Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2007 o 21:13, Jakub Wędrowycz napisał:

Hehe, a ja Cię przebiłem, miałem 105% ;-D

Jak to zrobiłeś?

Dnia 15.02.2007 o 21:13, Jakub Wędrowycz napisał:

A jak z zadaniami? Wykonałeś wszystkie questy, czy jakiś sobie odpuściłeś?

Zrobiłem wszystkie, zawsze gram kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 09:55, Abi Dalzim napisał:

> Hehe, a ja Cię przebiłem, miałem 105% ;-D
Jak to zrobiłeś?


U Lutero w górnym mieście można kupić dwie księgi które kosztują po 5000 sztuk złota, jedna po przeczytaniu dodaje 5% do broni jednoręcznych a druga do 5% do dwuręcznych, jak przeczytasz książkę dodającą 5% do broni dwuręcznych mając wcześniej już 100% w broniach dwuręcznyych to wtedy będziesz miał 105% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:00, cinus` napisał:

wtedy będziesz miał 105% ;)

...co mija się z elam :) Nie można kogoś walnąć ze 105% pewnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:00, cinus` napisał:

> > Hehe, a ja Cię przebiłem, miałem 105% ;-D
> Jak to zrobiłeś?

U Lutero w górnym mieście można kupić dwie księgi które kosztują po 5000 sztuk złota, jedna
po przeczytaniu dodaje 5% do broni jednoręcznych a druga do 5% do dwuręcznych, jak przeczytasz
książkę dodającą 5% do broni dwuręcznych mając wcześniej już 100% w broniach dwuręcznyych to
wtedy będziesz miał 105% ;)



albo można mu dowalić i ukraść jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:19, Alexx1 napisał:

albo można mu dowalić i ukraść jak kto woli


Skorzystam z tego ;]...


Nie wiem jak ten quest sie nazywa ..ale wiem ze dostaje się go od Dara ,najemnika z farmy onara ten co ukradł zioło Cipherowi.. Dar mói ze chce dostać jakąś flagę czy cos takiego ..
Gdzie znajdę to co on chce dostać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:26, budyyn napisał:

Nie wiem jak ten quest sie nazywa ..ale wiem ze dostaje się go od Dara ,najemnika z farmy
onara ten co ukradł zioło Cipherowi.. Dar mói ze chce dostać jakąś flagę czy cos takiego ..
Gdzie znajdę to co on chce dostać ??


Musisz przynieść mu pierścień orkowego Herszta. Jeśli grasz paladynem to nie powinieneś mieć problemu, jeśli kimś innym to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:48, lysyy napisał:

jesli gra sie paladynem to nie dostaje sie tego zadania. bo by bylo za latwo.


Jak to nie? Ja grałem paladynem i zadanie dostałem... chyba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:51, lysyy napisał:

pewnie sie pomyliles. jak sie gra paladynem to sie nie dostaje tego zadania! na serio!


Niemożliwe! Pamiętam, że dostałem zadanie, ale go nie wypełniłem. A Gothica przeszedłem tylko paladynem, więc raczej nie mogłem sie pomylić. To może tobie się cos pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jak ja grałem paladynem to pamiętam, że Dar wspominał coś o zadaniu, ale potem stwierdził, że zaimponuje Lee, kiedy pokona jakiegoś paladyna, więc.. rzucił się na mnie i poległ [w przypadku gdy grałem Magiem lub Łowcą Smoków takiej sytuacji nie miałem] ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 14:29, Johnson GS napisał:

Cóż... jak ja grałem paladynem to pamiętam, że Dar wspominał coś o zadaniu, ale potem stwierdził,
że zaimponuje Lee, kiedy pokona jakiegoś paladyna, więc.. rzucił się na mnie i poległ [w przypadku
gdy grałem Magiem lub Łowcą Smoków takiej sytuacji nie miałem] ;P .


No... A później (gdy już odzyskał przytomność^^) mówił, że to był jednak głupi pomysł i prosił, żebym mu coś przyniósł. Niech ktoś powie, że mam racę! Nie zwariowałem! <obłąkańczy śmiech> ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 14:34, rob006 napisał:

No... A później (gdy już odzyskał przytomność^^) mówił, że to był jednak głupi pomysł i prosił,
żebym mu coś przyniósł. Niech ktoś powie, że mam racę! Nie zwariowałem! <obłąkańczy śmiech>
;D

Tak masz rację!Tak naprawdę jest:P Tyle że tego nie pamiętam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:43, Artur123456 napisał:

Czy w G2 spotkam kapliczke Beliara ?? jak tak to powiedzcie gdzie ??


Nie, te kapliczki pojawiają się dopiero w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:43, Artur123456 napisał:

Czy w G2 spotkam kapliczke Beliara ?? jak tak to powiedzcie gdzie ??


Kapliczki są w Nocy Kruka, bo są potrzebne do aktywowania Szponu Beliara, a potem ulepszania go co 2 poziomy. W podstawce są kapliczki Innosa, które później zostaną zbezczeszczone przez wyznawców Beliara i grając paladynem dostaniesz misję by je oczyścić. Być może w podstawce też gdzieś jest kapliczka Beliara, ale jest to mało prawdopodobne i na pewno nie jest związana z fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na terenie kolonii karnej, w jaskini niedaleko kamiennego kręgu z podziemnym pomieszczeniem, spotykamy Cieniostwora Szkieletu" - możecie wskazać mi to miejsce na mapie ?? bo nie wiem gdzie ono się znajduje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować