Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

11 milionów MW 2 tylko w tym roku?

56 postów w tym temacie

Też nie rozumiem newsa. Do końca roku? Od listopada do 1 stycznia 11 milionów? To teraz wpakujemy panów do tych białych fartuszków i przewieziemy w ustronne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że aż tak się sprzeda. Ja już szykuje kasę na ten tytuł. Ślina cieknie już mi od jakiegoś czasu. Eh trzeba jeszcze trochę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu u mnie w Irlandii w kazdym sklepie mozna zlozyc zamowienie na Pre-ordera i juz w kazdym sklepie sa zamowienia na 1000-2500 egzemplazy ( w sumie w 4 sklepach ) i to w jednym miscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najprędzej kupię za rok, więc nie pomogę bić rekordu. Raz, że kompa dozbroić należy, dwa, że inne gry czekają, trzy, że dość już w tym roku wydałem kasy na gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warto zaznaczyć, że sprzedając się w liczbie przekraczającej 11 milionów w ok. półtora miesiąca, Modern Warfare 2 przebiłby także osiągnięcie ubiegłorocznego bestsellera, GTA IV. Dzieło Rockstara w takim samym czasie od premiery trafiło w ręce 8,5 miliona klientów. Należy jednak podkreślić, że tytuł ten startował w kwietniu, a największą popularnością produkcje multimedialne cieszą się w okresie przedświątecznym."

Sorry man, ale ja GTA IV oryginalne miałem już w grudniu (bodajże 3 była premiera a ja miałem 5) więc jest tu głupota w newsie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są tak optymistycznie nastawieni... Powiadam wam: żebyście się czasami nie zdziwili jak ta gra nie będzie tak dobra jak CoD4. Nie ma co się podniecać i jak to mówią: nie chwal dnia przed zachodem słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.. ja tam będę musiał zagrać,, za nim kupię. Tak jak pisałem wcześniej. Na początku gra zapowiadała się nieźle... Ale z każdym kolejnym filmikiem, te nieźle spadło do poniżej oczekiwań, więc w tych 11 milionach mnie nie będzie. ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 20:44, mistshoo napisał:

Są pogłoski o płatnym multi , jeśli to okaże się prawdą to będzie jakieś 2mln sprzedaży
a nie 11...


Nie ma szans by zrobil płatne. Sami by sobie zrobili headshota. A tak swoją drogą to ja w IW i MW 2 wierze i mam nadzieje że im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony w 1,5 miecha wydaje mi się to niemożliwe, ale z drugiej sam nie wiem na ile platform wydają MW2,
jeżeli gra pojawi się na 360, ps3, wii, ds, psp, iphonie, i komorkach to hmm.
Nieeeeee wiem z resztą, zobaczymy. Nie lubię tak prorokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah będę jednym z tych 11 mln. Modern Warfare 2 mam nadzieję będzie co najmniej tak dobry jak poprzednik - czyli normalnie rzecz biorąc genialny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że osiągnie 11mln to raczej pewne ale w tak krótkim czasie? Równie prawdopodobne co upadek meteorytu. Musieliby wydać grę w jakiejkolwiek formie, nie tylko cyfrowej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować