Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Ja to gram po koleji w:

-Gothic II Noc Kruka
-Silent Storm wraz z Sentinels
-WoWa
-Command & Conquer Generals Zero:Hour

Oraz w Sonic Advence 3 na mojim starym dobrym GBA SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od listopada szybko skończe Riddicka, bo ponoć długi nie jest i będe dniami i nocami przed Carbonem siedział, a poźniej Double Agent, a teraz to za bardzo czasu nie ma, ale w Counter-Strika Condition Zero popykam z 30 min dziennie, aha i powoli przechodzę 2 raz PoP T2T i to chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem. Ostatnio gram bardzo mało, az się sobie dziwię. Tak najwięcej to chyba w Tibię, ale i to okazjonalnie. Czekam na DS2:BW wtedy się zacznie prawdziwe granie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w:
a) Sea Dogs - taka stara giera z piratami
b) Burnout 3 Takedown - samochodowa rozwałka na maxa

Tak, to gram bardzo mało, głównie na gram.pl się odprężam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zroznicowanie panuje w naszych (naszych bo jestesmy nacja graczy) gustach :))))
Obecnie gram w Empire Earth + Sztuka Podboju.
Dwa tygodnie temu skonczylem Hidden & Dangerous II wraz z Sabre Squad,a przed nim Blitzkrieg (kampanie aliantow i niemiecka...radzieckiej nie wytrzymalem->monotonie?!).

Zauwazylem ze gracie w kilka gier jednoczesnie.Moze uznacie mnie za ''glupca'' ale nie robie tak od jakiegos czasu.Wole wglebic sie w fabule jednej i drazyc ja az do konca :] Jest kilka gier gdzie fabula moglaby byc scenariuszem porzadnego filmu,sa gry ktore snia mi sie po nocach a sa gry ktore wcaigaja na krotki czas (znowu monotonia?!)

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram:
1. Knights & Merchants The Peasants Rebellion(szukam chętnych do grania po necie)
2. Heroes of Might and Magic V
3. Diablo 2 Lod
4. Rakion jak mi się już naprawde nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w NWN z SOU i HOTU i tylko w nią. :P Dlaczego tylko w nią? Odpowiedź jest prosta, bo to jedyna moja gra przez którą mogę zagrać w multi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować