Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2011 o 23:34, Arcling napisał:

Napisałem maila do gramu, bo chyba tylko oni zajmują się sprawą rozdawania kluczy w takich
przypadkach. Swoją drogą sprytnie CDP sobie wymyślił - nie ma do nich żadnego kontaktu
mailowego poza tym do marketingu i współpracy, podany jest tylko telefon.


Po pierwsze na pewno w instrukcji obsługi są namiary na Pomoc Techniczną CD Projekt. Po drugie na stronie internetowej CDP jest podany namiar na pomoc techniczną. W wyszukiwarkę wpisałem frazę "space marine" i po chwili znalazłem bezpośrednią podstronę pomocy dla gry Space Marine, o pod tym adresem: http://www.cdprojekt.pl/support/game/3080/Warhammer_40000_Space_Marine jest tam też możliwość zgłoszenia problemu do pracownika pomocy technicznej. Zrób zdjęcie albo skan tej pustej kartki, na której powinny być kody i zgłoś się do działu Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę i mogę jej jako fan W40k dać mocne 8/10. Fabuła raczej typowa dla tego uniwersum, liczę że jeśli pojawi się następna część to trochę jednak dodadzą jakiś mega spisek i intrygę. Traktuję tę część jako testową przed czymś lepszym. Relic tak czy siak odwalił bardzo dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 16:22, MisticGohan_MODED napisał:

> Gry wymagającej taktyki.
Od tego jest Dawn of War :]


Dokładnie. Zauważyłem, że większość tych gorszych recenzji jest jakby zamroczona wizją DoW i gra na tym cierpi. Nie powinno się jej oceniać przez pryzmat strategii, która jest genialna w swojej formule, tak samo jak SM jest genialny w swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Chciałby ktoś się umówić na prywatną rozgrywkę w celu odblokowania paru bajerów w grze ?? Max 2 gry, o nic więcej nie proszę :D Nick na steam to Kerigun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, przeszedłem kampanię w tej chwili.

Spoiler

Niezła konfitura z młodego :D Własnego kapitana sprzedać, w sumie bez powodu. Nie wiem kto go w ogóle przepuścił przez zwiadowców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 23:34, Arcling napisał:

> Zadzwoń do pomocy technicznej CD Projektu i złóż reklamację.
Napisałem maila do gramu, bo chyba tylko oni zajmują się sprawą rozdawania kluczy w takich
przypadkach. Swoją drogą sprytnie CDP sobie wymyślił - nie ma do nich żadnego kontaktu
mailowego poza tym do marketingu i współpracy, podany jest tylko telefon. Telefon sobie
daruję, bo jak mam dzwonić do takich "obsług" to zazwyczaj krew mnie zalewa z "czekaniem
na połączenie z konsultantem" czy też poziom takich "konsultantów", którzy zwykle nic
nie wiedzą (lub po prostu miałem pecha do takich różnych firm, w każdym razie nie mam
dobrych doświadczeń z taką formą pomocy). W ostateczności jeśli nic nie wskóram to może
wykorzystam kod z Game.co.uk, który otrzymałem (jak wielu innych) przez pomyłkę pomimo
odwołania zamówienia u nich.


hehe a jak dostaniesz nowe kody od cdprojekt to może odstapisz te z game.co.uk lub sprzedasz za jakies symboliczne kwoty ;p chetnie odblokuje sobie jakis fajny pancerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi tylko o odblokowanie achivów to ja mam czas :) Posłałem Ci już zaproszenie do znajomych więc daj znać kiedy będziesz chciał zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeszedłem na hardzie, nie było w sumie żadnych problemów oprócz ostatniego Bossa a raczej

Spoiler

jego przydupasów :)



Gierka bardzo fajna, może nie jakieś cudo ale bardzo miło spędziłem czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 18:44, Kazak napisał:

Hahaha, przeszedłem kampanię w tej chwili.

Spoiler

Niezła konfitura z młodego :D Własnego
kapitana sprzedać, w sumie bez powodu. Nie wiem kto go w ogóle przepuścił przez zwiadowców
:P


Spoiler

Można powiedzieć ,że był dobry dopóki nie zdjął hełmu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm
Pogrywam na multi i powiem w prost Relic znowu dał plamę z ich pokopanym systemem gier
Tak skopanego systemu nikt inny nie dał ...
Nie nauczyły się debile na Retribution i tu też niestety wpakowali ten cudowny system gier P2P

Uwielbiam jak koleś do którego stukam z plazmy skacze w moją stronę i zabija mnie bez większych problemów
Wyszukiwanie gier też miewa zły motyw 50 gier i odlicza jak w Retribution albo dodaje zanim znajdzie

Gra się znośnie jest spoko ale te 2 mankamenty dają się we znaki
A liczyłem że w końcu zrezygnują z P2P ale się przeliczyłem :P

A tak z innej beczki da się na prywatnej rozgrywce odblokowywać itemki i range ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 17:45, Kerigun napisał:

Ponawiam pytanie. Chciałby ktoś się umówić na prywatną rozgrywkę w celu odblokowania
paru bajerów w grze ?? Max 2 gry, o nic więcej nie proszę :D Nick na steam to Kerigun.


Za kilka dni będę miał tę grę, więc wspólnie achievmenty będzie można porobić. Póki co demko mi się podoba i czekam aż pełna wersja do mnie przyjedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 23:53, MasterChiefGT napisał:

A tak z innej beczki da się na prywatnej rozgrywce odblokowywać itemki i range ?


Można jeśli znajdziesz drugiego chętnego :D Ja tak dziś odblokowałem celownik do boltera :D Dobrze piszą że bolter z oboma dodatkami jest zabójczą bronią. Normalnie masakrowałem wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile końcowa walka

Spoiler

wypada słabo - walka jest tylko z obstawą, sam boss to jeden QTE - to już zakończenie jak to w WH40k, bez happy endu. Po wykonaniu zadania idziesz przed sąd, spiorą mu pewnie mózg w najlepszym wypadku. Albo wygnają. Zastrzelić nie zastrzelą bo na to skazali tą kobietę.


PS. Czemu z naszej trójki to właśnie ten siwy sierżant ma ładniejszy pancerz? W tym wieku i dopiero sierżant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka spoko single do strawienia multi dość niezłe i wciąga :P
Ale ich durny system P2P zamiast zwykłych serverów dobija

Co to achivków to i tak potrzeba więcej osób
Ale najbardziej interesuje mnie exp i odblokowanie broni :P
Zawsze można pośmigać na normalnych grach z kolegą ostatnio graliśmy w 3 i było super cie4kawe co by było jakby cały team zebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde macie problemy z tym odblokowaniem itemow, pograjcie troche i sobie normalnie wszystko zdobedziecie, a tak bedziecie isc na skroty potem to wbijecie do normalnej gry i was koles z bolterem pojedzie;p ja gram sobie codziennie po robocie tak 3-4 mapy i dziennie nowe itemy odblokowuje. Powolutku do wszystkiego sie dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować