Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 09:17, Zebek napisał:

Czy jest mozliwość przechodzenia kampani single player w trybie co - op z kumplem?


Niestety nie ma a w pierwszych zapowiedziach miała być
I to naprawdę przyciągnęłoby większą ilość graczy

Jest opcja Exterminatus co-op z 4 osobami
Ale ja wolałbym coś w stylu Last Stan z DoW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 09:27, MasterChiefGT napisał:

Ale ja wolałbym coś w stylu Last Stan z DoW2

?

Last Stand = zmienialny ekwipunek i bronie
Exterminatus = zmienialny ekwipunek i bronie
LS=fale wrogów, w sumie 20 fal
Ex = fale wrogów, w sumie 20 fal + bonus
LS = 3 graczy w co-opie
Ex = 4 graczy w co-opie

Jedyna większa różnica to że SM jest grą poświęconą kosmicznym marines i gramy tylko nimi. Ale z drugiej strony jest więcej aren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te mapy 4 są dość małe ...

A jakby dać jedną większą i podobną ilość potworków co w LS szły to zabawa nabrałaby lotów
Ale znowu to jest moje zdanie każdy ma inne upodobania

Gra najbardziej cierpi na braku Co-Op w singlu i skopanym systemie stawiania gier wziętym z konsoli i niedopracowanym :P

W kampanie gra się dość fajnie multi gdy złapiesz zielony ping też jest bardzo fajnie a do Exterminatusa potrzeba zgranej ekipy bo randomy są beznadziejne w większości przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale multi został zrobiony beznadziejnie te wszystkie lagi... Jak by byla możliwość stawiania pokoju i byla by możliwość wybrania pokoju z listy serwerów(tak jak w AVP) to i wiecej graczy by bylo... A tak ludzie nie maka sily grac z ciągłymi lagami ale przynam że jak nie ma lagow to gra sie bardzo dobrze... A co do co-op w kampani to byl by to dobry pomysl ale i tak kampania jest moim zdaniem niesamowita^^ + tajemnicza końcówka histori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka historii dawała możliwość na część 2 ale kochany THQ stwierdził że się nie opyla bo moim zdaniem gra ma potencjał

A w multi jest to co pisałem PC nie potrzebuje motywu multi z konsoli czyli słynna wymiana plików miedzy wszystkich graczy ...
Dlatego takie beznadziejne lagi są
Co dawało się we znaki nawet w DoW 2

I to psuje multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bez supportu i tak dalej. Ale są jeszcze ludzie którzy w to grają na PS3. I miło mi być wśród najlepszych.

Cold and Fast, Soul Drinkers!

20120716120611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi dosyć płynie mimo starego kompa, ale niektóre dźwięki (głównie wypowiedzi npc i wystrzały) się powtarzają (echo). Jak można to zlikwidować? W razie czego podam detale kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gra cieszy się wciąż sporym zainteresowaniem. Praktycznie o każdej godzinie można dołączyć do walki, ale tylko w trybie utrzymania pozycji. Czy ktoś z was gramowiczów posiada dodatek Rozszalały Chaos? Poszukuję trzech killerów by zdobyć osiągnięcia z tego trybu. Mowa o wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:41, Zatha napisał:

A dokładnie to kiedy masz zamiar grać?


Najwcześniej niedziela wieczór, tak by każdemu pasowało. Jesteś sam czy znasz jeszcze kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to z ciekawości spytam czy jakieś serwery są jeszcze? Kupiłem niedawno na https://www.g2a.com/r/gameslist za 16zł i po przejściu kampanii zastanawiam się czy jest sens w ogóle zaczynania multi. Nie chcę zaczynać jak nie ma ludzi, bo mi się spodoba i się zacznę denerwować że nie mam z kim grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 09:54, Arachnos napisał:

w sumie to z ciekawości spytam czy jakieś serwery są jeszcze? Kupiłem niedawno na https://www.g2a.com/r/gameslist
za 16zł i po przejściu kampanii zastanawiam się czy jest sens w ogóle zaczynania multi.
Nie chcę zaczynać jak nie ma ludzi, bo mi się spodoba i się zacznę denerwować że nie
mam z kim grać :/


Codziennie w to gram, o każdej godzinie są przeciwnicy, często gra laguje, ale jest cholernie grywalna. I tu ostrzeżenie, w multi gra dopiero pokazuje pazur, a osiągnięcia w tym to najtrudniejsze do zdobycia - zbrojownia nie pozwala się od nie oderwać. W multi gra mnóstwo Polaków, ale mało pośród nich killerów. Sprawny zespół jest nie do zatrzymania. Jeszcze jedno jest trudno więc się nie zrażaj na początku, zdobądź poziomy na ecterminatusie potem mierz się z żywymi przeciwnikami.
Edit: w zasadzie najwięcej rozgrywek dotyczy trybu zdobycia i utrzymania pozycji w resztę gra mało osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 13:47, Corporal napisał:

Jeszcze
jedno jest trudno więc się nie zrażaj na początku, zdobądź poziomy na ecterminatusie
potem mierz się z żywymi przeciwnikami.

Ja bym proponował jednak od razu grać w obydwa tryby, bo po pierwsze - obije się trochę z żywymi ludźmi i nabierze wprawy, po drugie - chyba wszystkie perki do broni można odblokować wyłącznie grając na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 15:06, Jaracz napisał:

Ja bym proponował jednak od razu grać w obydwa tryby, bo po pierwsze - obije się trochę
z żywymi ludźmi i nabierze wprawy, po drugie - chyba wszystkie perki do broni można odblokować
wyłącznie grając na multi.


W exterminatusie odblokowujesz bronie i sloty. Co do najpotężniejszych perków to tylko na prawdziwych przeciwnikach. Dlatego lepiej odblokować w exterminatusie cięższe bronie, meltę do szybkiej obrony zajmowanych punktów i działo plazmowe jedną z najskuteczniejszych i najłatwiejszych w użyciu broni na niemal każdym dystansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melta i PC to najbardziej noobowskie bronie w grze, lepiej niech się nowi zabierają za prawdziwe bronie.
I zgadzam się z Jaraczem, grać od razu w dwa tryby. Ważne jest poznać mapy i skuteczność poszczególnych broni na innych marynarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować