Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 21:32, Albii napisał:

> Można jakoś wyłączyć to że z gry wywala jak strzelisz do człowieka?
Nigdy jeszcze nie słyszałem o takiej opcji.


A może on strzelał do pirata. Znaczy się...z pirata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawaj. Albii, zgłoś się, to się nie będę tak nudził rozwalaniem Was :P

EDIT:

@sevrond - w grze wyraźnie powiedziane jest, że nie toleruje się strzelania/atakowania niewinnych osób, zwierząt i trupów. Może to i fajnie wygląda, bo kilka razy strzelałem z bata w niewinne osoby, ale nic nie poradzisz. Jak chcesz mieć takie rzeczy, to odpal GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem po sieci w CoJ i dziwie się, że można grać w niego hardkorowo :P
Ze znajomymi na pewno lepiej się gra na CTF, bank robbery, niż na pubach z jakimiś moronami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umieć... :P Dobra, nie przechwalam się, bo i tak wszyscy wiedzą, że jestem najlepszy :D To jak masz zainstalowanego, to może też popykasz wieczorem? Czy doświadczenie z TF2 się sprawdzi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:16, Gumisiek2 napisał:

Trzeba umieć... :P Dobra, nie przechwalam się, bo i tak wszyscy wiedzą, że jestem najlepszy
:D To jak masz zainstalowanego, to może też popykasz wieczorem? Czy doświadczenie z TF2
się sprawdzi? ;>

Nie mam zainstalowane :( Ostatnio i tak preferuję Left 4 Dead i TF2 ;P
Ale co ciekawego w tym multi? Deathmatch? Te multi ani trochę mnie nie ciągnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Muszę powiedzieć, że mulit w CoJ jest naprawdę miodzio, wcześniej grałem w CS 1,6, teraz wszystko co możliwe na silniku HL2 Source, ale CoJ naprawdę wciąga w multi (w single też super, tylko te etapy z billim...). Bardzo dobrze gra się w Deathmatch, Robbery i Skirmish ^^ Goldrush (gorączka złota) nie kumam troche ^^.
Jedyne co mi przeszkadza to biegający w koło indianie z nickami typu [Metin2]Wojtek ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:31, kotfilon napisał:

Witam. Muszę powiedzieć, że mulit w CoJ jest naprawdę miodzio, wcześniej grałem w CS
1,6, teraz wszystko co możliwe na silniku HL2 Source, ale CoJ naprawdę wciąga w multi
(w single też super, tylko te etapy z billim...). Bardzo dobrze gra się w Deathmatch,
Robbery i Skirmish ^^ Goldrush (gorączka złota) nie kumam troche ^^.
Jedyne co mi przeszkadza to biegający w koło indianie z nickami typu [Metin2]Wojtek ^^...

W multi grałem, ale w dobie multiplayerowych gier zwykły robbery(czyli CTF)nie tworzy idealnego multi ;) Powiedzmy, że mam więcej niż 10 multiplayerowych gier i jedynie 3 mnie przyciągają na prawdę - TF2, L4D i ewentualnie ETQW+W:ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 15:15, Wintesun napisał:

Jak już tak o multi gadacie... jak się strzela do swoich to z gry wywala ;C.

Dziwne...ja posiadam wersje z Click!-a i nigdy mnie jeszcze nie wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 15:23, DonSzabla napisał:

Dziwne...ja posiadam wersje z Click!-a i nigdy mnie jeszcze nie wywaliło.


Ja też grałem w tą właśnie wersje z clicka to mnie wywalało... to był zdaje się team deatchmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 15:26, Wintesun napisał:

> Dziwne...ja posiadam wersje z Click!-a i nigdy mnie jeszcze nie wywaliło.

Ja też grałem w tą właśnie wersje z clicka to mnie wywalało... to był zdaje się team
deatchmatch.

Zapewne jakiś błąd albo zerwane połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w innych grach typu CoD 4 itd nie uświadczysz dwóch rewolwerów albo rewolweru+shotguna na raz ^^ a strzelbami się wprost cudnie strzela, i jest fajny zoom z oczu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 15:34, kotfilon napisał:

ale w innych grach typu CoD 4 itd nie uświadczysz dwóch rewolwerów albo rewolweru+shotguna
na raz ^^ a strzelbami się wprost cudnie strzela, i jest fajny zoom z oczu ^^


Dokładnie, grałem w wiele gier multiplayer ale tutaj strzelby to przegięcie... są dość celne, szybkostrzelne i mają dużo naboi, w innych grach tak nie ma, i aż się dziwie tym którzy biegają z rewolwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy strzelisz do swoich i jesteś wywalony. Wczoraj pod muszkę nawinął mi się jakiś dzieciak z drużyny, niechcący go zastrzeliłem, to później strzelał do swoich, ale niezbyt długo :) To właśnie blokada przed takimi. Poza tym w opcjach serwera można włączyć Friendly Fire, wtedy nic takiego nie będzie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi jak multi , ale granie księdzem z rewolwerem w 1 łapie z biblią w 2 to jest hardcore !
Wiecie czy te cytaty są prawdziwe z biblii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:06, sevrond napisał:

Multi jak multi , ale granie księdzem z rewolwerem w 1 łapie z biblią w 2 to jest hardcore
!
Wiecie czy te cytaty są prawdziwe z biblii ?


Też mnie to ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:06, sevrond napisał:

Multi jak multi , ale granie księdzem z rewolwerem w 1 łapie z biblią w 2 to jest hardcore
!
Wiecie czy te cytaty są prawdziwe z biblii ?


Całkiem możliwe że niektóre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:25, Kraju napisał:

> Multi jak multi , ale granie księdzem z rewolwerem w 1 łapie z biblią w 2 to jest
hardcore
> !
> Wiecie czy te cytaty są prawdziwe z biblii ?

Całkiem możliwe że niektóre są.


niektóre znaczy, że któreś nie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z VI epizodem. Pozabijałem wszystkich w pociągu i okolicach i tam jeden koleś porywa babkę no i blokuje za sobą drzwi. I pisze mi że muszę zestrzelić kładką podtrzymującą zewnętrzne drzwi tylko nie umiem tej kładki znaleźć. Nie iem z której strony ona jest. Pomoże ktoś? Bo od pół godziny się zaciąłem w tym momencie i wybrnąć z niego nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować