Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Mam parę zadań, których już raczej nie wykonam. Przykładowo na farmie Sekoba był frajer, który żądał ode mnie chyba 5 sztuk złota. Był to farmer, tylko że leniwy. Wkurzył mnie więc go zabiłem xD Później gdy pogadałem z ludźmi dookoła okazało się że jest quest z nim związany ... niestety biedak już nie żyje xD Zadanie zostanie już na liście moich aktualnych misji i nic nie da sie z tym zrobić? Tak samo jest z Bullukiem ... mam mu skopać tyłek :D ale jak gdy go wcześniej już zabiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:36, 88Bonzo napisał:

Mam parę zadań, których już raczej nie wykonam. Przykładowo na farmie Sekoba był frajer, który
żądał ode mnie chyba 5 sztuk złota. Był to farmer, tylko że leniwy. Wkurzył mnie więc go zabiłem
xD Później gdy pogadałem z ludźmi dookoła okazało się że jest quest z nim związany ... niestety
biedak już nie żyje xD Zadanie zostanie już na liście moich aktualnych misji i nic nie da
sie z tym zrobić? Tak samo jest z Bullukiem ... mam mu skopać tyłek :D ale jak gdy go wcześniej
już zabiłem xD


No to nie wykonasz zadań ;P Ja bym ci radził w tej grze nie zabijać ludzi, Bullko ma jescze później udział w fabule, a w twoim przypadku by miał, gdyby żył^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabijaj wszystkich na drugi raz tylko przez pewien czas daj im pożyć. Dobijać ludzi najlepiej kiedy ma się sensowny powód, potem trzeba żyć z niewykonanymi zadaniami. Ja zawsze staram się wykonać wszystko z aktualnych misji ale czasem to nie wychodzi, nie da się ukryć :)

Net.com >>> niestety, screena tej runy nie mam i nigdzie nie znalazłem ale wystarczy po prostu wkurzyć Parlana, pobić go i zabrać zaklęcie. Ale lepiej nie rób tego w grze bo będziesz miał zatarcia z nowicjuszami. Najlepiej zrób osobnego slota i pobaw się killem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:39, Ecko09 napisał:

No to nie wykonasz zadań ;P Ja bym ci radził w tej grze nie zabijać ludzi, Bullko ma jescze
później udział w fabule, a w twoim przypadku by miał, gdyby żył^^


Co za niefart :D ale cóż naprawdę nie mogłem się powstrzymać :P Jeszcze tylko muszę rozwalić tego na "S" co stoi przed farmą Onara i pobiera kasę od myta xD Ale jak na razie dostaje ostro po czapie. Mam jeszcze kłopot z tym przerośniętym zębaczem co czai się koło przejścia do górniczej doliny. Skubany twardy jest ... a ja dwa hity i leże xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli prycha? Da się go rozwalić, wystarczy troche siłki, troche umiejętności, troche techniki i już. Walczysz jednoręczną? Masz 30%? Dwa razy go uderzasz, robisz krok do tyłu, znowu dwa razy uderzasz i tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 21:44, 88Bonzo napisał:

Co za niefart :D ale cóż naprawdę nie mogłem się powstrzymać :P Jeszcze tylko muszę rozwalić
tego na "S" co stoi przed farmą Onara i pobiera kasę od myta xD Ale jak na razie dostaje ostro
po czapie. Mam jeszcze kłopot z tym przerośniętym zębaczem co czai się koło przejścia do górniczej
doliny. Skubany twardy jest ... a ja dwa hity i leże xD


Sentenza? jeżeli chcesz dołączy do najemników, lepiej go nie zabijac, dać mu te 50 sztuk złota, wtedy zagłosuje na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:05, Wintesun napisał:

Sentenza? jeżeli chcesz dołączy do najemników, lepiej go nie zabijac, dać mu te 50 sztuk złota,
wtedy zagłosuje na Ciebie.


Ja już jestem u najemników :) ale strzepać dupsko mu muszę, gdyż i tak ile razy przechodzę kolo niego to wyciąga broń. Na jego pytanie o tym czy dam mu 50 sztuk złota, odpowiedziałem "czy to z przodu to Twoja twarz czy dupa" xD no i teraz nie mam innego wyjścia :] no zabijał go może nie będę, ale oklepać ryja by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 21:41, maciek999 napisał:

Hejo ! Mam kolejne pytanko ;] Czy da się wejść jakoś do obozu Dextera, żeby właśnie on nas
nie zaatakował ?

Raczej nie da chyba że grasz w Nk to sie da ale tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed III Rozdziałem do obozu Dextera można się dostać bez żadnego problemu pod warunkiem że powiesz strażnikowi że jego szefem jest Dexter a następnie nie pójdziesz się spotkać z samym Dexterem (w oryginalnym G2 można pogadać z Dexterem jeden raz bez wszczynania walki, w Nocy Kruka atakuje on od razu gdy zauważy Bezimiennego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 21:44, Karharot napisał:

Przed III Rozdziałem do obozu Dextera można się dostać bez żadnego problemu pod warunkiem że
powiesz strażnikowi że jego szefem jest Dexter a następnie nie pójdziesz się spotkać z samym
Dexterem (w oryginalnym G2 można pogadać z Dexterem jeden raz bez wszczynania walki, w Nocy
Kruka atakuje on od razu gdy zauważy Bezimiennego).

Ehh to kicha bo Strażnika już zabiłem :P Ale i tak chodzi mi o rudę, która się tam znajduje :) Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Otóż wchodzę sobie do obozu, wszystko elegancko jest spokojnie, a nagle po jakimś czasie wszyscy wyciągają bronie i atakują mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 21:47, maciek999 napisał:

> Przed III Rozdziałem do obozu Dextera można się dostać bez żadnego problemu pod warunkiem
że
> powiesz strażnikowi że jego szefem jest Dexter a następnie nie pójdziesz się spotkać z
samym
> Dexterem (w oryginalnym G2 można pogadać z Dexterem jeden raz bez wszczynania walki, w
Nocy
> Kruka atakuje on od razu gdy zauważy Bezimiennego).
Ehh to kicha bo Strażnika już zabiłem :P Ale i tak chodzi mi o rudę, która się tam znajduje
:) Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Otóż wchodzę sobie do obozu, wszystko elegancko jest spokojnie,
a nagle po jakimś czasie wszyscy wyciągają bronie i atakują mnie :P


Może są nawaleni i dopiero potem cię rozpoznają ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:01, Net.com napisał:

da sie cos zrobic ze starym listem który znajdujemy w tej kapliczce za farma Onara ?

NIc , to tylko ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

Może są nawaleni i dopiero potem cię rozpoznają ?? :D

No nie wykluczał bym tej możliwości :D Niezły dżołk :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w G2 to do ilu uczy siły torlof.. (jak się jest najemnikiem )... i czy on uczy odrazu siły po dołączeniu do najemników czy trzeba mu zapłacić za nauczynie bądź wykonać jakieś zadanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:50, Pan Cienia1993 napisał:

a w G2 to do ilu uczy siły torlof.. (jak się jest najemnikiem )... i czy on uczy odrazu siły
po dołączeniu do najemników czy trzeba mu zapłacić za nauczynie bądź wykonać jakieś zadanie
???

Uczy od razu (jeśli przeszedłeś jego test przy dołączaniu do najemników) i chyba do 90 (tego nie jestem do końca pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2008 o 12:15, knopfler napisał:

Uczy od razu (jeśli przeszedłeś jego test przy dołączaniu do najemników) i chyba do 90 (tego
nie jestem do końca pewien).


a na czym polegał ten " jego test " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczy do 90 pkt. Jeśli zabierzesz go na statek jako kapitana to w 6 Rozdziale będzie Cię uczył do 100 pkt niezależnie od frakcji do jakiej należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować