Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 21:59, EmoDarius napisał:

Dla mnie Paladyn najlepszy,Ma dobre bronie,zbroje i Bardzo dobrą magie runiczną.Mag też
nawet fajny, ale trzeba się trochę wykosztować by cię przyjęli :(


Gdy idzie się w stronę najemnika też nie jest łatwo. Troszke kasy to kosztuje np. Zbroje Łowcy Smoków itp. Jednak jako Paladyn tak samo koszuje przyjęcie do szeregów króla :D Ja zdecydowanie wole Najemników ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej byc jednak byc najemnikiem a pozniej lowca smokow. na poczatku jest trudno lecz pozniej nikt ci nie podskoczy.

No i powinnismy sie trzymac ze starymi znajomymi!(lee i spolka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:01, lysyy napisał:

najlepiej byc jednak byc najemnikiem a pozniej lowca smokow. na poczatku jest trudno
lecz pozniej nikt ci nie podskoczy.

W Gothicu każda gildia jest potężna. Jeżeli umiemy dobrze grać wybraną klasą.

Dnia 07.06.2008 o 15:01, lysyy napisał:

No i powinnismy sie trzymac ze starymi znajomymi!(lee i spolka)

Nie, wcale nie powinniśmy ;] Jak chcemy to możemy. Ale i tak każdy z nimi trzyma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:01, lysyy napisał:

najlepiej byc jednak byc najemnikiem a pozniej lowca smokow. na poczatku jest trudno
lecz pozniej nikt ci nie podskoczy.


Zdecydowanie popieram. Najlepsza gildia w G2 ;]

Dnia 07.06.2008 o 15:01, lysyy napisał:

No i powinnismy sie trzymac ze starymi znajomymi!(lee i spolka)


Tutaj też się zgodze ;] Lee...Lares...Milten...Gorn ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:01, lysyy napisał:

najlepiej byc jednak byc najemnikiem a pozniej lowca smokow. na poczatku jest trudno
lecz pozniej nikt ci nie podskoczy.

No i powinnismy sie trzymac ze starymi znajomymi!(lee i spolka)

Ja tam wole magów ognia i paladynów, a co do kumpli to zawsze razem;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 20:53, marlen230 napisał:

Zacięłam sie na poszukiwaniach zaginionego dworu...

Zapraszam tutaj: http://gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=31#5
Jesli po lekturze nadal bedziesz miala jakies problemy - pisz. Nazwa aktualnie wykonywanej misji mile widziana.

A ja sobie wrocilem do G2, poki co straznik. Po raz pierwszy inwestuje powazniej w umiejetnosci kusznicze (wczesniej luk lub calkowite pominiecie broni dystansowej) i jestem zachwycony. Kusza 40 dmg + zrecznosci 25 byla swietna na wilki i reszte "bestii" z poczatkowej fazy gry, a co dopiero bedzie sie dzialo z kombinacja 55 dmg/ 40 agi ;)


Czy to prawda, ze jesli zabije jakies potwory w rozdziale I i wroce tam w kolejnym, to one znow tam beda? Czy bedzie tak po kazdym rozdziale czy tylko raz?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:08, Damian14BO napisał:

Czy to prawda, ze jesli zabije jakies potwory w rozdziale I i wroce tam w kolejnym,
to one znow tam beda? Czy bedzie tak po kazdym rozdziale czy tylko raz?

Rozdział raczej nie ma z tym związku. Potwor częściowo odradzają się co pewien czas - chyba tydzień, ale głowy nie dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku nowego rozdziału następuje respawn, czyli odrodzenie potworów/zwierząt. Wyjątkiem jest rozdział 6, w którym jesteśmy na Dworze Irdorath i nie mamy możliwości powrotu do Khorinis (do póty do póki nie załatwimy pewnej sprawy ;> ) ani również nie mogliśmy wiedzieć, jakie okropieństwa tam były. Tak to na całej wyspie się odradzają potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

magiem ognia jest na poczatku trudno ale pozniej jestes najpotezniejszy w calym khorinis. no i jest tam stary znajomy czyli milten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 13:06, lysyy napisał:

magiem ognia jest na poczatku trudno ale pozniej jestes najpotezniejszy w calym khorinis.
no i jest tam stary znajomy czyli milten.

Dlatego warto nim grać;p, ale uważam, że grę i tak należy przejść na wszystkie sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 16:25, maciek.mucha napisał:

Dlatego warto nim grać;p, ale uważam, że grę i tak należy przejść na wszystkie sposoby...


Ja przechodziłem wszystkimi Gildiami, ale najlepiej grało mi się do stronie Najemników... Są najlepsi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:05, Clear napisał:


> Dlatego warto nim grać;p, ale uważam, że grę i tak należy przejść na wszystkie sposoby...


Ja przechodziłem wszystkimi Gildiami, ale najlepiej grało mi się do stronie Najemników...
Są najlepsi ;]

Ja pierwszy raz grałem paladynem i też mi się super grało później najemnikiem i magiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jakby to powiedział prawdziwy najemnik. :" Wole wolne życie niż zycie pod władzą Króla". Swój wybór kieruje nie tylko dlatego, że najemnicy są silni, ale staram się tak wybierać, jak bym miał wybrać gdybym był w świecie Gothic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:38, Clear napisał:

Powiem tak, jakby to powiedział prawdziwy najemnik. :" Wole wolne życie niż zycie pod
władzą Króla". Swój wybór kieruje nie tylko dlatego, że najemnicy są silni, ale staram
się tak wybierać, jak bym miał wybrać gdybym był w świecie Gothic :P

Szczerze gdybym był w świecie Gothic to też nie wybrałbym Maga, ani paladyna (mimo, że są fajni) zostałbym najemnikiem, a najchętniej założyłbym swoją farmę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:45, maciek.mucha napisał:

> Powiem tak, jakby to powiedział prawdziwy najemnik. :" Wole wolne życie niż zycie
pod
> władzą Króla". Swój wybór kieruje nie tylko dlatego, że najemnicy są silni, ale
staram
> się tak wybierać, jak bym miał wybrać gdybym był w świecie Gothic :P
Szczerze gdybym był w świecie Gothic to też nie wybrałbym Maga, ani paladyna (mimo, że
są fajni) zostałbym najemnikiem, a najchętniej założyłbym swoją farmę;p


I zasiąść na tronie i mieć swoich ludzi. Ale wtedy byłbyś narażony na ataki na siebie ;] Silną ochronie byś musał mieć. Ty na tronie, a po lewej Gorn i po prawej Lee . :P hehe przepraszam. Fantazja mnie poniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:51, Clear napisał:

I zasiąść na tronie i mieć swoich ludzi. Ale wtedy byłbyś narażony na ataki na siebie
;] Silną ochronie byś musał mieć. Ty na tronie, a po lewej Gorn i po prawej Lee . :P
hehe przepraszam. Fantazja mnie poniosła...

Nie być zwykłym farmerem który płaci królowi co mu się należy, ma całkiem sporą przytulną farmę i małą kuźnię, stado owiec, dwa średniej wielkości pola i młyn;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować