Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Ja katuje rewelacyjną trzecią odsłonę Gothica... tyle, ze mam 640mb RAMu i to raczej gra katuje mnie, bo tnie sie niemiłosiernie :( Mimo wsystko pograc sie jednak da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC:

Red Orchestra <najwspanialszy FPS jaki widzialem i co najlepsze zbyt frustrujacy i trudny dla wiekszosci denerwujacych gowniarzy :D >

Frets of Fire < opensourcowy klon Guitar Hero obslugiwany odwrocona klawaitura ^^ http://louhi.kempele.fi/~skyostil/uv/fretsonfire/ ... na torrencie mozna nawet paczke kawalkow z GH znalezc :) >

Dwarf Fortress - mikroekonomiczny symulator budowy i zarzadzania krasnoludzka forteca wykuta w gorze < genialna ekonomia i swietnie wykorzystana grafika w ascii http://www.bay12games.com/dwarves/ >

Ps2:

Eye Toy: Kinetic < chociaz to wlasciwie nie jest gra ;) >

Shadow of The Colossus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra <najwspanialszy FPS jaki widzialem i co najlepsze zbyt frustrujacy i trudny dla wiekszosci denerwujacych gowniarzy :D >
Richard Burns Rally <najwspanialsze rajdyi jakie widziałem i co najlepsze zbyt frustrujące dla większości denerwujących gówniarzy :D >
Football Manager 2007 <od zawsze gram w managery>

ale najważniejsze przyjdzie razem z listonoszem.........Gothic 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:54, Jaaroon napisał:

PC:

Red Orchestra <najwspanialszy FPS jaki widzialem i co najlepsze zbyt frustrujacy i trudny
dla wiekszosci denerwujacych gowniarzy :D >


pod jakim nickiem grasz?? ja taki jak tutaj można mnie spotkać w weekendy na serwerach aster.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy sie tutaj straszliwie przechwala, to i ja nie będę gorszy:

Ostatnio z braku czasu jedynie Prince of Persia: Dusza Wojownika (czy ktoś w ogóle wyobraża sobie granie w to bez pada??) i The Fall
ale cały czas kurcze czekam na NWN2 chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dosłownie kilka dni będę zagrywał się całymi dniami i nocami :DD w Dark Crusade.
A w chwili obecnej raczej w nic konkretnego ... dla zabicia czasu wieczorkami trochę KOTORa 1 męczę : )
Oby do czwartku ; ), kiedy to spodziewam się dostawy DC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować