• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.01.2009 o 15:59, Piterus_Von_Drackus napisał:

Musi zaakceptować i dodać ten certyfikat do wyjątków. Ten link na dole powinien pobrać
ten certyfikat.


Dzięki, zadziałało. Przez ten problem nie wchodziłem na gram już od paru dni. Nie wiem czemu teraz miałem coś takiego, jakoś nigdy wcześniej mi się to nie pojawiało. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2009 o 21:17, Grizzly. napisał:

Dzięki, zadziałało. Przez ten problem nie wchodziłem na gram już od paru dni. Nie wiem
czemu teraz miałem coś takiego, jakoś nigdy wcześniej mi się to nie pojawiało. Dzięki
za pomoc.


Nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zgłaszam podobny problem w losowych postach zamiast polskich liter pojawiają się cyfry przykład na obrazku poniżej. (Dobrze że i tego posta przejrzałem przed wysłanie bo po dodaniu obrazka pozamieniało mi pliterki na różne dziwne znaczki)

20090131102730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2009 o 10:28, Nufiko napisał:

Ja zgłaszam podobny problem w losowych postach zamiast polskich liter pojawiają się cyfry
przykład na obrazku poniżej. (Dobrze że i tego posta przejrzałem przed wysłanie bo po
dodaniu obrazka pozamieniało mi pliterki na różne dziwne znaczki)

Ja mam to samo, ale dzieje się tak tylko przy dawaniu obrazka (przynajmniej u mnie). Problem ten zaczął u mnie występować gdy naprawili gramsajty. Coś za coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy zajmuje się ktoś problemem z pisaniem polskich znaków?
Żeby dobrze wyświetlało posta wystarczy najpierw dodać obrazek, a dopiero potem pisać posta, ale jak się ktoś pomyli i najpierw zacznie pisać to już jest mały problem (im dłuższy tekst tym problem większy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2009 o 12:52, Zakrzysiunio napisał:

czy tylko u mnie na graszu nie działają avatary? bo od 2 awarii się nie wyświetlają :(((



Mi cały czas działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2009 o 17:19, Crew 900 napisał:

> czy tylko u mnie na graszu nie działają avatary? bo od 2 awarii się nie wyświetlają
:(((


Mi cały czas działają


u mnie wszystkie to czarny ludek na białym tle :/// a wiem, że conajmniej 2 osoby bedące na 1 stronie mają ustawione avki, więc to chyba jakis blad :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo ciężko mi wejść na swoje konto gdzie mam wirtualne pieniądze i edycję avatara i inne
Cały czas wywala mi , to okno z logowanie , posiadam swoje konto , jestem nowym użytkownikiem ...
Najpierw Zaznaczone mam że posiadam swoje konto i wszystkie dane wpisuję , potem znów ta sama strona się otwiera i mam znów to samo , tylko tym razem mogę wybrać jestem nowym użytkownikiem , zaznaczam że posiadam konto i znów wpisuję dane , potem otwiera mi się strona główna gram.pl :|

I znów klikam na swoje konto i znów to samo , loguję się i w końcu otwiera mi się na strona z moimi danymi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2009 o 17:22, Zakrzysiunio napisał:

u mnie wszystkie to czarny ludek na białym tle :/// a wiem, że conajmniej 2 osoby bedące
na 1 stronie mają ustawione avki, więc to chyba jakis blad :///


To nie moja działka, ale cóż -> poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.02.2009 o 19:24, Vilmar napisał:

> u mnie wszystkie to czarny ludek na białym tle :/// a wiem, że conajmniej 2 osoby
bedące
> na 1 stronie mają ustawione avki, więc to chyba jakis blad :///

To nie moja działka, ale cóż -> poprawione.


dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedy używając Opery wchodzę na jakąkolwiek stronę powiązaną z forum wyświetla mi się napis: BAD REQUEST. Strona główna i GS-y działają normalnie. Można temu jakoś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja poprosiłem Asconta o napisanie tego posta, w nim przedstawiony jest mój problem i teraz pytanie: Jak usunąć cookies z Opery, czy to coś pomoże i co konkretnie daje to usuwanie (adresy stron się usuną?) ?. Teraz używam Mozilli, ale jednak wolałbym powrócić do Opery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W ciasteczkach zapisywane są zwykle ustawienia strony, więc po skasowaniu ich, wszystkie strony będą wyglądały tak, jakbyś pierwszy raz na nie wchodził. Z reguły niewiele jest takich, na których widać różnicę, :P ale w ciasteczkach przechowywane są też informacje dotyczące zalogowania na poszczególnych stronach, więc po ich skasowaniu, na wszystkich serwisach będziesz musiał zalogować się ponownie. Można też skasować tylko niektóre ciasteczka, w Operze powinny być pogrupowane w katalogi, więc skasuj tylko ten z forum.gram.pl i sprawdź czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować