Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Ja powiem, że w Space Marine w multi grać nie mogę. Jak nie zwiecha to "Oczekiwanie na gospodarza" co kilka sekund na kilka sekund. Na pewno dało się to zrobić lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 22:18, haderQ napisał:

Witam. Mam problem z grafiką w grze. Wczoraj i przedwczoraj wszystko chodziło w porządku.
Dzisiaj jednak często podczas np. chodzenia niektóre elementy, na przykład kawałek ściany
i inne tym podobne duperele migają na czarno co mocno irytuje. Miał ktoś taki problem?


Też mam ten problem, jak i wielu innych graczy. Na forum THQ wyczytałem, że to niby coś nie tak z ustawieniami kart graficznych, dziwne, że NVIDIA jak i AMD.

PS: Kilka dni zdawałem grę na normalnym poziomie trudności, ze wszystkim na max w rozdzielczości HD i z włączonym OC na karcie wszystko działało cacy, dopiero od wczoraj (gdy zacząłem grać na hard, i włączyłem grę ponownie jakiś czas później) mam problem z tym czarnym migotaniem tekstur nie wiem dlaczego, próbowałem wszystkiego już i nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja problem rozwiązałem przez zmianę detali - najpierw zmniejszyłem, odpaliłem było ok, potem zwiększyłem i też było już bez problemów, spróbuj tego u siebie, może to coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Relic zamierza dodać co-op do gry, a czy wiadomo coś na temat usprawniania i wzbogacania zwykłego multi? Przydałyby się nowe mapy przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej mam ten sam problem zamiast napisów i menu w grze są napisy typu $12118 no range czy ktoś może wie o co chodzi ? Tylko nie piszecie żeby przeinstalować gry czy coś w tym stylu. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik
mam obecnie prawie nowego kompa,przywróciłem sobie konto Steam,wszystko ok,Deus Ex chodzi pięknie ale Space Marines nie da się uruchomić,wyskakuje mi coś takiego jak na fotce:

nie da się ani pobrać,ani uruchomić,ani ponownie zainstalować gry - co z tym zrobić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 13:23, gumeczka napisał:

Ja ;-) W ustawieniach gry na Steam zmień język na inny a potem znów na taki jaki miałeś.U
mnie pomogło

Dzieki kolego pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Zastanawia się nad kupnem tej gry, ale mam pytanie... Czy posiada ona poza kampania i trybem multiplayer jakiś tryb podobny do "last stand" lub coś podobnego co w solo lub co-op pozwoliłoby mi odpierać kolejne fale wrogów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miała czegoś takiego w chwili premiery, nie mam co prawda pewności czy nie zostało to dodane później w jakimś patchu ale szczerze mówiąc wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie problem z grą?
grałem wczoraj,wszystko było ok,teraz uruchamiam grę,nie da się,nie ma jakiejś zgodności
sprawdzam zgodność plików Steam,wszystko ok,uruchamiam ponownie,coś pobiera,staje na 3 sekundy przed końcem,aktualizacja nie powiodła się,uruchamiam ponownie,kończy aktualizacje,mieli,mieli i nic,wychodzi że się nie powiodła ...
co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować