Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 21:31, dannik napisał:


> Czy ja wiem. G3 nie jest specjalnie rewelacyjną grą:( Podejrzewam że raczej nie
kupię
> tego dodatku, zwłaszcza jeśli będą jakiekolwiek inne interesujące premiery w tym
samym
> czasie.

Ten dodatek może byc o tyle tylko ciekawy, że łaczyc ma fabułę z Gothic 3 z Gothic 4,
ale czuje, że Spellbound ma duże szanse na spierdzielenie 4 części, a wtedy niech dosięgnie
ich gniew Innosa, Beliara i Adanosa za herezję. :)

Gniew Innosa, Adanosa i Beliara, naraz? To da... cuchnącą trupem parę wodną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:14, Karharot napisał:

Jakiś Poszukiwacz lun Poszukiwacze, przynajmniej taką informacje można wydusić z Corneliusa.


Aha. To dlaczego on sprzedał Benneta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:16, Clear napisał:

Aha. To dlaczego on sprzedał Benneta ?

Nie sprzedał. :)
Poszukiwacze dali Corneliusowi sporą sumkę, żeby zabił Lothara, a Bennet w tym czasie upadł (przewrócił się uciekając, żeby nie było na niego, gdyż jest najemnikiem) . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Bennet do miasta tylko po stal przyszedł ... ehh szkoda gościa. Przynajmiej MY go ratujemy jako bezio ;].
Zapłacili mu 20000 sztuk złota o ile się nie myle.
A i jeszcze to nie Cornelius zabił Lothara. Zrobili to prawdopodobnie poszukiwacze. A Cornelius miał tylko dopilnować by Bennet został skazany na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:13, Luzi napisał:

A Bennet do miasta tylko po stal przyszedł ... ehh szkoda gościa. Przynajmiej MY go ratujemy
jako bezio ;].
Zapłacili mu 20000 sztuk złota o ile się nie myle.
A i jeszcze to nie Cornelius zabił Lothara. Zrobili to prawdopodobnie poszukiwacze.
A Cornelius miał tylko dopilnować by Bennet został skazany na śmierć.


Jestem ciekaw co dali poszukiwacze za to Corneliusowi ? Albo poprostu grozili mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawdopodobnie tylko na pewno. I się nie mylisz. Pomyślmy. Takiego potężnego paladyna nie zabiłby taki chłopczyk tylko jakaś potężna istota. A Lothar patrząc po zbroi należy do najpotężniejszych palków. A po za tym to było ,,ciche" morderstwo. Żeby tak zrobić by nikt nie zauważył i zrzucić podejrzenia na ofiarę mógł tylko profesjonalista. Dobry był ten ich plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:13, Luzi napisał:

A i jeszcze to nie Cornelius zabił Lothara. Zrobili to prawdopodobnie poszukiwacze.
A Cornelius miał tylko dopilnować by Bennet został skazany na śmierć.

Poszukiwacze zabili Benneta a Cornelius miał dopilnować by ktoś z ludzi za to odpowiadał. Dlatego dali mu taką sumę pieniędzy. A ,że akurat Bennet był w mieście ... To czemu by go nie oskarżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Najprawdopodobniej Lothara zabił jakiś Czarny Mag(jak ten z dworu Irdorath), gdyż poszukiwacze wydają się za słabi a po za tym Cornelius opisywał postać o łagodnym głosie i wyglądzie(żaden poszukiwacz tak nie wyglądał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:20, mlynar911 napisał:

> A i jeszcze to nie Cornelius zabił Lothara. Zrobili to prawdopodobnie poszukiwacze.

> A Cornelius miał tylko dopilnować by Bennet został skazany na śmierć.
Poszukiwacze zabili Benneta

Ciekawiie to brzmi...zwłaszcza po przeczytaniu reszty tekstu:)

Dnia 02.06.2008 o 14:20, mlynar911 napisał:

a Cornelius miał dopilnować by ktoś z ludzi za to odpowiadał.
Dlatego dali mu taką sumę pieniędzy. A ,że akurat Bennet był w mieście ... To czemu by
go nie oskarżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:13, Luzi napisał:

A Bennet do miasta tylko po stal przyszedł ... ehh szkoda gościa. Przynajmiej MY go ratujemy
jako bezio ;].
Zapłacili mu 20000 sztuk złota o ile się nie myle.
A i jeszcze to nie Cornelius zabił Lothara. Zrobili to prawdopodobnie poszukiwacze.
A Cornelius miał tylko dopilnować by Bennet został skazany na śmierć.

Heh, akurat był w mieście to nieźle można go było wrobić. :)

Co do sprawy zabójstwa to być może poszukiwacze go zabili, już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oto ,że on miał znaleźć jakiegoś kozła ofiarnego i zrzucić na niego winę. Innymi słowy miał poświadczyć ,że widział Benneta jak zabijał Lothara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lothara zabil (i) Poszukiwacz (e). Wrobienie w zabojstwo Benneta nie bylo przypadkowe - po prostu Poszukiwacze wiedzieli, ze tylko on potrafi naprawic Oko (no dobra, sama oprawe), ktore oni zniszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się w sumie domyślić, jasno nie jest to powiedziane. :"Wróg zaatakowała w biały dzień" Mozna się ewentualnie domyślić, że to poszukiwacze...
ja teraz jestem w 4 rozdziale, w polowaniu na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ale mnie olśniłeś, nigdy bym nie pomyślał żeby Poszukiwaczom zależało na zlikwidowaniu Benneta. No tak, tylko on może naprawić Oko. No ale niby Oka nie można naprawić to po co mieliby g ozabijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 12:13, Damian14BO napisał:

Lothara zabil (i) Poszukiwacz (e). Wrobienie w zabojstwo Benneta nie bylo przypadkowe
- po prostu Poszukiwacze wiedzieli, ze tylko on potrafi naprawic Oko (no dobra, sama
oprawe), ktore oni zniszczyli.


Ty, ale naprawde to sie nigdy nie zastanawiałem nad tym. Teraz to jest już dla mnie logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poszukiwacze wiedzieli, ze tylko on potrafi naprawic Oko (no dobra, sama

Dnia 03.06.2008 o 12:13, Damian14BO napisał:

oprawe), ktore oni zniszczyli.


Czy ja wiem ?? Poszukiwacze powiedzieli beziemu, że zniszczyli Oko Innosa i nigdy nie odzyska ono swojej dawnej mocy. Ale przecież wiedzieli, że jest Xardupaa eeee to znaczy Xardas. Jest Pyrokar, jest Vatras, jest (w zadaniu go nie było ale przecież jest arcymagiem ... tyle, że wody) Saturas. Na wyspie było wielu wspaniałych magów więc gdyby naprawde nie wieżyli w to co mówią .... to musieliby nie wiedzieć o magach na Khorinis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:59, Luzi napisał:

>Poszukiwacze wiedzieli, ze tylko on potrafi naprawic Oko (no dobra, sama
> oprawe), ktore oni zniszczyli.

Czy ja wiem ?? Poszukiwacze powiedzieli beziemu, że zniszczyli Oko Innosa i nigdy nie
odzyska ono swojej dawnej mocy. Ale przecież wiedzieli, że jest Xardupaa eeee to znaczy
Xardas. Jest Pyrokar, jest Vatras, jest (w zadaniu go nie było ale przecież jest arcymagiem
... tyle, że wody) Saturas. Na wyspie było wielu wspaniałych magów więc gdyby naprawde
nie wieżyli w to co mówią .... to musieliby nie wiedzieć o magach na Khorinis.


Jednak nie byli tacy mądrzy ci Poszukiwacze :D Zapomnieli o naszych magach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować