Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Wasz ulubiony aktor/aktorka?

163 postów w tym temacie

Część!
Mój temat dotyczy ulubionej gwiazdy światowego kina. Nie znalazłam takiego tematu na tym forum, więc postanowiłam założyć ten. Więc którego aktora lub aktork lubicie najbardziej? Ja najwolę Will''a Smitha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Al Pacino, Robert De Niro, Nicolas Cage, jest masa dobrych aktorów nawet nie pamiętam teraz. Ten gośc, który gra w filmach Rodrigueza- wiecie ten Meksykaniec z zakazaną paszczą, może mi ktoś przypomnieć jego nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:31, ciaputek napisał:

Banderas


Nieeeeee. Ten, który cały czas grał jakichś bandziorów, morderców itd.
PS- wiesz co to znaczy zakazana morda? Taka bandycka, Banderas z tego co wiem takowej nie posiada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten z zakazną mordą zazwyczaj ma wąsy dosyć długie, no wiesz on jest typem takiego kartelowego gangstera i też grał w Desperado, ciskał nożami ile wlezie, i miał wytatułowaną kobietę na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris a jakże:)))

Dobra teraz na poważnie. Znam wielu ale nie pamiętam dobrze nazwisk,wiec nie linczujcie że źle napisałem imie czy nazwisko.

Bruce Willis, Jim Carrey, Harison Ford, Tommy Lee Jones,Eddie Murphy.Oni mi się najbardziej podoboją. Eee,to znaczy ich gra:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom Cruise . Ostatnio zauważyłem coś ciekawego a mianowicie w Wojnie Światów . Jeżeli macie to na DVD ( uwaga ci co nie oglądali niech nie czytają tego posta dalej ) , włączcie moment w którym trafia ten ray ( Tom Cruise ) ze swoją córką do tego jakby "zbiornika dla ludzi", i tam są też inni ludzie, całośc sie dzieje w tej maszynie obcych . I na początku wciąga takiego jednego człowieka : wszyscy siedza patrzą i płaczą . Potem chciało wciągnąć Toma Cruise''a i.... wszyscy rzucili się mu na ratunek , myśle sobie co mogli do siebie krzyczeć " OH TO PRZECIEŻ TOM CRUISE ! RATUJCIE GO ! " - i za to go lubie , bo go wszyscy ratują a innych mają w d!@ie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 10:29, Budo napisał:


Al Pacino, Robert De Niro, Nicolas Cage, jest masa dobrych aktorów nawet nie pamiętam teraz.
Ten gośc, który gra w filmach Rodrigueza- wiecie ten Meksykaniec z zakazaną paszczą, może
mi ktoś przypomnieć jego nazwisko?

Nazywa się Danny Trejo
Ja lubię Johnny Depp''a, Bruce Willis''a, Roberto de Niro, Nicolas''a Cage''a i kogoś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:15, paweusz napisał:

Nazywa się Danny Trejo
Ja lubię Johnny Depp''a, Bruce Willis''a, Roberto de Niro, Nicolas''a Cage''a i kogoś jeszcze...


Ooo, dzięki uratowaleś mnie, pewnie bym cały dzień szukał :)
Willisa też lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować