli chodzi o chęć przejęcia świata spóźniłeś się o kilka lat hunt....kakarotto już
od dość długiego czasu wdraża plany przejęcia władzy i rządzenia ludźmi wiec z nim pogadaj
na temat pomysłów zagłady :P


Nieee, władza absolutna mi nie pasi, jak to powiedział kiedyś Stalin (autentyk) "Jestem najpotężniejszym człowiekiem na świecie, rządzę największym imperium w dziejach, kochają mnie miliony i nie mam z kim wypić filiżanki herbaty."

Ja chcę uprawiać piractwo, wiesz - słońce, plaża, morze i krzyki mordowanych. Druga rzecz to rycerstwo. Za kasę z piractwa zbuduje sobie zamek i kuźnie i nic więcej do szczęścia mi nie trzeba. No, może jeszcze wypił bym herbatkę z Józefem Stalinem, albo Vladem Tepesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 14:05, Luk_Der_Ritter napisał:

Ja chcę uprawiać piractwo, wiesz - słońce, plaża, morze i krzyki mordowanych. Druga rzecz
to rycerstwo. Za kasę z piractwa zbuduje sobie zamek i kuźnie i nic więcej do szczęścia
mi nie trzeba. No, może jeszcze wypił bym herbatkę z Józefem Stalinem, albo Vladem Tepesem...

to i tak ci się nie uda, bo hunti, przewidział takie rzeczy i nie wydostaniesz się z loży nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 14:07, kindziukxxx napisał:

to i tak ci się nie uda, bo hunti, przewidział takie rzeczy i nie wydostaniesz się z
loży nigdy :P


Dobra, dobra... Faktycznie mam problem...

Mam kilka pomysłów jak stąd uciec.

1) Mogę mu powiedzieć że zostanę korsarzem na jego służbie i będę się dzielił łupem.
2) Mogę mu powiedzieć że kiedy uzbieram na kuźnie to wykuje mu epic armor + magic long sword. Przecież lord ciemności musi mieć czarną zbroję i miecz większy od chorego ego.
3) Zrobię groźną minę i powiem że walę z axa.
4) (wersja soft) Powiem że go zbluzgam po niemiecku jak mnie nie wypuści.
5) (wersja dehumanized hard) Powiem że go zbluzgam po japońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 13:28, Luk_Der_Ritter napisał:

/.../ Potrzebujemy kapitana. Kto > się zgłosi?

Ewentualnie mogę. Mam patent Sternika Jachtowego. Oczywiście natychmiast zrezygnuję, jak stawi sie ktoś z wyższym stopniem. Zatem czekam na objecie okretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:05, kindziukxxx napisał:

Też masz ambicje rozmawiać z królami i poniżać ich swoją inteligencją, czy chodzi tylko
o napicie się jak największej ilości rumu :P

Hmmm ta ale to tylko podczas stanu wskazującego ;] wtedy to nawet Einstein jest głupolem ;]

dawidos160
A kto powiedział ,że trafił szlag? Wszystko jest na swoim miejscu ;] ... nowym miejscu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 16:51, mlynar911 napisał:

Hmmm ta ale to tylko podczas stanu wskazującego ;] wtedy to nawet Einstein jest głupolem

Tak, Tak stanu wskazującego że ten stan nastąpił, ale wiesz ze jak jesteś w takim stanie to potem lożowa wygódka jest zapchana przez cały tydzień,nikt nigdy nie widział Cię, jakby cokolwiek wtedy przy niej robił, ale nie zmienia to faktu ze po każdym takim razie wygódka jest do góry nogami, tak więc lepiej abyś nie pił aż tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale coś mi mów ,że wygódka leżąca do góry nogami to nie jest jedyna rzeczą jaką zostawiam gdy już "wpływ" przechodzi ;p Wydaje mi się ,że pamiętam jakieś urywki ale nie udaje mi się ich skleić w jeden film ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 21:16, mlynar911 napisał:

Nie wiem czemu ale coś mi mów ,że wygódka leżąca do góry nogami to nie jest jedyna rzeczą
jaką zostawiam gdy już "wpływ" przechodzi ;p Wydaje mi się ,że pamiętam jakieś urywki
ale nie udaje mi się ich skleić w jeden film ;d

NO tak się składa że inne rzeczy które pozostawiasz są pochodzenia organicznego o których zazwyczaj nie lubi się mówić, ale tak to prawda to są te rzeczy które zajeżdżają kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować