Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 22:25, robal 2 napisał:

... a PN zawsze mało.
miałem buga, że gdy gadałem z vatrasem to za każdą rozmowę dostawałem 999999999pd

Jasne. A potrafisz to udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 09:56, Meykan napisał:

Już wiele takich historyjek słyszałem i właśnie od robotników i obywateli i jakoś wierzyć mi
się nie chce


Tu już nie chodzi o to, że to pisze robotnik czy obywatel, ale fakt że historia o tym bugu jest przesadzona. Ja tam z NK nie maiłem żadnych problemów i nie wiem czemu tak dużo osób ma bugi.Jedyny problem miałem z G1- podczas rozmowy znikał mi ekran tekstu i nie można było wyjść i wyłączyć gry jak tylko resetem...ale po przeinstalowaniu na inny dysk wszystko jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:25, robal 2 napisał:

... a PN zawsze mało.
miałem buga, że gdy gadałem z vatrasem to za każdą rozmowę dostawałem 999999999pd


Ach, jeszcze jedno. Punkty doświadczenia dostajemy tylko za kilka rozmów z nim, więc przy takich konwersacjach jeeeeszcze mógłbym pół-uwierzyć. Ale jeśli przy każdej, to niemożliwe, żeby gra sama z siebie dołączała dodawanie doświadczenia. Oj, nie ładnie kłamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 10:06, Mastexx100 napisał:

> ... a PN zawsze mało.
> miałem buga, że gdy gadałem z vatrasem to za każdą rozmowę dostawałem 999999999pd
>
Jasne. A potrafisz to udowodnić?


Tak, tak oczywiście 999999999pd. Ja też sobie mogę napisać, że za każdym razem jak wchodziłem do miasta to automatycznie dostawałem 100000000000000pd. Nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 10:06, Fleming08 napisał:

Jedyny problem miałem z G1- podczas rozmowy znikał mi ekran tekstu i nie można było wyjść
i wyłączyć gry jak tylko resetem...ale po przeinstalowaniu na inny dysk wszystko jest dobrze:)

U mnie było tak samo ale bardzo rzadko i przeinstalowanie nie było konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:27, Mastexx100 napisał:

Nie ośmieszaj się

Ja czy on??



Jasne, że nie ty xD chodzi mi o tego gostka z nickiem "ROBAL 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:15, Don Toro napisał:

Gdzie można znaleźć łatki do gothic II

Raczej chyba nigdzie nie znajdziesz takowych ale poszukaj na tej stronie www.jowood.com ale nie gwarantuje sukcesu gdyż się nie spotkałem z poprawkami do tej gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:47, Shizard napisał:

> znacie jakiś dobry mod do G 2

grałeś w noc kruka dodatek do gothic 2


wstyd sie przyznać ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:53, Widow4 napisał:

wstyd sie przyznać ale nie


Skoro nie grałeś to najlepiej zagraj najpierw z dodatkiem a potem wgraj moda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy w gothicu 2 noc kruka mi mówią żebym wsiadł na łódkę i popłynął do zatoki pirackiej... Ale która to jest łódka i gdzie ona jest bo ja szukałem i jej znaleźć nie mogę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:37, jakoktochce napisał:

wszyscy w gothicu 2 noc kruka mi mówią żebym wsiadł na łódkę i popłynął do zatoki pirackiej...
Ale która to jest łódka i gdzie ona jest bo ja szukałem i jej znaleźć nie mogę...?


A tak w ogóle da się łódką popłynąć?
Ja jakoś tego nie zauważyłem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:37, jakoktochce napisał:

wszyscy w gothicu 2 noc kruka mi mówią żebym wsiadł na łódkę i popłynął do zatoki pirackiej...
Ale która to jest łódka i gdzie ona jest bo ja szukałem i jej znaleźć nie mogę...?


Nie ma żadnej łódki. Zatopka piratów to ta zatoka gdzie siedzi Skip. Jeśli nie wiesz gdzie ona jest to wskocz do wody w porcie i płyń w prawo. A do obozu piratów dostaniesz się dopiero gdy wejdziesz do doliny budowniczych( czyli jeśl będziesz wypełniał zadania z NK to w końcu tam trafisz.)

Ale to nie temat o Nocy Kruka tylko o G2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować