Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion przebojem, NCSoft chwali się wynikami

30 postów w tym temacie

Sporo osób z europy w tym także z Polski gra na chińskich serwerach. Jest łatka EU. Plus poradniki jak przejść rejestrację na stronie która jest pełna krzaczków :). Dodatkowo gra jest darmowa do pobrania, i dostajemy na start 5 godzin free do grania, które lęcą tylko wtedy kiedy się gra. Kolejne godzinki już trzeba wykupić, ale sa to też grosze. Ja dziś zaczynam testy, klient pobrany, konto założone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shaggy, jestem twoim dłużnikiem. :)
Co do gry, Gameplay przypomina mi MU Online ale z tej dobrej strony.
Jeszcze to takie mangowe, mmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zabawie na chinskich serwerach stwierdzam ,ze jednak nadal bede sie trzymac zachodnich gier mmo ;] . Aion pod wzgledem grindu przebija lineage2 xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koreańskie MMO zawsze kojarzyły mi się ze straszliwym grindfestem, więc może poczekam na coś bardziej przekonującego, niż opinie ludzi, którzy równie dobrze mogliby być farmującymi botami, niż graczami. Nie bez powodu Lineage nie zdobyły zbytniej popularności w reszcie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Raczej, że się chwalą, co mają robić. Przecież nie powiedzą o pozwie sądowym za 30 mln, albo klęsce TR ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ,ze wypowiadacie sie a nawet nie graliscie.Grindu tam nie ma to nie silkroad a porownanie do Lineaga jest nie na miejscu , questy w lineagu mozna zliczyc na palcach obu rak.Questy spokojnie wystarczaja do lvlowania w Aionie. Nie mozecie zniesc tego ,ze WoW sie konczy ? Kiedys musialo to nastapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, każdy kto rozpoczyna w byle wątku o mmo dyskusję nt. tego mmo w porównaniu do wowa zasługuje na powieszenie za jajka. Mało Ci flame''u w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 10:34, jac22 napisał:

Cos czuje ,ze wypowiadacie sie a nawet nie graliscie.Grindu tam nie ma to nie silkroad
a porownanie do Lineaga jest nie na miejscu , questy w lineagu mozna zliczyc na palcach
obu rak.Questy spokojnie wystarczaja do lvlowania w Aionie. Nie mozecie zniesc tego ,ze
WoW sie konczy ? Kiedys musialo to nastapic.


buahahahahahaha
Kolego następnym razem wybierz lepsze miejsce na wyrażanie swoich frustracji i problemów związanych z konfliktem twojej gry z wowem...
A najlepiej idź sobie jakiegoś kolegę znajdź bo śmierdzi to szczeniactwem i nolifem. Może jakąś dyskotekę klasową masz? Poszedłbyś, podstawówka to nie wstyd. :D

Z góry przepraszam za karmienie trolla. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę się przesiadać z WoW''a to prawdopodobnie na to. Motyw płatności jest naprawdę świetnie pomyślany. Kiedy ma ukazać się w Europie oficjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadam się z Wowa na Blade & Soul :)) Jestem już zmęczony tym całym światem, pora troszkę powalczyć na padzie :P Aiona sobie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób płatności w Europie pewnie będzie taki jak w innych MMO, bo z tego co się orientuję to pomysł na taki system jaki zastosowali w Aionie wcale nie jest nowy, a tylko wprowadzony na tamte rynki. Zresztą to mniej zależy od wydawcy, a bardziej od firmy która zakłada serwery w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni piszą, że grindfest, inni piszą, że nie ma grindfestu (grałem w Lineage II i mało z nudów nie umarłem... NIC do roboty a wbiłem 40 lvl. W WoW to przynajmniej zawsze masz jakieś questy, eventy i instancje, a w L2 umówić się na raid bossa to zadanie graniczące z cudem. W WoW oczywiście też coraz trudniej o to na niższych levelach) w tym Aionie...
Jak skończę poprawiać oceny to na pewno wypróbuję. Perfect World miało fajny klimat z latającymi elfami, może Aion będzie ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach te wszystkie prymitywne mmorpg(::::::::::. Jedynym prawdziwym wyzwaniem jest Dungeons&Dragons Online chłopaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych zabić 20 mobów (o_x) to grind... najlepiej jak kolega wyżej w poście wspomniał o tutorialu do rejestracji do Chińskich servów, 5 godzin na wypróbowanie gry to nie mało ;-) sam bym spróbował, ale w8 4 new komp >_> // Co do ładnych wyników Aiona - wyciągnęli wnioski z L2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram na chinskim retailu. 100 godz kosztuje 8 dolarow, a wiec smieszne pieniadze.

odosnie grindu - nie wiem jak dalej, ale na poczatku to grindu jest mniej jak w wowie. jesli mamy cos pozbierac to max jest to 8 tego czegos i wypada to z co drugiego moba.

Grafika na pewno nie przypomina koreanskich mmo - jak ktos gral w wow to stylowo grafika na pewno mu wystarczy - jest kolorowo, ale stylowo :)
sam engine jest lepszy od tego z wowa. Dosc powiedziec, ze mam 50-100 klatek w 1900x1200 z antialiasingiem.

Ogolnie gra bardzo dopracowana. Kiedys jako konkurentow potencjalnych wowa wymienialo sie AoC, Warhammer i AION. pierwsze dwie skonczyly marnie. AION za to wg mnie bedzie hitem. sciagnalem klienta w sumie z nudow - nauczony age of conan spodziewalem sie, ze pewnie jeszcze pelno bugow itd. a tutaj niespodzianka. gra juz na dzien dobry dopracowaniem depcze wowowi po pietach.

Aha, jeszcze odnosnie animacji - bardzo ladna. W takiego warhammera to wrecz odechcialo sie grac. Gameplay podobny jak w wowie - szybka wartka walka. Do tego dochodza tzw. chainy.

Nie wiem jaki jest endgame, ale jesli hmm jest jakikolwiek (a z tego co wiem to tak) - to jak tylko ta gra zadebiutuje w europie to sporo gildii z wowa sie rozleci bo AION bardzo przypomina wowa, tyle ze tego w wersji podstawowej - a wiec zorientowanego na skill graczy, a nie na gre retard friendly tak jak to teraz w wowie jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na ta gre bedzie warto poczekac , grafika, animacje spelli i co najwazniesze Gameplay jest poprostu wspanialy moze za wczesnie mi o tym mowic bo wbilem 2 postaciami do 20 lvl, ale jako wyjadacz MMO
moge przypuszczac ze reszta gry w tym End-game bedzie rownie udana

Co do Wow''a to sie zgodze nareszczcie plynie na dno :D ( dwa lata gram, wiec prosze niepisac ze sie nieznam ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba musze się pomęczyc i ściągnąć klienta, ostatnio raczej mnie zawodzi większość mmo ale tu widzę, że może być nieźle. WAR dla mnie zostały spalony przez potwornie kłujące w oczy animacje mimo fajnej mechaniki, wow deewoluuje, d&d online świetny pomysł fajne instancje ale tak diabelnie irytujący lvling, żę odechciało mi się grać przed ostatnim, EVE, mógłbym się chyba zestarzeć przy tej grze:) Mógłbym tak w nieskończoność te tytuły najbardziej mi się podobały co nie znacz , że trzeba je zachwalać, bo każde miało błędy najbardziej podobała mi się chyba podstawka wowa, a jeśli rzeczywiście jest tak jak wyżej napisał Gregorius80 i jest podobna to będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować