Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Komentatorzy sportowi

14 postów w tym temacie

Witam,
jakich komentatorów lubicie najbardziej? Którzy wam imponują i lubicie ich słuchać? Ja bardzo lubię legendę, Bohdana Tomaszewskiego. Po mimo swojego wieku (90lat) ciągle wspaniale komentuje tenis, przeżył bardzo wiele i mówi niezwykle mądrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię Szpakowskiego. I będę go bronił :P

Nie obchodzi mnie to, że się często myli. Jest sympatyczny, a jego pomyłki rozluźniają atmosferę. Dobrze się bawię oglądając mecze, które komentuje. I to jest chyba najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Szpakuś rlz. Genialnie czyta nazwiska piłkarzy, genialnie komentuje, ogólnie jest genialny. I prawie nigdy się nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tylko Szpaku, reszta do domu :)
Jeszcze jak oglądam sporty walki to lubię Jurkowskiego, ale on sam jest zawodnikiem, dlatego specjalnej kariery komentatora nie zrobi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Borek - wg świetny komentator ;) Szaranowicz też jest dobry, nikt nie potrafi lepiej komentować skoków narciarskich niż on. Szpakowski też, wiadomo, ma talent ale on komentuje czasem trochę zbyt poważnie jeśli można to tak określić.

Są jeszcze komentatorzy, których bardzo lubię słuchać komentujący Fight Club (czyli K1) i inne walki w eurosporcie, jednakże zawsze zapominam jak oni się nazywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem Miklasa jak skoki komentował w TVP, teraz chyba jest w Eurosporcie, ale nie wiem na pewno.
Poza kategorią są panowie Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński, dzięki którym w zasadzie co roku oglądam Tour de France, mimo że fanem kolarstwa nie jestem (znaczy pojeździć rowerem lubię, ale oglądać nie oglądam często).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardzo lubiłem Miklasa jak komentował skoki narciarskie, ale potem przyszedł Szaranowicz ze swoimi mądrościami i skutecznie zniechęcił mnie do oglądania skoków. A co do piłki nożnej to oczywiście Szpaku i jego kultowe hasła typu "nie ma spalonego" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam najczęściej piłkę nożną, i tutaj zdecydowanie najlepszy dla mnie jest Maciej Iwański.
Dariusz Szpakowski chyba na zawsze będzie mi się kojarzył z Ligą Mistrzów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:33, Nightdew napisał:

bah nadajecie się....:P najlepsi są goście od biathlonu na eurosporcie :Wyrzykowski i
Jaroński


Racja, racja, naprawdę fajnie się ich słucha. Trzeba być jednak przyzwyczajonym, bo dla kogoś, kto pierwszy raz ich słucha, może się wydawać, że tylko gadają ze sobą bez sensu. Myślę, że każdy fan biathlonu kojarzy słynne "rach-ciach-ciach":P Oprócz tego komentują tez kolarstwo na Eurosporcie i też fajnie się ich słucha.
A co do piłki nożnej, to najlepszy jest moim zdaniem Michał Zawadzki, chociaż ogólnie toleruje wszystkich poza Ryczelem i Kalinowskim z nsportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować