Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Mówisz, że masz NK. Engine w dodatku został zoptymalizowany. Może twórcy zaktualizowali go tak, że działa dobrze pod tą kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:23, ShadowG napisał:

Mówisz, że masz NK. Engine w dodatku został zoptymalizowany. Może twórcy zaktualizowali go
tak, że działa dobrze pod tą kartą.

Szczerze mówiąc to nie wiem, nie jestem specjalistą od sprzętu, ale grałem kilka razy z nocą kruka i nie było problemów. Nie miałem oczywiście na najwyższym poziomie efektów graficznych, ale średnich optymalnych, nie na niskich. Dodam, że procesor mam Duron 1,2 giga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 21:27, paweusz napisał:

> tak, że działa dobrze pod tą kartą.
Szczerze mówiąc to nie wiem, nie jestem specjalistą od sprzętu, ale grałem kilka razy z nocą
kruka i nie było problemów. Nie miałem oczywiście na najwyższym poziomie efektów graficznych,
ale średnich optymalnych, nie na niskich. Dodam, że procesor mam Duron 1,2 giga

Ja mam Celerona 1,2 Ghz i 384mb ram, więc to chyba nie jest wina procesora, ani pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:30, ShadowG napisał:

Ja mam Celerona 1,2 Ghz i 384mb ram, więc to chyba nie jest wina procesora, ani pamięci.

Raczej nie. Proponowałbym ci może o skontaktowanie się z pomocą techniczną, w każdym razie ja nie jestem w stanie ci pomóc. Może się znajdzie ktoś z większą wiedzą na ten temat i ci pomoże, ja nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ni na Celereronie 1.7 Ghz Geforce 2 Mx400 (32mb ) i 256 Ramu chodzi bez preblomu.. a może to tylko stery do karty?? najnowsze albo najstarsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 07:33, Łukasz.G napisał:

Hm ni na Celereronie 1.7 Ghz Geforce 2 Mx400 (32mb ) i 256 Ramu chodzi bez preblomu.. a może
to tylko stery do karty?? najnowsze albo najstarsze ...

Ale ty masz GF 2mx, a ja starszych sterowników już chyba nie mogę zainstalować, bo mam wersję 6.14.0010.6177 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac w G2 kilka dni temu. I mam uczucie déjà vu. Ta gra to przyklad tego jak nalezy odcinac kupony od dobrej marki.

G2 to poki co dla mnie po porstu bardziej rozbudowana jedynka. Pierwszy rozdzial (w ktorym wciaz jestem) to doslownie kalka tego co mielismy w poprzedniej czesci. Khorinis to kopia Starego Obozu (czyli miasto z zamkiem, do ktorego nie ma na razie dostepu i do ktorego nalezy sie dostac), sa tez 2 inne obozy (farma i klasztor). Koniecznoscia jest przylaczenie sie do jednego z nich, by zakonczyc pierwszy rozdzial (i dostac sie do Gornego Khorinis), a robi sie to tak samo jak w jedynce (trzeba przekonac do siebie aktualnych czlonkow organizacji wykonujac dla nich questy, badz obijajac im twarze). Schematy gonia schematy, ale moze tego wlasnie fani Gothika oczekiwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś wydobyś samemu, na własną rekę rudę z Górniczej Doliny? Chciałem sobie zrobić magiczny mieczyk, a później sprzedać, ale jakoś nie idzie, walę tym kilofem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem niedawno grać w G2, a nie chcę przypadkiem natknąć się na spojlery, stąd moje pytania:

1. Czy po ukończeniu rozdziału potwory się respawnują tak jak w G1?
2.Jak uważacie, czy opłaca się w miarę szybko ukończyć pierwszy rozdział, czy też lepiej włóczyć się po okolicy ile się da i nabijać doświadczenie?
3.Czy w kolejnych rozdziałach jest dostęp do lokacji z początku gry?
4.Czy można zmieniać gildie w trakcie gry tak jak w G1? (zostałem strażnikiem i nigdzie mnie już nie chcą przyjąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:35, Zebius napisał:

1. Czy po ukończeniu rozdziału potwory się respawnują tak jak w G1?

Tak

Dnia 12.06.2006 o 19:35, Zebius napisał:

2.Jak uważacie, czy opłaca się w miarę szybko ukończyć pierwszy rozdział, czy też lepiej włóczyć
się po okolicy ile się da i nabijać doświadczenie?

Oczywiście to zależy od ciebie, ale raz, że masz niepowtarzalną szansę zrobienia wszystkich zadań wymaganych do przyjęcia dla każdej gildii (przed wstąpieniem do którejś), a poza tym łatwiej będzie ci się grało później.

Dnia 12.06.2006 o 19:35, Zebius napisał:

3.Czy w kolejnych rozdziałach jest dostęp do lokacji z początku gry?

Poza ostatnim, 6. rozdziałem tak - teren nie jest w żaden sposób ograniczany.

Dnia 12.06.2006 o 19:35, Zebius napisał:

4.Czy można zmieniać gildie w trakcie gry tak jak w G1? (zostałem strażnikiem i nigdzie mnie
już nie chcą przyjąć)

Nie nie można, zresztą w jedynce też nie można było - po prostu byłeś "zmuszany" do tego przez fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:06, Budyn napisał:

Czy da się jakoś wydobyś samemu, na własną rekę rudę z Górniczej Doliny? Chciałem sobie zrobić
magiczny mieczyk, a później sprzedać, ale jakoś nie idzie, walę tym kilofem i nic.

Nie, mieczyk można sobie zrobić,ale magiczną rudę musisz po prostu znaleźć( ja miałem 7 sztuk,nawet nie pamiętam skąd) Absurdalne, bo w sumie też się dziwiłem czemu po prostu nie możnaby jej było wydobyć samemu przy pomocy kilofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakie czary najbardziej opłaca się pakować? Mnie wydaje się, że: Kule Ognia (mała, potem duża), Burze Ognia (mała, duża), Śmiertelna Fala i Święty Pocisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:01, Budyn napisał:

W jakie czary najbardziej opłaca się pakować? Mnie wydaje się, że: Kule Ognia (mała, potem
duża), Burze Ognia (mała, duża), Śmiertelna Fala i Święty Pocisk.


Kula ognia, ognista burza w większości przypadków do celów ofensywnych mi wystarczyły (mialem też falę lodu, ale częściej używałem burzy); nie wspomniałeś jeszcze o uzdrawianiu - jeden z najbardziej użytecznych czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:08, Raylin napisał:

> W jakie czary najbardziej opłaca się pakować? Mnie wydaje się, że: Kule Ognia (mała, potem

> duża), Burze Ognia (mała, duża), Śmiertelna Fala i Święty Pocisk.

Kula ognia, ognista burza w większości przypadków do celów ofensywnych mi wystarczyły (mialem
też falę lodu, ale częściej używałem burzy); nie wspomniałeś jeszcze o uzdrawianiu - jeden
z najbardziej użytecznych czarów.

O właśnie, zapomniałem, ale boję się, że na te czary nie starczy mi run :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:13, Budyn napisał:

O właśnie, zapomniałem, ale boję się, że na te czary nie starczy mi run :]


Starczy, też miałem z tym problem, ale potem okazało się że jest ich sporo. Gorax co rozdział ma nową runę, jedną dostaje się od Miltena, można chyba jedną kupić od kupca w górnym mieście, który chce pazury zębacza, kilka można też dostać wykonując zadania dodatkowe, z tego co pamiętam to np. dla Fernanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:06, Budyn napisał:

Czy da się jakoś wydobyś samemu, na własną rekę rudę z Górniczej Doliny? Chciałem sobie zrobić
magiczny mieczyk, a później sprzedać, ale jakoś nie idzie, walę tym kilofem i nic.



Tylko da się znależć .. 5 albo 7 sztuk jest w kopalnaich obok kryjówki dextera (tam gdzie pelłzacze .... Hmm a może tam gdzie trupy..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:06, Budyn napisał:

Czy w Gothic''u II mozna zdobyć Płaszcz Czarnej Magii nie powalająć Xardasa?

Tylko kodem.
A tak nawiasem, Xardasa chyba nie da się powalić:P
A jeśli nawet, to wtedy nie da się zabrać ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować