Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Zwyczajny bug ;) Swoją drogą ja widziałem jak npc jakiś zamiast na ławce siedzieć to siedział tak jakby w powietrzu obok niej. Widocznie trenował siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:12, Infes napisał:

Zwyczajny bug ;) Swoją drogą ja widziałem jak npc jakiś zamiast na ławce siedzieć to
siedział tak jakby w powietrzu obok niej. Widocznie trenował siłe.


Albo próbował unosić się w powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:12, Infes napisał:

Zwyczajny bug ;) Swoją drogą ja widziałem jak npc jakiś zamiast na ławce siedzieć to
siedział tak jakby w powietrzu obok niej. Widocznie trenował siłe.


Tez mi sie takie cus widzialo.
Ciekawie wygladaja NPC, jak przerwiemy im spanie, lewitujac obracaja sie w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:12, Infes napisał:

Zwyczajny bug ;) Swoją drogą ja widziałem jak npc jakiś zamiast na ławce siedzieć to
siedział tak jakby w powietrzu obok niej. Widocznie trenował siłe.

Ja raz walczyłem z niewidzialnym orkiem ;d on mi zadawał obrażenia i go słyszałem ale nie mogłem na niego nacelować ;d wtedy to się przestraszyłem bo myślałem ,że orkowie dorwali się do zwojów i pergaminów ludzi z Obozu na Bagnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:48, mlynar911 napisał:

> Zwyczajny bug ;) Swoją drogą ja widziałem jak npc jakiś zamiast na ławce siedzieć
to
> siedział tak jakby w powietrzu obok niej. Widocznie trenował siłe.
Ja raz walczyłem z niewidzialnym orkiem ;d on mi zadawał obrażenia i go słyszałem ale
nie mogłem na niego nacelować ;d wtedy to się przestraszyłem bo myślałem ,że orkowie
dorwali się do zwojów i pergaminów ludzi z Obozu na Bagnie ;d


Niezły bug. Jak na bagnie Guru najarali się ziela to się zakradł no i chyc. Włączył niewidzialnosć i tyle go widziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:47, Infes napisał:

I tak z Gothic 3: Zmierzch Bugów nikt go nie pokona :D


Zmierzch Bugów xD. Aż dziwne, że słyszałem jeszcze tego - jakże trafnego- przezwiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:12, Woo-Cash napisał:

> I tak z Gothic 3: Zmierzch Bugów nikt go nie pokona :D

Zmierzch Bugów xD. Aż dziwne, że słyszałem jeszcze tego - jakże trafnego- przezwiska
:D


Niesłuszałes???? Dziwne ja to ciągle słyszę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już usłyszałeś. Jeszcze jakbyś nie słyszał to powiem, najgorsza gra z serii Gothic. Wszystkie inne to niebo, czy to 2 czy 3 czy dodatek Noc Kruka jest lepszy, nawet 1''dynka jest lepsza niż Zmierzch Bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:18, Infes napisał:

No to już usłyszałeś. Jeszcze jakbyś nie słyszał to powiem, najgorsza gra z serii Gothic.
Wszystkie inne to niebo, czy to 2 czy 3 czy dodatek Noc Kruka jest lepszy, nawet 1''dynka
jest lepsza niż Zmierzch Bugów.


I kiedys mówiono że 3 to badziew. Aż tu nagle wyszło cos co miało być lepsze. Jednak im nie wyszło i powstał Zmieszch Bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:18, Infes napisał:

No to już usłyszałeś. Jeszcze jakbyś nie słyszał to powiem, najgorsza gra z serii Gothic.
Wszystkie inne to niebo, czy to 2 czy 3 czy dodatek Noc Kruka jest lepszy, nawet 1''dynka
jest lepsza niż Zmierzch Bugów.


Czy Zmierzch Bogów jest najgorszy - nie wiem. Dla mnie podstawowa trójka jest tak żałosna, że nie chciałem przez nią przejść, a co dopiero dojść fabularnie do dodatku. I nie tłumacz mi, ze G2: NK była najlepsza, bo śmiało mogę powiedzieć, ze spędziłem przy niej dużo więcej czasu niż przeciętny piszący na tym temacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:57, wicekppp napisał:

Włączył niewidzialnosć
i tyle go widziano.

Taa chyba za dużo naoglądał się filmów z Davidem Copperfieldem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:36, Woo-Cash napisał:

> No to już usłyszałeś. Jeszcze jakbyś nie słyszał to powiem, najgorsza gra z serii
Gothic.
> Wszystkie inne to niebo, czy to 2 czy 3 czy dodatek Noc Kruka jest lepszy, nawet
1''dynka
> jest lepsza niż Zmierzch Bugów.

Czy Zmierzch Bogów jest najgorszy - nie wiem. Dla mnie podstawowa trójka jest tak żałosna,
że nie chciałem przez nią przejść, a co dopiero dojść fabularnie do dodatku. I nie tłumacz
mi, ze G2: NK była najlepsza, bo śmiało mogę powiedzieć, ze spędziłem przy niej dużo
więcej czasu niż przeciętny piszący na tym temacie ;P


No ja tam przeciętnym piszącym nie jestem więc się nie obrażę ;)
Co do trójki nie jest tak tragicznie można grać(choć nie jest to co wcześniejsze odsłony) ale dopiero po tym ostatnim patchu wcześniej gra leżała praktycznie od premiery na półce (kumple znając moją miłość do gothica oraz żebym przestał łupać w dwie pierwsze części kupili mi na urodziny bądź imieniny). co do tego Zmierzchu bugów to nie wiem jak jest jeszcze trochę mi do urodzin zostało;) ale jako fan będę próbował zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 19:31, Infes napisał:

Źle to ująłem. Na 101% :P O wiele :P Nawet że została stworzona tyle lat temu to jest
lepsza.


Ja uwazam, ze jest najlepsza. Jakos ten klimat - z tej czesci - przypadl mi do gustu najbardziej.
Nie chce tu narazac sie fanom Dwojki (sam ja bardzo lubie z dodatkiem), ale do Jedynki wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 19:46, TETRIANDOCHH napisał:

> Źle to ująłem. Na 101% :P O wiele :P Nawet że została stworzona tyle lat temu to
jest
> lepsza.

Ja uwazam, ze jest najlepsza. Jakos ten klimat - z tej czesci - przypadl mi do gustu
najbardziej.
Nie chce tu narazac sie fanom Dwojki (sam ja bardzo lubie z dodatkiem), ale do Jedynki
wracam...


Imo każdy Gothic jest dobry.No oczywiście poza Gothiciem 3 i dodatkiem -.- A szkoda bo jakby się przyłożyli to by coś z tego imo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować