Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 09:00, tosz napisał:

chodzi mi dokładnie o to że gram teraz w podstawkę ( praktycznie zaczołem - jestem na etapie
zadań czeladniczych ) i czy instalując teraz dodatek zrobi mi się bałagan w grze i czy bardzo
ją skomplikuje ?

Bałaganu nie będzie, bo save''y z podstawki nie są kompatybilne z NK, czyli musisz zaczynać od początku.

Dnia 08.11.2006 o 09:00, tosz napisał:

Gothic II jest tak super dopracowaną grą że nie ma do niej patchy ?

G2 nową grą nie jest i wszystkie wydania są spatchowane do najnowszej wersji, dlatego nie trzeba dodatkowo instalować żadnych patch''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 14:53, windows00 napisał:

> Gothic II jest tak super dopracowaną grą że nie ma do niej patchy ?
G2 nową grą nie jest i wszystkie wydania są spatchowane do najnowszej wersji, dlatego nie trzeba
dodatkowo instalować żadnych patch''y.

a jak ktoś ma najstarszą wersję gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pecha bo mam Gothica II od wójka z Niemiec. Jest to najstarsza wersja (1.00) ale na stronie producenta jest łatka do wersji 1.08 (masz tą wersję gdy kupisz Gothic II w polsce wiem to od mojego kolegi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ponownie zainstalowalem sobie noc kruka...proboje wlasnie jak najszybciej dotrzec do dania glownego dodatku, ale zapomnialem jak rozwiazac sprawe zaginionych ludzi i dostawcy broni, a bardzo mi zalezy na wypelnieniu tych questow. ktos moglby mi napisac co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostawca broni jest Fernando. Na broniach bandytow sa jego inicjaly, a kilku posiada pierscien zamorskiej gildii Araxos, a Fernando jest jednym z czlonkow tej gildii. To wystarczy zeby go oskarzyc. Co prawda w jednym z obozow bandytow (chyba kolo farmy Sekoba) mozna znalezc nawet list od Fernanda w ktorym sam sie przyznaje, ale to nie jest konieczne.
Zaginieni ludzie - pogadaj ze Skipem. W dzielnicy portowej wskocz do wody i plyn na prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:05, Luke Shadow napisał:

Dostawca broni jest Fernando. Na broniach bandytow sa jego inicjaly, a kilku posiada pierscien
zamorskiej gildii Araxos, a Fernando jest jednym z czlonkow tej gildii. To wystarczy zeby go
oskarzyc. Co prawda w jednym z obozow bandytow (chyba kolo farmy Sekoba) mozna znalezc nawet
list od Fernanda w ktorym sam sie przyznaje, ale to nie jest konieczne.
Zaginieni ludzie - pogadaj ze Skipem. W dzielnicy portowej wskocz do wody i plyn na prawo.

wielkie dzieki za pomoc:) a chodzi ci o tych bandytow za mostem, na przeciwko farmy akila(tej, przed ktora stoi farmer i kilku najemnikow). a wlasnie, gdzie znajde skipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, farma Sekoba to ta obok farmy Onara. A do Skipa podalem droge ;p Trza wskoczyc do wody i poplynac kawalek na prawo, tam znajduje sie mala plaza, na ktorej jest namiot. Wlasnie tam siedzi Skip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się otworzyć skrzynię w jaskini leżącej na drodze od khorinis do gospody? Znajduje się przy rozwalonym wozie po prawej stronie. Zawsze byłem ciekaw, co się tam znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:50, rob006 napisał:

Czy komuś udało się otworzyć skrzynię w jaskini leżącej na drodze od khorinis do gospody?


mi się udało :) jest tam z tego co pamiętam pusty kamień runiczny, do tej skrzyni potrzebny jest klucz który daje nam (chyba) Fernando, ale tylko jak gra się magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:30, MarneusPL napisał:

po prostu skojarzylo mi sie z tymi drzwiami w grocie(tez trzeba plynac w lewo). btw dokad prowadza
te drzwi? mi sie nie udalo ich otworzyc...

Drzwi te prowadzą do gildii złodziei w kanałach, możesz je otworzyć kluczem otrzymanym lub odebranym Attili. Zależy, czy będziesz donosił na członków gildii u Andre, czy na nikogo nie naskarżysz ;P i będziesz im pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam teraz w kompie zainstalowanego Gothica 2 , a chciałbym kupić cała sagę - czyli G1 + G2 + Noc Kruka
czy po przegraniu katalogu z save będę mógł grać na nowym Gothicu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:20, tosz napisał:

mam teraz w kompie zainstalowanego Gothica 2 , a chciałbym kupić cała sagę - czyli G1 + G2
+ Noc Kruka
czy po przegraniu katalogu z save będę mógł grać na nowym Gothicu ?

Z tego co wiem Saga Gothic zawiera G1 i G2: NK. Nie da się na niej grać w podstawkę, więc save''y z niej nie będą działać (bo save''y z podstawki nie są kompatybilne dodatkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:20, tosz napisał:

mam teraz w kompie zainstalowanego Gothica 2 , a chciałbym kupić cała sagę - czyli G1 + G2
+ Noc Kruka
czy po przegraniu katalogu z save będę mógł grać na nowym Gothicu ?

jesli zainstalujesz noc kruka, to niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:11, Sztywny-pl napisał:

Drzwi te prowadzą do gildii złodziei w kanałach, możesz je otworzyć kluczem otrzymanym lub
odebranym Attili. Zależy, czy będziesz donosił na członków gildii u Andre, czy na nikogo nie
naskarżysz ;P i będziesz im pomagał.


a mnie zawsze zabic proboja nawet jak im pomagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:30, MarneusPL napisał:

> mam teraz w kompie zainstalowanego Gothica 2 , a chciałbym kupić cała sagę - czyli G1
+ G2
> + Noc Kruka
> czy po przegraniu katalogu z save będę mógł grać na nowym Gothicu ?
jesli zainstalujesz noc kruka, to niestety nie.

tak myślałem - bo z tego co wiem noc kruka instaluje się razem z podstawką jednocześnie ( taki babol CDP , nie wiadomo po co tak rozwiązali to połączenie podstawki z dodatkiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 12:38, tosz napisał:

tak myślałem - bo z tego co wiem noc kruka instaluje się razem z podstawką jednocześnie ( taki
babol CDP , nie wiadomo po co tak rozwiązali to połączenie podstawki z dodatkiem )

1)Ale nawet jeśli miałbyś je osobno to i tak G2:NK musiałbyś nadinstalować na "zwykłego" G2.
2)Wtedy też save''ów nie skopiowałbyś, gdyż G2:NK dodaje tak wiele żeczy, że niemożliwe byłoby granie "od środka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować