Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

/.../

Można, ale dużo w Górnym Mieście nie zrobiłoby się gdyby cały czas latali za Tobą paladyni, a o ile dobrze pamiętam to pobić tych przy wejściu nie można bo są nieśmiertelni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:34, Luke Shadow napisał:

> /.../
>
> Jako nowicjusza nie wpuszczą Cię do Górnego Miasta. Trzeba zostać Magiem Ognia(wtedy paladyn

> będzie przepraszał Cię za to, że odrazu Cię nie wpuścił).


Bycmoze, nigdy nie gralem magiem. Zawsze sadzilem, ze to strata kasy placic 1000 sztuk zlota
:P Chcac, nie chcac i tak tzreba zostac nowicjuszem, zeby potem stac sie pelnoprawnym Magiem
Ognia :D

Maaaaaan....
1000złota to dla Ciebie dużo??? Ja na końcu miałem (sorki za samochwalstwo) 34 956 (ciągle mam ten zapis), ciągle coś kupowałem. A na początku możesz:
-zostać czeladnikiem
-wykonywa drobne zadania (ja przed wyjściem z miasta zrobiłem 790 sztuk złota) itd. bo nie chce mi się więcej pisać :P
Poza ty jak idziesz magiem to wszyscy palladyni są dla Ciebie uprzejmi, zdobywasz sporo exp. za zadania w klasztorze, dostajesz sferę Innosa (czy jakoś tak), amulet ze świętej ziemi (jw), bardzo łatwo jest pokonać smoka -ożywieńca (1 raz fala śmierci).
NO I RUNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:37, Luke Shadow napisał:

Na pierwszych etapach gry to rzeczywiscie bylo dla mnie duzo. Ale troche to denerwujace, ze
ci magowie zachowuja sie jak ksieża (magowie wody juz mniej) :P

No ale naprawdę fajnie jest być magiem, choć trochę trudno na początku. Poza tym magowie są inteligencją wyspy i ty też byś tak się zachowywał, gdybyś został jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:11, Błoniak napisał:

Coż mi się zdaje, że pomyliłeś cieniostwora z kimś innym np. z wilkiem, a jak nie to pewnie
bug no bo cieniostwór to nie jest łatwy przeciwnik.


są podpisy i cienoostwór to duży, owłosiony jednorożec prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w końcu zdecydowałem się wstąpić do straży - nie wiem czy dobrze czy źle się gra paladynem , zobaczymy
miałem chęć zostać magiem ale kasy miałem tyle co kot napłakał , chyba 200 i sobie odpuściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 09:34, tosz napisał:

ja w końcu zdecydowałem się wstąpić do straży - nie wiem czy dobrze czy źle się gra paladynem
, zobaczymy
miałem chęć zostać magiem ale kasy miałem tyle co kot napłakał , chyba 200 i sobie odpuściłem

Dobrze wybrałeś palladynem jest łatwo przechodzić G2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:02, tosz napisał:

czy jest opcja włączenia w grze mapy ?


nie ma.

Dnia 06.11.2006 o 10:02, tosz napisał:

czy trzeba kupować mapy ?


tak

Dnia 06.11.2006 o 10:02, tosz napisał:

jeżeli tak to gdzie je można kupić ?


poszukaj w mieście portowym w Korinis, jest tam gościu co sprzedaje mapy, ale nie pamiętam jak się nazywa, siedzi on przy swojej chacie na ławce niedaleko karczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kupiłem sobie dziś Sage Gothic. Po wgraniu "Złotej Edycji" odpalił mnie się GothiII Noc Kruka a chciałem zagrać sobie w zwykłego Gothica II. Dlaczego nie moge odpalić zwykłego G 2 prosze o odpowiedz!
Na pudełku od gry jest naipsane Gothic + Gothic II + Gothic II: Noc Kruka, więć czemu GII miałby być zintegrowany? Myslałem że te gry są odzielnie. Jak odpalić G 2 bez dodadtku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:54, popcorn napisał:

Witam wszystkich, kupiłem sobie dziś Sage Gothic. Po wgraniu "Złotej Edycji" odpalił mnie się
GothiII Noc Kruka a chciałem zagrać sobie w zwykłego Gothica II. Dlaczego nie moge odpalić
zwykłego G 2 prosze o odpowiedz!
Na pudełku od gry jest naipsane Gothic + Gothic II + Gothic II: Noc Kruka, więć czemu GII miałby
być zintegrowany? Myslałem że te gry są odzielnie. Jak odpalić G 2 bez dodadtku!?


widocznie tak ma być , ja miałem to samo z Diablo II , po zainstalowaniu gry podstawowej nie było mozliwości grania w diablo II , po zainstalowaniu dodatku problem znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym że Noc Kruka nie zadziała bez Gothic 2 zwykłego, ale na przyszłość niech CDP pisze Gothic + Gothic 2 Noc Kruka. Bo ja zwykłego G 2 tu nie widze! a chętnie bym sobie pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 12:01, popcorn napisał:

Wiem o tym że Noc Kruka nie zadziała bez Gothic 2 zwykłego, ale na przyszłość niech CDP pisze
Gothic + Gothic 2 Noc Kruka. Bo ja zwykłego G 2 tu nie widze! a chętnie bym sobie pograł.

To fakt, zresztą nie jesteś pierwszą osobą, która się na to skarży... CDP sknociło sprawę tym bardziej, że wielu ludzi (w tym ja) woli G2 bez dodatku, a w tym wydaniu sobie niestety w tą gierkę nie zagra :/ Powiem więcej - wg mnie sklep powinien wysłać na wniosek tych, którzy kupili Sagę, dodatkowo Gothica 2, np. z serii Extra Klasyka Next, w końcu większość z nich spodziewała się dostać w zestawie 3 a nie 2 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, zresztą nie jesteś pierwszą osobą, która się na to skarży... CDP sknociło sprawę tym

Dnia 06.11.2006 o 12:15, Remember_The_Name napisał:

bardziej, że wielu ludzi (w tym ja) woli G2 bez dodatku, a w tym wydaniu sobie niestety w tą
gierkę nie zagra :/ Powiem więcej - wg mnie sklep powinien wysłać na wniosek tych, którzy kupili
Sagę, dodatkowo Gothica 2, np. z serii Extra Klasyka Next, w końcu większość z nich
spodziewała się dostać w zestawie 3 a nie 2 gry.


dlatego ja kupiłem Gothica II odzielnie w serii Extra Klasyka Next , jezeli bedę chciał pograć w dodatek to go kupię i zainstaluję i wtedy zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również wole zwykłego G2 jak będe miał okazje to sobie pewnie kupie w Extra Klasyce Next, ale miały być faktycznie 3 gry więc na przyszłość niech nie ściemniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole najpierw zagrać sobie w G2 ponieważ go bardziej lubie. Poza tym ''Saga Gothic jest na jednej płycie DVD i nie mam wyboru! Po wgraniu jest od razu G2 Noc Kruka a zwykłego nie mozna wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować