Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 12:39, Kakarotto napisał:

> /.../ Jest ktoś posiadający te cechy i jest piękny... nic ci lista tych
cech nie podpowiedziała?

Aaaa! To pewnie o mnie myślisz? Moja żona stwierdziła już dawno, ze posiadam te wszystkie zalety i jestem piekny!

Dnia 05.05.2009 o 12:39, Kakarotto napisał:


Lepszego kandydata nie znajdziecie
a go zauważyć nie chcecie

No nie, po prostu jestem skromny. I zajęty piwniczką ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 13:19, KrzysztofMarek napisał:

Aaaa! To pewnie o mnie myślisz? Moja żona stwierdziła już dawno, ze posiadam te wszystkie
zalety i jestem piekny!


Tak, tak... piękny inaczej ;)

Oczywiście, że chodzi o mnie. Twój jedyny słuszny kandydat ;)

Dnia 05.05.2009 o 13:19, KrzysztofMarek napisał:

> Lepszego kandydata nie znajdziecie
> a go zauważyć nie chcecie
No nie, po prostu jestem skromny. I zajęty piwniczką ;-D


Opróżniacza beczek nie chcemy na patrona Loży ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2009 o 13:07, rob006 napisał:

Bo ludzie chętniej pchają się tam gdzie ich nie chcą, niż tam gdzie ich chcą. :D

No niby coś w tym jest. Ale to też jest psychologia, bo główni lożowi cze pozostają wierni starym przyzwyczajeniom, przez to pisują w swoim temacie gdzie postronni po tytule nie są w stanie wnioskować "o co tutaj biega" a że jeszcze jest damska to omijają szerokim łukiem.

Dnia 05.05.2009 o 13:07, rob006 napisał:

Swoją drogą jesteś teraz władcą tematu jak... Tyhe... :P

Ja tylko założyłem ten temat, fakt podjąłem to ryzyko, ale władcami są wszyscy lożowicze, przynajmniej dopóki nie znajdziemy sobie kolejnego guru, i ja nie mam zwyczaju proszenia o zamkniecie tematu w którym ludzie dobrze się bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2009 o 13:11, Piterus_Von_Drackus napisał:

@kindziukxxx
Ciekawy jestem czy sobie zdajesz sprawę z odpowiedzialności jaką na siebie wziąłeś otwierając
Lożę.

Odpowiedzialność to moje trzecie imię, ale mam nadzieję że mimo wszelakich trudności też będziecie pomagać i robić to co dawniej w loży ( wieczorem pijemy :P). a odpowiedzialność to najmniejsza rzecz jakiej się obawiam, gdyż w porównaniu do quizów to tutaj osobą z najmniejszym wiekiem (18l.) jestem ja , czyli średnia będzie koło 20-kilku, a chyba w takim wieku ludzie są już odpowiedzialni, przynajmniej być tacy powinni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 13:22, Kakarotto napisał:

/.../ > Opróżniacza beczek nie chcemy na patrona Loży ;-D

Wypada mi sie z Toba zgodzić. Ponieważ ja napełniam beczki a Ty je oprózniasz, nie nadajesz sie na patroa Loży. Ale nie martw sie tym zbytnio. gdyby nie ci, co opróżniają beczki, nie miałbym ich dla kogo napełniać. I co za pluribus majestatis hihihi. To "nie chcemy". Najpierw trzeba założyć listę i zebrać choć ze dwa podpisy (jeden, swój, zapewne masz) żeby mówić "my"... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 13:32, KrzysztofMarek napisał:

Wypada mi sie z Toba zgodzić. Ponieważ ja napełniam beczki a Ty je oprózniasz, nie nadajesz
sie na patroa Loży. Ale nie martw sie tym zbytnio. gdyby nie ci, co opróżniają beczki,
nie miałbym ich dla kogo napełniać. I co za pluribus majestatis hihihi. To "nie
chcemy". Najpierw trzeba założyć listę i zebrać choć ze dwa podpisy (jeden, swój, zapewne
masz) żeby mówić "my"... ;-P


Kakarotto aka hunter22 może zostać przecież Lożowym patronem Opróżniaczy Beczułek. Człek ten ma bardzo duże przecież w tym doświadczenie.

Waćpan natomiast patronem Alchemików na pewno zostaniesz. Któż inny lepsze trunki produkuje. Zawsze mądrą radą wesprze.
Hmmm... Może Waćpan by został patronem całej obecnej Loży?

@kindziukxxx
Nie wiadomo, czy jakoweś dzieciaki nie nadejdą od strony Lochów zdegradowanych. Trza chyba zbrojownie odpowiednio wyposażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 13:32, KrzysztofMarek napisał:

Wypada mi sie z Toba zgodzić. Ponieważ ja napełniam beczki a Ty je oprózniasz, nie nadajesz
sie na patroa Loży. Ale nie martw sie tym zbytnio. gdyby nie ci, co opróżniają beczki,
nie miałbym ich dla kogo napełniać. I co za pluribus majestatis hihihi. To "nie
chcemy". Najpierw trzeba założyć listę i zebrać choć ze dwa podpisy (jeden, swój, zapewne
masz) żeby mówić "my"... ;-P


Pisz co chcesz, beczkowy opróżniaczu. Nie chcemy ciebie na patrona, z ciebie jest zły przykład dla młodzieży. Damy radę, bo jest nas wielu.

hahaha przegrałeś ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 13:40, Piterus_Von_Drackus napisał:

>/.../
Kakarotto aka hunter22 może zostać przecież Lożowym patronem Opróżniaczy Beczułek. Człek
ten ma bardzo duże przecież w tym doświadczenie.

I to prawdę Waść mówisz. Głowę wszelako ma nietegą, ledwie połówkę cienkusza strzyma. Zaś mojej produkcji i ćwiartka mu starczy. Zatem, gdy inni wigoru nabierają, Jemu spać się zachciewa ;-)

Dnia 05.05.2009 o 13:40, Piterus_Von_Drackus napisał:


Waćpan natomiast patronem Alchemików na pewno zostaniesz. Któż inny lepsze trunki produkuje.
Zawsze mądrą radą wesprze.

Patronem Alchemików Waść powiadasz? Patronem Alchemików ewentualnie zostać mogę. A to z racji wieku i doswiadczenia, bom w produkcji ingrediencji wielce doświadczony.

Dnia 05.05.2009 o 13:40, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmmm... Może Waćpan by został patronem całej obecnej Loży?

Jeśli już ktoś patronem ma zostać, a Wielce Szanowny Mistrz Matteos jest nieobecny, to patronem ino Kindziukxxx zostać może. On to bowiem Lożę reaktywować się odważył. I, sprawiedliwość trzeba Mu oddać, sukces odniósł.
Tylko dlaczego jego imię z małej litery pisać mielibyśmy?
A ku rozweseleniu i serc pokrzepieniu link załaczam:
http://prawy-sierpowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2009 o 13:40, Piterus_Von_Drackus napisał:

@kindziukxxx
Nie wiadomo, czy jakoweś dzieciaki nie nadejdą od strony Lochów zdegradowanych. Trza
chyba zbrojownie odpowiednio wyposażyć.

takich to się nie mamy co bać sami sobie z nimi damy radę, albo postawimy wodza na straży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 12:07, kindziukxxx napisał:

Temat ten jest kontynuacją ze starego forum , oraz tego forum.
Temat ten nie jest w quizach i zabawach, gdyż w nim można podyskutować na każdy temat,
poprzedni temat nie zostałby zamknięty gdyby nie prośba założycielki, i sami moderatorzy
złożyli propozycje założenia drugiego takiego tematu, więc mam nadzieję że i ten nie
zostanie zamknięty.

A i FAQ Loży, napisany przez Matteosa ale zapewne obowiązujący i tutaj:


No dobrze, tematu tego przez dłuższy czas nikt nie zamknął, to mogę się dopisać i nie oberwać za podbijanie „spamerskiego” topicu. Nie powiem, oryginalna procedura. Autorzy regulaminu nie przewidzieli takiego co najmniej desperackiego otwierania tego samego tematu po kilka razy. Próby odbudowy Loży? Czemu nie, mam jednak małe zastrzeżenia. Nie do formy, a do miejsca. Otóż z tego co widzę, na Gram.plu robi się jeden wielki bajzel - wystarczy przejrzeć tematy na pierwszej stronie. I raczej za długo tu nie posiedzę. Może nowy właściciel zmieni sytuację, ale na chwilę obecną jest tu wyjątkowo niesympatycznie. Podobnie jak spora część użytkowników „ze stażem” mam duże nadzieje co do testowanego staro-nowego forum CDP. Jak mniemam, zachować ma ono dojrzałą treść i formę z dawnych lat. Ba, to dopiero wersja beta, a już jest ciekawie: TYHE hakuje panel moderatora, kNOT w biały dzień pomaga użytkownikom, S1G zamyka temat quizowy, strajker pisze jak to zawsze miał w zwyczaju, Wojman zakłada temat o StarCrafcie II, Matteos katuje mechanizm forum testując poprawność wyświetlania prawego cudzysłowu ostrokątnego i tak dalej. Jak tylko tamtejsza technika stanie na nogi (i całość nie padnie z braku zainteresowania), wyprowadzam się. Tam Loży zabraknąć jednakowoż nie może, jak trzeba będzie, to i sam ją założę. Ale na razie chyba za wcześnie. I mój FAQ taki nieadekwatny, będę musiał coś nowego naskrobać. Hmmm....

A Loża? Cóż, Lożą zawsze pozostanie póki ostatni Lożowicz funkcjonuje, choćby niczym Kartaginę ją zburzyć, a ziemię zaorać i solą posypać. Ale czy Damską i Szowinistyczną? Raczej nie. Takie sformułowanie „należało” do poprzedniej ekipy trzymającej władzę. Nazywanie tak zupełnie nowego wątku jest troszkę nie na miejscu w stosunku do Pań, które tak ochrzciły (dwukrotnie!) swój temat w ramach pewnej idei. Lepiej wymyślić coś nowego, choć naturalnie z „Lożą” w nazwie. DSLS nie została zamknięta, bo TYHE miała pewnego ranka kaprys, tylko tutejsza administracja przejawiała niecne zamiary co do tematu. Jakieś przenoszenia między kategoriami, zarzuty o brak rozmów na temat, blablabla. A że głos założyciela tematu jest brany pod uwagę, to stało się, co się miało stać. Innymi słowy, "ale" pojawiło się najpierw na górze. Heh, i nie sądzę, by Olamagato takie zakładanie nowej Loży miał na myśli.

A w sumie bym się nie zdziwił, gdyby przy następnych odwiedzinach i tu zawisła kłódka. Lepiej pakować manatki póki jest co zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 00:27, Matteos napisał:

/.../


masz racje i w takim przypadku przeniesiemy loże w miejsce prawie że pierwotnego założenia, ale na razie temat ten kłódeczki nie ma a co z tym idzie nie upadł ten temat, i mam nadzieję ze nie zostanie zamknięty w taki brutalny sposób. A jak zamkną cóż damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohohohohohoh ludzie co ja tutaj widzę ;d a cóż to powstało z martwych niczym Fenix? ;]
Witam stary squad szofinistuf ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:58, mlynar911 napisał:

Hohohohohohoh ludzie co ja tutaj widzę ;d a cóż to powstało z martwych niczym Fenix?
;]
Witam stary squad szofinistuf ;D

pamiętaj tylko aby nie spamować w temacie w którym spam nie istnieje :). Tak witamy Cię ale już się nie musisz kłaniać przed portretem bo nie ma żadnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:58, mlynar911 napisał:

/.../ > Witam stary squad szofinistuf ;D

Tja. Widać, że stare, spamerskie nawyki trudno wykorzenić. Jeśli ktoś w Lozy pisze mniej, niż trzy zdania, to znaczy, ze spamuje. Oczywiście, pisanie dłuższych postów jest mile widziane, bo trudno przyjąć, że spamem jest post na pół strony? Bo i kto wydoli wypisać się wiecej, niz na trzy takie posty dziennie? Witamy zatem starego Lożowicza i zachecamy do pisania, niekoniecznie z sensem, ale za to długo. Co by sie nam nikt do Loży nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 17:38, KrzysztofMarek napisał:

/...../

Heh patrzę ,że Loża przybrała nowe zasady? Czyż tamte stare były absurdalnie niedorzeczne? Spam będący częścią jakże interesującego tematu ma zniknąć na zawszę? Za jaką cenę? Cenę tego by temat leżał odłogiem i nikt do niego nie zaglądał? A co będzie jak wojna w Iraku już się skończy to wtedy o czym będziemy dyskutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby mój post miał być pierwszym niejako pasującym do tematu? ;]

Loża się nam odchudziła dość znacznie, całe archiwa się zniszczyły. Piszemy więc nowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:56, Magwisienka napisał:

Czyżby mój post miał być pierwszym niejako pasującym do tematu? ;]

Hmm zależy z jakiej perspektywy się na to spojrzy ;] z moderatorskiej wygląda inaczej a z Lożowicza inaczej ;] Ale jeżeli chodzi ,że jesteś tutaj pierwszą piszącą osobą płci przeciwnej niż mężczyzna to tak Twój post jest pierwszym ;D

Dnia 06.05.2009 o 19:56, Magwisienka napisał:

Loża się nam odchudziła dość znacznie, całe archiwa się zniszczyły. Piszemy więc nowe?
:)

Po prostu jakiś hacker włamał się i odchudził liczbę stron z ponad tysiąca do 2 ;] bo mu chyba jedynka nie odpowiadała ;]

Witamy pierwszą Kobietę w nowej Loży. Tylko proszę się na nią nie rzucać jak pies na kiełbasę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:00, mlynar911 napisał:

Po prostu jakiś hacker włamał się i odchudził liczbę stron z ponad tysiąca do 2 ;] bo
mu chyba jedynka nie odpowiadała ;]

A to nie dobry, jak on mógł? Tyle ciężkiej pracy, aby te wielkie szafy z kronikami zapełnić i bum! Ni ma... Ale może to i lepiej, będzie okazja, by stworzyć coś innego, może ulepszyć :)

Dnia 06.05.2009 o 20:00, mlynar911 napisał:

Witamy pierwszą Kobietę w nowej Loży.

Hyhy :) Mam nadzieję, że nie pozostanę długo jako jedyna z różowym znaczkiem pod nickiem. W końcu to loża damska! A tu same chłopy :P
>Tylko proszę się na nią nie rzucać jak pies na kiełbasę xD
Eee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:04, Magwisienka napisał:

A to nie dobry, jak on mógł? Tyle ciężkiej pracy, aby te wielkie szafy z kronikami zapełnić
i bum! Ni ma... Ale może to i lepiej, będzie okazja, by stworzyć coś innego, może ulepszyć
:)

Gdybym go spotkał to bym naskarżył na niego dla mamy!! Bo jak tak mozna z butami włazić i psuć czyjąś ciężko nagromadzoną i wykonaną prace .. To oburzające! A propos szaf to zdeka zardzewiały na śmietniku ;]

Dnia 06.05.2009 o 20:04, Magwisienka napisał:

Hyhy :) Mam nadzieję, że nie pozostanę długo jako jedyna z różowym znaczkiem pod nickiem.

Gdybym tylko mógł to bym zmienił znaczek by się Tobie przypodobać! Ale zabrania mi kierownictwo gram.pl

Dnia 06.05.2009 o 20:04, Magwisienka napisał:

W końcu to loża damska! A tu same chłopy :P

O wypraszam to sobie!! Mianem chłopa określa się niewykrztałciucha i rolnika ;>

Dnia 06.05.2009 o 20:04, Magwisienka napisał:

Eee :P

Nie znasz męskiego grona internetowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:39, mlynar911 napisał:

O wypraszam to sobie!! Mianem chłopa określa się niewykrztałciucha i rolnika ;>

Tak było dawniej, kiedy chłop praktycznie nic nie znaczył, teraz chłop to po prostu facet :P Pamiętam, jak na jakimś meczu Pliński mobilizował swoich kolegów słowami "Dalej chłopy HEJ!!!" :D

Dnia 06.05.2009 o 20:39, mlynar911 napisał:

Nie znasz męskiego grona internetowego ;]

Paru przedstawicieli poznałam, nie są tacy źli jak to sugerujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować