Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Witam ma 2 ważne pytanka:

1. Czy Techland wydaje w Polsce wersje na X360? Bo niby wydaje UbiSoft, ale czasami jest tak, że na kraj może wydawać dystrybutor powiązany z grą

2. Czym się różni wersja PC od X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:04, syriusz.b napisał:

Witam ma 2 ważne pytanka:

1. Czy Techland wydaje w Polsce wersje na X360? Bo niby wydaje UbiSoft, ale czasami jest tak,
że na kraj może wydawać dystrybutor powiązany z grą

2. Czym się różni wersja PC od X360


Edycja na Xboxa 360 to specjalne, dodatkowe 3 poziomy przygotowane do ostrej zadymy, nie uświadczysz na nich skradania się obecnego w pozostałych, oryginalnych poziomach. Opcja multiplayer to 18 map, 5 trybów i 4 klasy postaci. Od nowa przygotowano także dużą ilość tekstur które teraz prezentują się dużo ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno zakupiłem grę Call of Juarez, ale gdy w opcjach grafiki włączam Shader Model 3.0 to w czasie gry mam cały zielony obraz. Moja karta graficzna to Geforce 6600. Proszę powiedzcie o co to chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka wiecie co mam pytanko czy ta gierka Call of Juarez bedzie chodzila na windows vista home premium 64 bit??bo zastanawiam sie nad jej kupnem i nie chce miec niemilej niespodzianki po fakcie...za wszelkie odp wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:03, Lee1234 napisał:

Witam niedawno zakupiłem grę Call of Juarez, ale gdy w opcjach grafiki włączam Shader Model
3.0 to w czasie gry mam cały zielony obraz. Moja karta graficzna to Geforce 6600. Proszę powiedzcie
o co to chodzi ??

BO gf6600 o ile pamiętam nie obsługuje shaderów w wersji 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 09:52, Warrior Within napisał:

BO gf6600 o ile pamiętam nie obsługuje shaderów w wersji 3.0

Ja mam GF 6600 GT i obsługuje shadery 3.0, zarówno w Call of Juarez jak i w Gothicu 3 mam włączone. nie wiem jak to się ma do zwykłego 6600.
Mroczny78----> Nie mam pojęcia czy gra pójdzie na Viscie, najprawdopodobniej nie była robiona pod Viste więc mogą byc problemy ale może równiez pójść. Niestety ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:03, Lee1234 napisał:

Moja karta graficzna to Geforce 6600. Proszę powiedzcie o co to chodzi ??

Według mnie problem mogą sprawiać sterowniki karty graficznej. Ściągnij najnowsze, a jeśli mimo to nadal będziesz miał ten zielony obraz to wtedy z kolei pomóc mogą starsze.

--> Mroczny78

Dnia 31.07.2007 o 12:03, Lee1234 napisał:

czy ta gierka Call of Juarez bedzie chodzila na windows vista home premium 64 bit?

Najprawdopodobniej tak (miała chyba nawet znaczek "Games for Windows"), a wiem, że na Viście starsze gry również się uruchamiają. Dla pewności radziłbym jednak ściągnąć demo i po prostu samemu sprawdzić, tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:27, Raylin napisał:

> Moja karta graficzna to Geforce 6600. Proszę powiedzcie o co to chodzi ??
Według mnie problem mogą sprawiać sterowniki karty graficznej. Ściągnij najnowsze, a jeśli
mimo to nadal będziesz miał ten zielony obraz to wtedy z kolei pomóc mogą starsze.

--> Mroczny78
> czy ta gierka Call of Juarez bedzie chodzila na windows vista home premium 64 bit?
Najprawdopodobniej tak (miała chyba nawet znaczek "Games for Windows"), a wiem, że na Viście
starsze gry również się uruchamiają. Dla pewności radziłbym jednak ściągnąć demo i po prostu
samemu sprawdzić, tak dla pewności.


No nowe sterowniki pomogły już jest wszystko w porządku. Dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w ostatniej scenie ( jak pastor się budzi i prosi Boga o szansę - ma wyciągnąc colta i strzelić w tego złego gościa ), pastor coś nie chce wyciągnąć broni .... :(((( MA KTOŚ PODOBNIE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:27, pedrakhan napisał:

Kurcze, w ostatniej scenie ( jak pastor się budzi i prosi Boga o szansę - ma wyciągnąc colta
i strzelić w tego złego gościa ), pastor coś nie chce wyciągnąć broni .... :(((( MA KTOŚ PODOBNIE
??

Ma, ma :)
Sam męczyłem się z 15 minut z tym.
W końcu znalazłem rozwiązanie :)

W tym momencie obowiązują zasady takie, jak przy pojedynkach, tzn. musisz wyjąć pistolet z kabury i celować tak jak w walkach "w samo południe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:27, pedrakhan napisał:

Kurcze, w ostatniej scenie ( jak pastor się budzi i prosi Boga o szansę - ma wyciągnąc colta
i strzelić w tego złego gościa ), pastor coś nie chce wyciągnąć broni .... :(((( MA KTOŚ PODOBNIE
??

hej gringo to jak ty w ogóle doszedłeś do tego momentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super - DZIĘKI wielkie panowie :)). Nie skumałem że to ma być tak jak przy pojedynkach :D:D hehe.
Raz mi wyjął pistolet ale nie wiedziałem jak to się stało ;) . No czyli teraz ruch mychą w dół , potem w górę i strzelamy :D.
Pozdrawiam.
A tak w ogóle to gierka super - jeden z lepszych shooterów moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam Call of Juarez dołączaną do karty graficznej. Kiedy uruchamiam grę komputer przez chwilę "myśli" i nic. Mam Windows Vista Home Premium 64bit. Mój sprzęt:
Athlon 64 X2 4200+
GeForce 7600GT
2GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem ostatnio kupic ta gierka ale pomyślaełem że najpierw sie popytam czy wogóle warto i czy pujdziemi na moim psrzęcie:
2GHz
ati radeon 9200 128MB
1280MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować