Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2- screeny, trailer!

118 postów w tym temacie

Niesamowite. Wszyscy wokoło nieświadomie sami nakręcają się coraz bardziej na grę, mimo że obecne materiały na jej temat nie zasługują - delikatnie mówiąc - na miano gry roku (!).
A nóż widelec Infinity Ward zrobi nam spodziewaną niespodziankę i wypuszczą typowego sequela "więcej, więcej, więcej" i... nic więcej. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:08, Ramonek napisał:

> PS. Ciekawe czy Price zginał i czy znów będziemy grać Mydełkiem ???


Będziemy pod dowódctwem Soap''a wiec podejrzewam ze to jego głos w trailerze. A Price zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:23, Merovingian napisał:

Niesamowite. Wszyscy wokoło nieświadomie sami nakręcają się coraz bardziej na grę, mimo
że obecne materiały na jej temat nie zasługują - delikatnie mówiąc - na miano gry roku
(!).


Czemu nie zasługują? Mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd Towarzysz Sw3ar wie że będziemy pod dowództwem Soapa o po za tym słuchał co TEN głos mowi w trailerze ???? Mowił o chaosie ,zagładzie , niszczeniu i tym podobnym miłych rzeczach :) To to cos nie tenteges zeby to było Mydło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mi sie bardzo podobala, nie tylko grafika i grywalnosc - ale w szczegolnosci fabula. Co jak co ale tytaj to tworcy sie na prawde postarali. Chodzi mogli bardziej wyterzyc swe umysly - zrobic burze mozgow czy cos.
W koncu to tylko 6-8h, bardzo slabo. Ale i tak jesli 2 bedzie choc w polowie tak dobra jak jedynka to bede usatysfakcjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 18:27, Kur0 napisał:

Jedynka mi sie bardzo podobala, nie tylko grafika i grywalnosc - ale w szczegolnosci
fabula. Co jak co ale tytaj to tworcy sie na prawde postarali. Chodzi mogli bardziej
wyterzyc swe umysly - zrobic burze mozgow czy cos.
W koncu to tylko 6-8h, bardzo slabo. Ale i tak jesli 2 bedzie choc w polowie tak dobra
jak jedynka to bede usatysfakcjonowany.


Jesteś pewien że byłbyś usatysfa...bla bla bla ????? :P Bo ja nie jak i wielu innych ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A Price

Dnia 25.05.2009 o 17:40, Sw3aR napisał:

zginął.


This cannot be! Price jest nieśmiertelny, wstaje z grobu i się nie starzeje ;D On już w jedynce zginął, co mu nie przeszkadzało pojawić się w 2 i 4. CoD bez Price''a to nie CoD :P

Aha: błagam by Soap to nie była ta pała z irokezem - ten typ wygląda jak jakiś Mr. T co mi kompletnie do klimatu nie pasuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 19:54, Outlander-pro napisał:

This cannot be! Price jest nieśmiertelny, wstaje z grobu i się nie starzeje ;D On już
w jedynce zginął, co mu nie przeszkadzało pojawić się w 2 i 4. CoD bez Price''a to nie
CoD :P


Nawet Jack Bauer przy nim wymięka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Zamrażają go na kolejną wojnę xD Ale czemu nie z irokezem? Mi pasuje. W KillZone 2 tak było i Turok i co? Fajni byli. Ale pewnie będziemy kimś z policji i kimś jeszcze. W dwóch osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenie widać że akcja będzie także w Rio de Janeiro. Filmik świetny, nie mogę się doczekać gry tak jak chyba wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 20:09, LeitoPL napisał:

Ta. Zamrażają go na kolejną wojnę xD Ale czemu nie z irokezem? Mi pasuje. W KillZone
2 tak było i Turok i co? Fajni byli.

Właśnie. W Killzone 2 i w Turoku. A tu masz Modern Warfare. To są poważni antyterroryści, a nie jacyś łowcy dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 21:07, Beliar-13 napisał:

Na screenie widać że akcja będzie także w Rio de Janeiro. Filmik świetny, nie mogę się
doczekać gry tak jak chyba wszyscy ;)


Jest nawet screen który pokazuje, jeden z cudów świata który znajduje się w Rio de Janeiro. Mowa o wielkim krzyżu. Jest screen gdzie widać go z daleka. Będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 19:54, Outlander-pro napisał:

Aha: błagam by Soap to nie była ta pała z irokezem - ten typ wygląda jak jakiś Mr. T
co mi kompletnie do klimatu nie pasuje :/

To Turok, nie Soap. Twarzy tego drugiego nie zobaczymy nigdy chyba, że umieszczą w grze lustro. A poza tym jak na moje oko on porusza się jak SSG Griggs... ale pewnie tak wszyscy się poruszali i tylko mi się tak wydaje bo ten koleś najmocniej mnie wpieniał w CoD4 - strasznie lubił strzelać w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 21:55, hallas napisał:

> Aha: błagam by Soap to nie była ta pała z irokezem - ten typ wygląda jak jakiś Mr.
T
> co mi kompletnie do klimatu nie pasuje :/
To Turok, nie Soap. Twarzy tego drugiego nie zobaczymy nigdy chyba, że umieszczą w grze
lustro.


Właśnie pierwsze skojarzenie jakie miałem po obejrzeniu tego gościa to Turok. Wygląda dokładnie jak on. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować