Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

450 osób pracuje nad AC 2

34 postów w tym temacie

Gdyby jeszcze ktoś wpadł na pomysł, by struktura misji przypominała te z GTA, to była by genialna gra, a póki co to zapowiadają "rozszerzoną jedynkę" w nowej lokacji - czyli zasnę przy monitorze po 3 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 450 osób to oczywiście policzone razem z cateringiem, sekretarkami i konserwatorami powierzchni płaskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, ziew.. I znowu godziny tego samego- skakanie, uciekanie, jazda konno. Skakanie, uciekanie, jazda konno. Po którejś misji z rzędu (podobnej do kilkudziesięciu poprzednich) będzie można z równym zapałem oglądać obrady sejmu.

Może zaskoczą czymś na prawdę interesującym w dwójce, a nie dadzą tylko nowe, super ciuszki i podrasują postać. W ciemno to ja tego na pewno nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w CDA, że wzorowali się na GTA tworzące misje, ma ich być ponad 100. Informacje potwierdzone w Ubi.

Co do liczby osób, to dobrze, chciałbym jak najszybciej pograć w ACII, a potem III. Jedynka tak mi się spodobała, że po przejściu fabuły, po tygodniu zacząłem całą grę od zera :P Jedyne co mi się tam nie zbyt podobało, to walka na dachach - stoisz nad drabiną i wszystkich kosisz i topienie się w wodzie, misja w dokach byłaby o wiele lepsza gdyby można było uciec ze statku do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 11:25, Revan91 napisał:

Co do liczby osób, to dobrze, chciałbym jak najszybciej pograć w ACII, a potem III. (...)

Z tym szybszym napisaniem gry to bym taki pewny nie był. Jest takie powiedzenie: 9 kobiet nie urodzi dziecka w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

240 * 3 = 720
240 * 2 = 480

osob pracujacych nad projektem 450... to faktycznie PRAWIE 3 razy wiecej... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że raczej nie zależy im na kosztach związanych z zatrudnieniem odpowiedniej liczby ludzi, a na jakości swojego produktu. W takim razie zaskarbią sobie więcej nabywców AC2, hm, znając życie zarówno tych co legalnie i nielegalnie ją nabyli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować