• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Co serwis tak wolno chodzi?
Żeby dostać się na gram.pl musiałem czekać aż 15 minut ;/
To nie jest normalne.... Lepiej zmieńcie by cały serwis był na jednym serwerze a nie porozrzucany na kilka bo to do niczego dobrego nie prowadzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 18:56, wdowiakm napisał:

Co serwis tak wolno chodzi?
Żeby dostać się na gram.pl musiałem czekać aż 15 minut ;/
To nie jest normalne.... Lepiej zmieńcie by cały serwis był na jednym serwerze a nie
porozrzucany na kilka bo to do niczego dobrego nie prowadzi ;/

Hmm... W moim wypadku wszystko gra całkiem nieźle(przymuli od czasu do czasu - ale na parę sekund tylko). Ażeby to 15 minut?! W moim wypadku nie ma problemów z wczytywaniem strony(tylko te wylogowywanie się zdarza ;d). : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem z zalogowaniem się na swoje konto gdyż wpisuje swoje hasło i email wracam do strony głównej , próbowałem wielokrotnie i nic zawsze tak samo.Czy ktoś ma podobny problem? I jak sobie z nim poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 19:14, biedrona0 napisał:

Ja mam problem z zalogowaniem się na swoje konto gdyż wpisuje swoje hasło i email wracam
do strony głównej , próbowałem wielokrotnie i nic zawsze tak samo.Czy ktoś ma podobny
problem? I jak sobie z nim poradzić ?


Wylogowywanie i kłopoty z zalogowaniem są i będą bo serwis nie jest na jednym serwerze:

Cytuje fragment wypowiedzi Vilmara: "1. Wylogowywanie

Zapewniam, że znamy problem - wynika on między innymi z faktu, że nasze usługi są rozrzucone po różnych serwerach i musieliśmy wprowadzić jakieś rozwiązanie, które pozwalałoby na swobodne komunikowanie się między nimi (czyli przede wszystkim na autoryzację użytkowników). Zdajemy sobie sprawę, że systemowi daleko do doskonałości, ale jako że zmiana całego mechanizmu autoryzacji jest dość dużym projektem, to nie jesteśmy w stanie tego wprowadzić natychmiast. Są takie plany, jednak konkretnego terminu nie potrafię podać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 19:26, wdowiakm napisał:

Wylogowywanie i kłopoty z zalogowaniem są i będą bo serwis nie jest na jednym serwerze:


Na jednym serwerze nie będzie nigdy bo to nie ma żadnego sensu przy tej liczbie użytkowników :) Nieprawdą jest też, że kłopoty z zalogowaniem są i będą, bo mamy zamiar pozbyć się ich na dobre mimo rozproszenia naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2008 o 19:40, Vilmar napisał:

/....../ bo mamy zamiar pozbyć się ich na dobre mimo rozproszenia naszych usług.


No to trzymam za słowo albo może lepiej nie :)
Byłoby fajnie gdyby było jak dawniej, że nic nie jest wstanie wylogować bez powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 11:44, wdowiakm napisał:

Dlaczego nie mogę wejśc na forum i inne strony serwisu gram.pl przez przeglądarke Firefox?
;/

Też mam firefoksa i nie mam problemów.... pewnie jakieś prace na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 11:55, sig. napisał:

Też mam firefoksa i nie mam problemów.... pewnie jakieś prace na serwerze


Już jest dobrze musiałem usunąć ciasteczka :)
Ale dziwi mnie takie coś bo inne strony otwierało normalnie przez firefoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od jakiegoś czasu w Operze nie działa strona konkursowa. Ładuje się normalnie do momentu aż zmieni się banner (ten z aktualnymi konkursami) na inny, wtedy wszystko znika i zostaje sam banner. W Firefoxie zdaje się działać normalnie, ale ja z niego nie korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2008 o 15:45, Vilmar napisał:

2. Udzielenie odpowiedzi innemu użytkownikowi skutkuje (przy dłuższych postach) dodaniem
tej odpowiedzi jako nowego, osobnego postu

3. Linki w postach


Te dwie kwestie uznajemy za rozwiązane - jakbyście trafili na jakiś problem z tym związany, to napiszcie tutaj lub do mnie bezpośrednio na maila :)

http://www.bardzobardzobardzobardzobardzodluuuuuuuuuuuuuuuuugilink.com.pl/index.php?hello=world :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 12:27, Sth`Devilish napisał:

Od jakiegoś czasu w Operze nie działa strona konkursowa. Ładuje się normalnie do momentu
aż zmieni się banner (ten z aktualnymi konkursami) na inny, wtedy wszystko znika i zostaje
sam banner. W Firefoxie zdaje się działać normalnie, ale ja z niego nie korzystam :)


Powinno być już lepiej. Opera najwyraźniej wprowadziła u siebie program "zero tolerancji" dla błędnej struktury XHTML :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od jakiegoś czasu szukam podstrony gram.pl, na której znajduje się lista gier, dla których dostępne są ekstrasy. Na tej liście odblokowane są te pozycje, które mamy zarejestrowane. Są tam m.in. dodatkowe mapy, kampanie do gier, tapety i ścieżki dźwiękowe. Wydaje mi się, że link do tej listy powinien być jakoś lepiej wyszczególniony w profilu każdego użytkownika, a nie tylko raz przesyłany mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 15:29, Vilmar napisał:

Powinno być już lepiej. Opera najwyraźniej wprowadziła u siebie program "zero tolerancji"
dla błędnej struktury XHTML :)


Działa prawidłowo teraz. Heh, ta Opera, ciągle z nią problemy, a szkoda bo lubie ją bardzo.

BTW, pozwolę sobie przy okazji poprosić ciebie o coś - dałoby radę naprawić "bug" z modyfikowaniem (edytowaniem) postów? Bardzo często zdarza się tak, że po wyedytowaniu i zmodyfikowaniu ładuje się strona i post... pozostaje niezmieniony. Strasznie to irytuje, szczególnie ze względu na limit 5 minut na edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

problem jest taki, że od wczoraj na stronie głównej gram.pl i w newsach nie ładują mi się obrazki, ale forum działa już dobrze. Używam Najnowszego firefoxa jeśli to coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2008 o 23:35, Nufiko napisał:

problem jest taki, że od wczoraj na stronie głównej gram.pl i w newsach nie ładują mi
się obrazki, ale forum działa już dobrze. Używam Najnowszego firefoxa jeśli to coś zmieni.


Usuwałeś ciasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować