Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 15:59, Luzi napisał:

Czy ja wiem ?? Poszukiwacze powiedzieli beziemu, że zniszczyli Oko Innosa i nigdy nie
odzyska ono swojej dawnej mocy. Ale przecież wiedzieli, że jest Xardupaa eeee to znaczy
Xardas. Jest Pyrokar, jest Vatras, jest (w zadaniu go nie było ale przecież jest arcymagiem
... tyle, że wody) Saturas. Na wyspie było wielu wspaniałych magów więc gdyby naprawde
nie wieżyli w to co mówią .... to musieliby nie wiedzieć o magach na Khorinis.

Tylko że oni nie wiedzieli, żę Xardas i Pyrokar staną po tej samej stronie i naprawią oko wspólnymi siłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xardas zdradził Magów Ognia jeśli dobrze pamiętam przez co Pyrokar go nienawidził (wykradł również jakąś ważną księgę). Poszukiwacze nie zdawali sobie sprawy, że pan Pyrokar mu wybaczy i pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mże mi się coś myli, ale to chyba Pyrokar zażądał takiego dowodu twierdząc że bez niego nie będzie współpracował z Xardasem (a jak dostał tą książkę to wkurzył się jeszcze bardziej i do kręgu poszedł tylko dlatego bo myślał że uda mu się przesłuchać Xardasa).

EDIT:
Jak zwykle mam refleks martwego żólwia:(
Gratuluję awansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:08, Karharot napisał:

Mże mi się coś myli, ale to chyba Pyrokar zażądał takiego dowodu twierdząc że bez niego
nie będzie współpracował z Xardasem (a jak dostał tą książkę to wkurzył się jeszcze bardziej
i do kręgu poszedł tylko dlatego bo myślał że uda mu się przesłuchać Xardasa).

No i dlatego Xardas kazał Beziemu iść po księgę. Swoją drogą Xardas zna się na ludziach - tak rozwścieczyło to Pyrokara, że zapewne nekromanta przewidział iż pójdzie z powodu tego, by mu morały prawić. :)

Dnia 03.06.2008 o 21:08, Karharot napisał:

EDIT:
Jak zwykle mam refleks martwego żólwia:(
Gratuluję awansu:)

Lepiej późno niż wcale, jak mawiają. :)
Serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

Pyrokar nie zażądał dowodu tylko powiedział że nie zrobi niczego razem z Xardasem.Gdy ten się o tym dowiaduję każe nam iść po księgę dla Pyrokara,a ten gdy ją wpada we wściekłość i mówi coś takiego że idzie wypytać Xardasa co ten jeszcze zabrał z klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potem idzie odprawić rytuałnieby żeby porozmawiać sobie z Pyrokarem, ale tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Poprostu trzeba przynieść mu księgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:23, raven91 napisał:

>\...\

Pyrokar nie zażądał dowodu tylko powiedział że nie zrobi niczego razem z Xardasem.Gdy
ten się o tym dowiaduję każe nam iść po księgę dla Pyrokara,a ten gdy ją wpada we wściekłość
i mówi coś takiego że idzie wypytać Xardasa co ten jeszcze zabrał z klasztoru.


Widocznie ta księga musiała być bardzo ważna dla Magów Ognia skoro tylko to pozwalało przekonać do tego Pyrokara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 14:42, Clear napisał:

Widocznie ta księga musiała być bardzo ważna dla Magów Ognia skoro tylko to pozwalało
przekonać do tego Pyrokara...


Tak była dla nich ważna,ponieważ opisywała Dwór Irdorath,czyli ostatnią wielką świątynię Beliara której nie udało się zniszczyć paladynom.(przynajmniej coś takiego mówi Pyrokar kiedy pytamy go o to miejsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:36, raven91 napisał:

> Widocznie ta księga musiała być bardzo ważna dla Magów Ognia skoro tylko to pozwalało

> przekonać do tego Pyrokara...

Tak była dla nich ważna,ponieważ opisywała Dwór Irdorath,czyli ostatnią wielką świątynię
Beliara której nie udało się zniszczyć paladynom.(przynajmniej coś takiego mówi Pyrokar
kiedy pytamy go o to miejsce)

Nie do końca ostatnią były ich 4 a zniszczone zostały 2, gdyż 3(znany nam Dwór Irdorath) zniknał paladynom z oczu. 4 Światynia jest prawie nie do zdobycia, gdyż jest w Varancie pilnowana przez zastępy Assasynów(przynajmniej tak mi się wydaje), po za tym Pyrokar mówił o zniszczeniu bodajrze północnej i zachodniej(dwór jest chyba wschodni) a Varant(pustynia na południu kontynentu) czyli Świątynia południowa, ale moge się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna jedna ze świątyń Beliara znajduje się na Wyspach Południowych (stamtąd pochodzi Gorn), no więc jak sama nazwa mówi to była Świątynia Południowa, a Irdorath to wschodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

Nie wiem nic o 4 świątyni bo nie grałem w Gothic 3,a chyba tam jest mowa o Varancie.Niedługo jednak zamierzam nadrobić zaległości i zagrać w 3.Wcześniej ściągnę sobie demo żeby po zakupie gry nie rozczarować się że komputer nie chcę mi tej gry pociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:32, marlen230 napisał:

Jestem w 4 rozdziale, muszę zabić 4 smoka. Najlepszy sposób, to jak się okazało, zwój
ze zmniejszeniem potwora :p


A dla mnie zwój Dużej burzy ognistej albo parę demonów i szkieletów. Choć zwoj zmniejszenia potwora tez wymiata xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:00, burczynski napisał:

> Jestem w 4 rozdziale, muszę zabić 4 smoka. Najlepszy sposób, to jak się okazało,
zwój
> ze zmniejszeniem potwora :p

A dla mnie zwój Dużej burzy ognistej albo parę demonów i szkieletów. Choć zwoj zmniejszenia
potwora tez wymiata xD.



Mi najłatwiej było stanąć na dalekiej odległości od smoka i ciskać w niego Ognistymi czarami :D Nie zdążał mnie trafić i już padał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:58, pRed@toor napisał:

ja uwielbiam grać magiem ognia w G2. normalnie wole grać klasami walczącymi wręcz, ale
tutaj się pwostrzymać nie mogłem.


Magiem ognia grało mi się średnio. Najlepiej Najemnikiem/Łowcą Smoków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:00, EmoDarius napisał:

W Gothica 2 zwykłego to bardzo dobrze się grało Paladynem , a na noc Kruka to tylko Najemnik,Kruka
miałem na 6 strzał z łuku.

To już zależy jak pokierowałeś postacią. Na G2 najlepszy był mag. bo z daleka mógł rozwalać wszystko. Każda klasa jest dobra jak umie się ją dobrze pokierować i grać. Nk jest o wiele trudniejsze niż podstawka dlatego wojonikami na początku łatwiej grać ze względu na zbroje. Dają dużo defa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Paladyn najlepszy,Ma dobre bronie,zbroje i Bardzo dobrą magie runiczną.Mag też nawet fajny, ale trzeba się trochę wykosztować by cię przyjęli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować