Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 17:24, falcon33 napisał:

Tak samo jak przy pojedynkach, myszka w dół, w górę i władować ile się da pocisków.

Dzięki, ale znajomego na xfire dorwałem i on mi też odpowiedział. :) Ale i tak wielkie dzięki ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: czy wersja z Clicka zawiera juz DX10 Enhancement Pack?

Jeśli nie, to czy ktokolwiek wie jak to na tą wersję zainstalować?? Przy normalnej próbie zgłasza komunikat, że nie jest to odpowiednia wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na samym początku gry w mieście Hope. Jestem u Suzy w pokoju, znajduję pistolet, uciekam przez okno. Na główny plac, jak wiadomo, wejść nie mogę. Uciekam za to wzdłuż płotu i w prawo za budynki. Przez wyłamaną część płotu wybiegam z miasta i biegnę śmiało aż staję nad przepaścią, której w żaden sposób nie można pokonać. Dobrze uciekam z tego miasta? Ma ktoś może mapkę jak trzeba prawidłowo uciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 23:36, marekl1975 napisał:

Jestem na samym początku gry w mieście Hope. Jestem u Suzy w pokoju, znajduję pistolet,
uciekam przez okno. Na główny plac, jak wiadomo, wejść nie mogę. Uciekam za to wzdłuż
płotu i w prawo za budynki. Przez wyłamaną część płotu wybiegam z miasta i biegnę śmiało
aż staję nad przepaścią, której w żaden sposób nie można pokonać. Dobrze uciekam z tego
miasta? Ma ktoś może mapkę jak trzeba prawidłowo uciec?

Użyłeś bicza na gałęzi? Dzięki temu możesz pokonać przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kuboo mówi ytrzeba urzyć bicza :) podchodzisz jak najbliżej gałęzi i nacelowujesz ma nią biczem. Wtedy wyświetlają się dwie ikonki i klikasz PPM. Wtedy Wtedy używając PPM i LPM zawieszasz się na odpowiedniej wysokości, i zaczynasz się ,,bujać" musisz w odpowiednim momęcie kliknąć by billy przeskoczył lub udało mu się złapaćkrawędzi :) Przed przepaściami radzę zapisać . ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 07:13, albinskia napisał:

Jak kuboo mówi ytrzeba urzyć bicza :) podchodzisz jak najbliżej gałęzi i nacelowujesz
ma nią biczem. Wtedy wyświetlają się dwie ikonki i klikasz PPM. Wtedy Wtedy używając
PPM i LPM zawieszasz się na odpowiedniej wysokości, i zaczynasz się ,,bujać" musisz w
odpowiednim momęcie kliknąć by billy przeskoczył lub udało mu się złapaćkrawędzi :) Przed
przepaściami radzę zapisać . ;]

Pozdrawiam.


No tak próbowałem i nawet przyjrzałem się poradnikowi z gry-online. Nic już nie rozumiem, bo w poradniku mam uciekać przez jakieś budynki, A do głównego placu spod okna Suzi nie mogę iśc, bo od razu jestem martwy.
Wyskakuję przez okno i mam płot. Obracam się i widzę ścianę boczną budynku. Biegnę za ten budynek wzdłuż płotu i w pewnym momencie jest duża dziura w płocie. Właże przez nią i jestem już praktycznie za miastem. Biegnę cały czas jedyną dostepną drogą aż do pierwszej przepaści, gdzie zeskakuję na kolejne półki. Mijam duże głazy i biegnę pod skałę przypominającą wyglądem most. Rośnie tamnad samą przepaścią drzewo. Zaczepiam biczem o jego pień i próbuję się jak najniżej opuścić w przepaść. Puszczam się i ginę. Gdzie dalej robię błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 14:28, albinskia napisał:

Są dwa soposoby. Lepiej tą drogą poza miastem. A tam masz wciągle skakać nad przepaściami...


Drugi sposób jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 14:39, marekl1975 napisał:

Drugi sposób jaki jest?

Ten z poradników :) Ale co nie mozesz sobie poradzić ?? Jak tam nie ma nic trudnego ;]

pzodr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 23:36, marekl1975 napisał:

Jestem na samym początku gry w mieście Hope. Jestem u Suzy w pokoju, znajduję pistolet,
uciekam przez okno. Na główny plac, jak wiadomo, wejść nie mogę. Uciekam za to wzdłuż
płotu i w prawo za budynki. Przez wyłamaną część płotu wybiegam z miasta i biegnę śmiało
aż staję nad przepaścią, której w żaden sposób nie można pokonać. Dobrze uciekam z tego
miasta? Ma ktoś może mapkę jak trzeba prawidłowo uciec?


Są 2 sposoby wybierz ten 1 zaraz przy beczkach skręc w prawo i ucieknij przez popsuty płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

robiisz wszystko dobrze poza jednym ;] jak zarzucisz bicz, to musisz tak na oko wydłużyć/skrócić bicz, i stzrałkami mocno rozhuśtać się, a na koniec LPM+PPM, czyli skok, czasem trza spróbować kilka razy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś na murze to patrząc w stronę celi po lewej maz taką konstrykcję drewnianą z takim jakby żurawiem. Musisz zeskoczyć, zabić baru łotrów, i pość w stronę rogu fortu gdzie są skrzynie i po nic htrzeba wejść na mur. Teraz podchodzisz do wyżej wspomnianej konstrukcji i wiczem wieszasz się na żurawiu. Musisz się mocno huśtnąć i wskoczyć na zbiornik wody. Gdy na niego wskoczysz automatycznie on się przewróci i zgaci pożar :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś ukończyłem CoJ i czuję taki mały niedosyt... Gra jest stanowczo za krótka!!! Poza tym grało mi się bardzo przyjemnie, zwłaszcza Rayem, etapy Świecy podobają mi się tak jakoś mniej, ale gra trzyma równy poziom.

I ma niesamowity klimat - jakoś ciężko mi się doszukać równie ładnych plenerów w innych tytułach, może w Wiedźminie... W każdym razie zachodzące słońce w misji na cmentarzu to klasa sama w sobie - jeden z piękniejszych widoków jakie widziałem w grach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 14:17, Rogallos napisał:

I ma niesamowity klimat.

No zgadzam się. To jest największym atutem gry ;) A jak na taką starą grę to grafika niezła. A te widoki na cmentarzu piękne... A czy za krótka to nie wiem... Zależy na jakim poziomie się gra, bo jak na trudniejszym to nawet długo się przechodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 23:29, albinskia napisał:

> I ma niesamowity klimat.
No zgadzam się. To jest największym atutem gry ;) A jak na taką starą grę to grafika
niezła. A te widoki na cmentarzu piękne... A czy za krótka to nie wiem... Zależy na jakim
poziomie się gra, bo jak na trudniejszym to nawet długo się przechodzi ;P


I dlatego nie omieszkam podjąć się tego wyzwania bo w mojej opinii tę grę warto i z 10 razy przejść... Za fabułę i plenery.

Piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować