Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2- screeny, trailer!

118 postów w tym temacie

Fabuła będzie chyba niesamowita, cały ten trailer wygląda jak zapowiedź jakiegoś super sensacyjnego filmu klasy A :D już nie mogę się doczekać dema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fabula po tym trailerze zapowiada sie naprawde superowo. Jakiejs rewolucji nie oczekuje, bedzie to po prostu dopracowany MW tylko z "2" w tytule. To mi w zupelnosci wystarczy, aby gre qpic w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście na pierwszym screenie gościu z tarczą ma na ramieniu flagę Rosji , ze stroju wynika że to jakieś elitarne jednostki , ciekawe tylko czy to wróg czy sprzymierzeniec ... hmm okaże się po premierze , ale tak jak CoD 4 tą część także kupię bez wahania , Infinity Ward to dobra marka na robienie w przyszłości serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preorder mam już zamówiony... Czekam jeszcze na OFP2 (Mafia II się wykruszyłą niestety) więc będzie rewelacja w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że MW to MW nie ważna grafika ale historia lub przebieg gry jeżeli to się nie klei to przykro mi ale gra jest kiepska Widać po trailer''rze iż Gra i Grafa Będzie super (odnosząc się do Komentarzy wyżej Jeżeli ktoś miał słaby komp to grafa w 1 była kiepska ale i ja musiałem zmieniać kompa więc grafa była eXtra podzielam zdanie ze to nie silnik graficzny tylko to kto go obsługuje jest ważne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się niesamowicie! Z tego trailera mogę wywnioskować, że będziemy w rękach losy rosyjskiego żołnierza. Do listopada niby daleko, ale czas zapier... jak szalony. Wszyscy fani FPS''ów nie mogą się doczekać tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graficznie nie zmienili nic... I CHWAŁA!!! własnie za to lubię IW bardzo szanują graczy. Dają produkty z najwyższej półki. Nie zmieniono silnika, bo poprzedni dalej na najwyższych ustawieniach wygląda świetnie, a dzięki temu nie napędza się idiotycznego wyścigu zbrojeń w najnowsze GPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no Infinity Ward się postarał... =) jedynka była super, ale na dwójkę bd czekał napewno, nie z powodu grafiki choć jest świetna, lecz po akcji i dynamice jak było w MW.... hitem na pewno bd... i zobaczymy czy też multi zrobią takiego dobrego jak w poprzedniej wersji =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale dziwi mnie to że gra nie ma tytułu "Call of Duty" , tylko poprostu Modern Warfare 2 . Ale poza tym gra prezentuję świetną grafike .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować