Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 16:28, pro evo napisał:

> > dla ciebie jest łatwa a ja się męcze i niemoge zostać paladynem.
> Najpierw zostań strażnikiem


jestem i męcze się w górniczej dolinie

PS gothic za łatwy pocleam Morrowind lub oblivion

po powrocie z doliny awansujesz na Paladyna
P.S. Mam morrowinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:15, Baboc napisał:

Stoję przed dużymi wrotami do Dworu Irdorath i nie wiem jak je otworzyć. Pomocy!!!


musisz mieć oko mocy (powinno być w skrzyni w którejś z bocznych komnat) i musisz przeczytać kartkę z zaklęciem otwierającym drzwi którą miał czarny mag, jak już to wszystko masz podchodzisz do drzwi i klikasz lewym przyciskiem myszy i drzwi powinny się otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszymi czy drugimi?? Jak pierwszymi to musisz uruchomić przełączniki a jak drugimi to musisz zabić Pana Cieni i wziąć klucz do skrzyni, w której znajdziesz Oko mocy. Ponadto musisz od niego wziąć zaklęcie i aktywować oko mocy przed wrotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:58, Luke Shadow napisał:

Jak ja to przechodzilem to wystarczylo, ze przeczytalem notke Czarngo Maga i kliknalem przy
drzwiach (majac w eq Oko Mocy, ale nie musialem nic z nim robic)


I bardzo dobrze.Pierwszy raz jak grałem w g2 to nie wiedziałem o co z tym okiem chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Górniczej Dolinie, znalazłem się już w dawnym Starym Obozie, jestem u Garonda i on mi mówi że mam poszukac tych 3 ludzi. Znalazłem 2 ale nie umiem znaleźc Diego. Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 18:21, Szyneczka napisał:

Jestem w Górniczej Dolinie, znalazłem się już w dawnym Starym Obozie, jestem u Garonda i on
mi mówi że mam poszukac tych 3 ludzi. Znalazłem 2 ale nie umiem znaleźc Diego. Pomocy !!!

Tutaj jest kilka przydatnych mapek, jest i Górniczej Doliny ;) http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 18:21, Szyneczka napisał:

Jestem w Górniczej Dolinie, znalazłem się już w dawnym Starym Obozie, jestem u Garonda i on
mi mówi że mam poszukac tych 3 ludzi. Znalazłem 2 ale nie umiem znaleźc Diego. Pomocy !!!


Szukaj w okolicy wieży na wzgórzu. Jak zobaczysz ciała paladynów i obok wąskie przejście między pionowymi skałami, to tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 13:45, olki77 napisał:

Siema jestem w Górniczej Dolinie poszukuje Diego gdzie on jest bo w kopalni zastałem martwych
ludzi i list od Sivestra



Szukaj w okolicy wieży na wzgórzu. Jak zobaczysz ciała paladynów i obok wąskie przejście między pionowymi skałami, to tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:23, Szyneczka napisał:

> Siema jestem w Górniczej Dolinie poszukuje Diego gdzie on jest bo w kopalni zastałem martwych

> ludzi i list od Sivestra


Szukaj w okolicy wieży na wzgórzu. Jak zobaczysz ciała paladynów i obok wąskie przejście między
pionowymi skałami, to tam.


Przez te 7 miesięcy to pare razy przeszedłęm Gothica II , czasem musisz patrzeć na daty postów tamten pochodził z kwietnia :) Ale i tak thx .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:26, olki77 napisał:

> > Siema jestem w Górniczej Dolinie poszukuje Diego gdzie on jest bo w kopalni zastałem
martwych
>
> > ludzi i list od Sivestra
>
>
> Szukaj w okolicy wieży na wzgórzu. Jak zobaczysz ciała paladynów i obok wąskie przejście
między
> pionowymi skałami, to tam.

Przez te 7 miesięcy to pare razy przeszedłęm Gothica II , czasem musisz patrzeć na daty postów
tamten pochodził z kwietnia :) Ale i tak thx .


Sory bo ja na tej stronce dopiero 1 dzień i myślałem że 1 to jest pierwszy i tu nagle patrze a 108 jest najnowszy Sory nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować