Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2009 o 17:00, mlynar911 napisał:

> Zabójcza wypowiedź. ;)
Nie lepsza niż Twoja .... Jak nie masz nic konkretnego do wypowiedzenia to lepiej nic
nie mów.

Czy znacie linijkę w konsoli która odpowiada za automatyczne wypicie mikstur życia i
many ?

Mi jej nie potrzeba mam kody na zabójstwo kogoś i także na nieśmertelość!Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2009 o 14:02, Gumisiek2 napisał:

Co to za przyjemność grać na kodach?

Żadna ja używam kody tylko do filmików z gothic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 11:58, GothicIIIII napisał:

Niech Innos i Adanos ma cię w swojej opiece!


Sorki. Ja jestem katolikiem więc błogosławieństo Adanosa i Innosa mi nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 14:56, wicekppp napisał:

> Niech Innos i Adanos ma cię w swojej opiece!

Sorki. Ja jestem katolikiem więc błogosławieństo Adanosa i Innosa mi nie potrzebne.

Dostał w końcu bana, będzie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 15:11, igor8472 napisał:

> > Niech Innos i Adanos ma cię w swojej opiece!
>
> Sorki. Ja jestem katolikiem więc błogosławieństo Adanosa i Innosa mi nie potrzebne.

>
Dostał w końcu bana, będzie spokój...


Na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wracamy do nieśmiertelnego Gothica...

Mam 2 pytania i chyba nie łatwe, bo uważam się za weterana G2 a nie znam na nie odpowiedzi (czyt. nie pamiętam), więc do rzeczy:
1. Kto ma łój kretoszczura?
2. Skąd wziąć klucz by otworzyć skrzynkę w jaskini pod mostem (między gospodą, a farmą Akilla mniej więcej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>2. Skąd wziąć klucz by otworzyć skrzynkę w jaskini pod mostem (między gospodą, a farmą

Dnia 22.06.2009 o 11:36, KrzyniuBDG napisał:

Akilla mniej więcej)?


Ta skrzynia związana jest chyba z próbą ognia.Klucz do niej dostaniesz po przekroczeniu pewnego momentu fabuły jeżeli wstąpiłeś do klasztoru magów ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:36, KrzyniuBDG napisał:

1. Kto ma łój kretoszczura?

Potrzebny Ci do questa z gorzelnią ? Zleceniodawca Ci może sprzedać, a jak nie to poszukaj u przedawców w górnym mieście. :P

Dnia 22.06.2009 o 11:36, KrzyniuBDG napisał:

2. Skąd wziąć klucz by otworzyć skrzynkę w jaskini pod mostem (między gospodą, a farmą
Akilla mniej więcej)?

Dostajesz go od któregoś z kupców w górnym mieście za wykonanie dla niego questa gdy jesteś magiem ognia.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:08, Albii napisał:

> 1. Kto ma łój kretoszczura?
Potrzebny Ci do questa z gorzelnią ? Zleceniodawca Ci może sprzedać, a jak nie to poszukaj
u przedawców w górnym mieście. :P

Nie jestem w pierwszym rozdziale, chcę się tam po prostu przejść, dlatego pytam gzie można go znaleźć. Wiem, że jest na okręcie paladynów, ale jakoś nie udało mi się o własnych siłach stamtąd wybiec...

Dnia 22.06.2009 o 12:08, Albii napisał:


> 2. Skąd wziąć klucz by otworzyć skrzynkę w jaskini pod mostem (między gospodą, a
farmą
> Akilla mniej więcej)?
Dostajesz go od któregoś z kupców w górnym mieście za wykonanie dla niego questa gdy
jesteś magiem ognia.

No trudno, czyli sobie nie otworze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:47, KrzyniuBDG napisał:

> > 1. Kto ma łój kretoszczura?
> Potrzebny Ci do questa z gorzelnią ? Zleceniodawca Ci może sprzedać, a jak nie to
poszukaj
> u przedawców w górnym mieście. :P
Nie jestem w pierwszym rozdziale, chcę się tam po prostu przejść, dlatego pytam gzie
można go znaleźć. Wiem, że jest na okręcie paladynów, ale jakoś nie udało mi się o własnych
siłach stamtąd wybiec...
>
> > 2. Skąd wziąć klucz by otworzyć skrzynkę w jaskini pod mostem (między gospodą,
a
> farmą
> > Akilla mniej więcej)?
> Dostajesz go od któregoś z kupców w górnym mieście za wykonanie dla niego questa
gdy
> jesteś magiem ognia.
No trudno, czyli sobie nie otworze ;)

O ile dobrze przeczytałem ccesz się dostac na na okręt paladynów .

Aby wejśc tam nie używając cheatów w pierwszym rozdziale musisz wspiąć się na ten "dźwig" koło okrętu i jakoś musisz pokombinować żeby wtedy wejść na jego ramię i z ramienia dźwigu przeskoczyć na okręt.
Tylko trzymaj sie wtedy z daleka od strażników okrętu b będą uznawali Cie za intruza i będą Cie gonić i będą Cię chcieli zabić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:55, Bezi_113 napisał:

> > > 1. Kto ma łój kretoszczura?
> > Potrzebny Ci do questa z gorzelnią ? Zleceniodawca Ci może sprzedać, a jak
nie to
> poszukaj
> > u przedawców w górnym mieście. :P
> Nie jestem w pierwszym rozdziale, chcę się tam po prostu przejść, dlatego pytam
gzie
> można go znaleźć. Wiem, że jest na okręcie paladynów, ale jakoś nie udało mi się
o własnych
> siłach stamtąd wybiec...
> >
> > > 2. Skąd wziąć klucz by otworzyć skrzynkę w jaskini pod mostem (między
gospodą,
> a
> > farmą
> > > Akilla mniej więcej)?
> > Dostajesz go od któregoś z kupców w górnym mieście za wykonanie dla niego questa

> gdy
> > jesteś magiem ognia.
> No trudno, czyli sobie nie otworze ;)
>


Ekhm...
Sorry uzacie ten post za spam ale napisałem Ci odpowiedź i wysłałem a po wysłaniu jeszcze raz przeczytałem Twój post i stwierdziłem że napisałem bez sensu gdyz napisałem jak wejść na okręt paladynow.
Dobra sorry więcej się to nie powtórzy :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przebiegnięcie mędzy strażnikami z wyciągniętą bronią i potem sprintem pod pokład i na sam koniec pomieszczenia, jak wszystko dobrze zrobisz strażnicy powinni przestać Cię gonić, wtedy nie powinno być już problemów z ucieczką.. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:23, Albii napisał:

Polecam przebiegnięcie mędzy strażnikami z wyciągniętą bronią i potem sprintem pod pokład
i na sam koniec pomieszczenia, jak wszystko dobrze zrobisz strażnicy powinni przestać
Cię gonić, wtedy nie powinno być już problemów z ucieczką.. :)

Pozdr.


Z wbiciem na statek nie ma problemu, tylko jak wyjść. By wbić starczy podskoczyć i podciągnąć się po burcie, ale strasznie gęsto jest tam strażników :/
Metody z wyciągniętym mieczem zapomniałem, a przecież tak samo wchodziło się zawsze do zamku w G1 :P Sprawdzę to ;)

Kolejne pytanie. Potwory odradzają się na początku każdego rozdziału zastanawia mnie tylko jak gęsto, gdyż chce maksymalnie zdobyć doświadczenie i np. jeśli wybije wszystko na drodze do kamiennego kręgu to czy jak będę musiał gonić złodzieja oka innosa wszystko będzie odrodzone czy tylko kilka potworków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2009 o 10:16, KrzyniuBDG napisał:

Kolejne pytanie. Potwory odradzają się na początku każdego rozdziału zastanawia mnie
tylko jak gęsto, gdyż chce maksymalnie zdobyć doświadczenie i np. jeśli wybije wszystko
na drodze do kamiennego kręgu to czy jak będę musiał gonić złodzieja oka innosa wszystko
będzie odrodzone czy tylko kilka potworków?



Wiesz, mi sie zdaje że będzie jakaś garstka tych potworów do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynam spamować, ale no cóż każdy gracz wie, że pytania nie powstają wszystkie na raz tylko w miarę przechodzenia gry, tak więc kolejne brzmi:
Ukradłem od alchemika Salandira (ten w górnym mieście) "klucz od kufra Salandira", problem tylko polega na tym, że on nie ma kufra xD Co więc (jaką skrzynie) otwiera ten klucz?

PS
Widział ktoś kiedyś ten filmik jak Beziego zjada jakiś potwór morski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować