Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy - StarCraft II!

60 postów w tym temacie

Ajj a tak sie ucieszylem gdy zobaczylem ten artykul, i jego tresc. A wiedzialem, kup Diablo ale nie nie chcialo sie :/
Teraz bedzie trzeba czekac na finalna wersje ;] Coz na BECIE swiat sie nie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał żadnej gry Blizza, a potrzebowałbym pilnie chociaż jeden kluczyk, to sprawdziłbym najszybszą formę dystrybucji gier (nie, nie torrenty). Ale że takowy mam, to nic nie mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a o tym, że trzeba mieć jakaś grę od blizza zarejestrowaną na battle.net to już w tym newsie nie łaska napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Ze wszystkim wyszło super- Diablo, Warcrafty, wszystko dodane bez problemu. Ale niestety, Wowa w wersji dla Europy nie można dodać do konta, tak samo z każdym dodatkiem - "comming soon for your region". A by was jasna....no :P

Kondolencje dla wszystkich, którzy nie mają żadnej z gier Blizza ;) Bad surprise :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko ok, dałem te dane do bety itd. lecz jedno mnie martwi. Czy oni będą spoglądali na ilość miejsca na dysku twardym, gdyż, odczytał mi ten program tylko dysk C, który ma 29 GB w tym 27 zajęte, a oprócz tego mam jeszcze 2 dyski po 100 GB każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować