Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Zdobyłem odznaczenie mistrz zbrojowni (czy jakoś tak) mam wszystkie 92 mistrzostwa we wszystkich broniach :) Sporo mi to zajęło, bo prawie 300 godzin gry, ale nie żałuję ani minuty, gra jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma (miał) taki problem, że gra co chwilę zachowuje się jak w zwolnionym tempie? Chodzi mi głównie o poruszanie się bohaterów. I nie mam na myśli żadnych finisherów ani ogólnie walki w zwarciu, tylko poruszanie się po korytarzach. Biegnę/idę korytarzem i raz poruszam się szybko, a innym razem w slow motion. Czasem nawet w trakcie biegu tempo się zmienia. Znalazłem coś na ten temat na forum gry na steamie, ale proponowane tam rozwiązanie (wyłączenie synchronizacji pionowej i ewentualnie wygładzania myszy) nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 18:11, ManweKallahan napisał:

Czy ktoś ma (miał) taki problem, że gra co chwilę zachowuje się jak w zwolnionym tempie?
Chodzi mi głównie o poruszanie się bohaterów. I nie mam na myśli żadnych finisherów ani
ogólnie walki w zwarciu, tylko poruszanie się po korytarzach. Biegnę/idę korytarzem i
raz poruszam się szybko, a innym razem w slow motion. Czasem nawet w trakcie biegu tempo
się zmienia. Znalazłem coś na ten temat na forum gry na steamie, ale proponowane tam
rozwiązanie (wyłączenie synchronizacji pionowej i ewentualnie wygładzania myszy) nie
pomogło.


Ale mówisz o single player czy walkach w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować