Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 17:06, KrzyniuBDG napisał:

Ukradłem od alchemika Salandira (ten w górnym mieście) "klucz od kufra Salandira", problem
tylko polega na tym, że on nie ma kufra xD Co więc (jaką skrzynie) otwiera ten klucz?


Przejrzyj jego chałupę w poszukiwaniu dźwigni (pod postacią lampy na ścianie) lub przycisku (pewnie gdzieś za ladą) który otworzy Ci ścianę za którą jest schowany kufer.

Dnia 23.06.2009 o 17:06, KrzyniuBDG napisał:

Widział ktoś kiedyś ten filmik jak Beziego zjada jakiś potwór morski?


Taa, już przy pierwszym podejściu do G2 podkusiło mnie żeby sprawdzić gdzie mogę zapłynąć morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:06, KrzyniuBDG napisał:

Chyba zaczynam spamować, ale no cóż każdy gracz wie, że pytania nie powstają wszystkie
na raz tylko w miarę przechodzenia gry, tak więc kolejne brzmi:
Ukradłem od alchemika Salandira (ten w górnym mieście) "klucz od kufra Salandira", problem
tylko polega na tym, że on nie ma kufra xD Co więc (jaką skrzynie) otwiera ten klucz?

PS
Widział ktoś kiedyś ten filmik jak Beziego zjada jakiś potwór morski?


Za jego kontuarem jak patrzysz na kominek jest przycisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem ten filmik. Można go też obejrzeć na YT ;) Co do kufra Salandrila. Przycisk jest za ladą, jak się go wciśnie to zrobi się otwór w ścianie. Cwana bestyjka z tego Salandrila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:10, Stein napisał:

A ja mam takie pytanie: czy jest sposób by sie dostać za palisade orków? ;]

W sumie są 2 sposoby. Jeden to przez kody a drugi to po palisadzie skakać trzeba. Idzie się na sam koniec tam gdzie rzeka spływa pod palisadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą kodów to wiedziałem że można ale nigdy tego nie próbowałem a normalnego wejścia nigdy nie znalazłem ale przy najbliższym instalowaniu gothica nie omieszkam spróbować tam przejść, tak czy inaczej dzięki za odpowiedz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:39, mlynar911 napisał:

> A ja mam takie pytanie: czy jest sposób by sie dostać za palisade orków? ;]
W sumie są 2 sposoby. Jeden to przez kody a drugi to po palisadzie skakać trzeba. Idzie
się na sam koniec tam gdzie rzeka spływa pod palisadę.


Ja przeszedłem przez płot. Bez kodów. Męczyłem sie z 15 mintu, ale było warto...nie nie było warto, dla jednej głupiej tabliczki. A jak już o tym mowa, to polecam sposób na dostanie się do magazynu obok bramy miejskiej ze strony Xardasa. Musisz wskoczyć na szyld reklamowy tego handlarza naprzeciw Bospera. Tak sobie wspominam dawne czasy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 19:39, TETRIANDOCHH napisał:

> PS
> Widział ktoś kiedyś ten filmik jak Beziego zjada jakiś potwór morski?

Za jego kontuarem jak patrzysz na kominek jest przycisk...


Tak.
Na

Spoiler

wyspie dwór Irdorarh w ostatnim rozdziale.

wskoczyłem do morza i płynąłem w stroną Khoronis.
W końcu z głębin wyłonił się potwór i mnie chapnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 08:59, Woo-Cash napisał:

Ja przeszedłem przez płot. Bez kodów. Męczyłem sie z 15 mintu, ale było warto...nie nie
było warto, dla jednej głupiej tabliczki. A jak już o tym mowa, to polecam sposób na
dostanie się do magazynu obok bramy miejskiej ze strony Xardasa. Musisz wskoczyć na szyld
reklamowy tego handlarza naprzeciw Bospera. Tak sobie wspominam dawne czasy...:P

Mi to 5 min zajęło. I pamiętam jak długo biegałem po "bagnach" żeby cokolwiek ciekawego znaleźć ... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:10, Stein napisał:

A ja mam takie pytanie: czy jest sposób by sie dostać za palisade orków? ;]

Trzeba iśc na koniec palisady i tam na kolejne pale się wspinać.
Myśłałem że to niemożliwe i miałem wielką podnietę jak się tam dostałem :]
Chociarz spodziewałem się tam czego innego niz tego co tam znalazłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 22:28, Szyneczka007 napisał:

do tego magazynu to lepszy jest sposób :p
wystarczy kupić od Zurisa zaklęcie snu i posłać lulu strażnika, proponuje to zresztą
Lares

W sumie tam jest tylko warty uwagi skórzany pancerz ;] reszta to jakieś damskie ciuszki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 08:32, XvXKlusureWXvX napisał:

Mianowicie nie działa mi konsola kodów w Gothic-u. Co zrobić? Jak to naprawić?
Za odpowiedź z góry dziękuje.

Otwierasz ją normalnie klawiszem F2?
Najpierw musisz wcisnąć guzik B potem wpisać "marvin" i wtedy F2 możesz używać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki jeden problem, mam nadzieję, że ktoś mi coś na niego poradzi. Zabiłem pierwszego smoka na bagnach i wziąłem jego serce. I gdy chciałem naładować Oko Innosa to w ogóle nie mogę. Czytałem gdzieś, że do tego potrzebna jest menzurka, ale takową posiadam i nadal nie mogę naładować tego oka. Gdy tylko podchodzę do stołu alchemicznego, to pokazują mi się tylko kręgi. Próbowałem wczytać jakiś wcześniejszy stan gry, ale i to również nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 14:12, Bezi_113 napisał:

A rozmawiałeś z tym smokiem ?
Bo zużywa się tylko, jeśli się z nim pogada .


Tak, rozmawiałem z nim, a później go ubiłem. W ekwipunek, jak patrzyłem, to też było napisane coś o zużyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować