Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Wasz ulubiony aktor/aktorka?

163 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 16:00, Wiadroman napisał:

> Aktorzy ci sami co u Wiadromena + ten z Mumii.

Wiadro-man! man! :) Nic sie nie stalo. ;)

Cieszy mnei, ze lubisz tych samych aktorow. :) Dobry gust. :D Ale ktory z Mumii? The Rock?


O''Conell. Czy jakoś tak. Jak on się nazywał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:07, Vidmol napisał:

O''Conell. Czy jakoś tak. Jak on się nazywał ?


O''Connel, to on mial w filmie. :D Brendon Frazer, czy ajkos tak. O tego chodzi? Z reszta sprawdz w google. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam szczerą sympatie to Seana Connerego, za występy w takich filmach jak "Twierdza" czy też "Polowanie na Czerwony Październik" uwielbiam styl tego faceta, ma w sobie coś z Angielskiego Dzentelmena, ma taki niepowtarzalny i oryginalny styl, poza tym jest świetnym aktorem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:32, Hubi Koshi napisał:

Odczuwam szczerą sympatie to Seana Connerego, za występy w takich filmach jak "Twierdza" czy
też "Polowanie na Czerwony Październik" uwielbiam styl tego faceta, ma w sobie coś z Angielskiego
Dzentelmena, ma taki niepowtarzalny i oryginalny styl, poza tym jest świetnym aktorem :-]

tak, najlepszy film TWIERDZA i shon conery to najlepszy aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 20:45, darsz napisał:

Toshiro Mifune (...)


oO zgadzam się jak najbardziej, niesamowity, klimatyczny aktor. A ten jego diaboliczny śmiech ^^ Ha-ha-haha! ^^ Geniusz, szczególnie jako samuraj Kikuchiyo z "Siedmiu Samurajów" albo Washizu z "Tronu we krwi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vin Diesel ma u mnie pierwsze miejsce wśród aktorów a wśród aktorek - Camilla Belle za role w Kiedy dzwoni nieznajomu - ładniutka jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym aktorem jest Rassel Crowe a aktorka kazda o blond włosach i ciemnych byle nie ruda (jeśli kogoś uraziłem to przepraszam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktorzy - Chris Rock, Adam Sandler (zobaczcie ten duet w "The Longest Yard" :D), Mark Wahlberg (za The Italian Job) i ewentualnie Hugo Weaving (Tylko za tekst "Mister Anderson, Welcome!" :D)
Aktorki - niezaprzeczalnie Elisha Cuthbert, Angelina Jolie i Cameron Diaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 23:32, wdowiakm napisał:

Moim ulubionym aktorem jest Rassel Crowe a aktorka kazda o blond włosach i ciemnych byle nie
ruda (jeśli kogoś uraziłem to przepraszam) :)

A ja myślełem, że aktorów ocenia się za ich umiejętności aktorskie i kreacje, które stworzyli, a nie za kolor włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować