Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mocne słowa o jakości MW2

62 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2009 o 21:48, jendrek1988 napisał:

Skrypty - i co z tego? Dzięki temu ten tytuł to interaktywny film.

Tak, każde przechodzenie gry wygląda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W to, że gra będzie dobra nikt nie wątpi. Jedyne co mnie lekko irytuje to te przechwałki Infinity Ward, w których cięgle podkreślają, że ich gra będzie wspaniała, cudowna, miodna, piękna, najlepsza... trochę to żałosne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie wkurzać to ich " będziemy najlepsi", "nasza gra będzie miała największą sprzedaż w historii", "za naszą grę dacie sobie odciąć jaja"itd, itp. Przestańcie IW bo to się robi nudne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że panom z IW tak bardzo woda sodowa uderzyła do głowy. Wszystko przez przehypowany CoD4 i przehypowany (oraz na dodatek mocno przeciętny) CoD5. Polecam poszukać info o tym, jak panowie z Activision puścili ankietę dotyczącą abonamentu dla posiadaczy CoD''a, który miałby dawać jakieś lepsze bronie i perki. W głowach im sie poprzewracało.

Szkoda, że zrezygnowali z atmosfery i klimatu wojny, jaki był w CoD1 i CoD2 na rzecz prymitywnej strzelanki 2-4 osobowy squad vs reszta świata.

Szkoda, że od 4 lat stoją w miejscu z silnikiem graficznym (mocno przebudowanym ID tech 3, czyli tak naprawdę Quake 3), a taka fizyka nadal jest na żałośnie niskim poziomie.

Szkoda też, ze totalnie beznadziejny i noskillowy multiplayer ma take wzięcie, szczególnie na PC.

Aż żal patrzeć jak ta seria upadła, i jak każdy nowy CoD jest przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Aż żal patrzeć jak ta seria upadła, i jak każdy nowy CoD jest przereklamowany...


Zgadzam się z całym postem.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, ja nie lubię 2 wojny światowej w grach i wg mnie seria rozwija się coraz bardziej. Co z tego że fizyka jest słaba, a multi chciałbyś dla elity - np. jak w cs-ie trzeba grać kilka lat w to samo żeby jechać innych...

jak ci się nie podoba to nie kupuj :D

ja napewno kupie mw2, mw3,4 itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, wreszcie ktoś gada tam jak chłop ;] Oby tylko te zapewnienia się sprawdziły. Mimo wszystko Activision ma u mnie duuuuży kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Szkoda, że zrezygnowali z atmosfery i klimatu wojny, jaki był w CoD1 i CoD2 na rzecz
prymitywnej strzelanki 2-4 osobowy squad vs reszta świata.


IMO, Kampanie amerykańskie w MW i WaW (czyli walki z islamistami w jednej i japończykami w drugiej) miały ten klimat. Są to, oprócz kampani radzieckiej z UO, moje ulubione kampanie. Radziecka kampania z WaW jest przeciętna a angielska z MW ma klimat, tylko, że służb specjalnych a nie wojny.

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Aż żal patrzeć jak ta seria upadła, i jak każdy nowy CoD jest przereklamowany...


Jak wszystko. Oni muszą prężyć muskuły, po to by ludzie kupili zanim przeczytają recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem dzieckiem 12-13 letnim to w gry się grało tygodniami, czasem miesiącami. Teraz przez tryb online od"""pierdala się na odwal 10 godzin singla a potem graj w kółko to samo na małych mapkach po necie. Nawet jak grafika jest 10/10 wyjebista fabuła to i tak single zapewne jest ujowy. Serio jak wydaje 150 zl, albo 250 na xboxa na grę to nie moge przebolec przejścia w nockę lub dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:38, krl_krl napisał:

> Skrypty - i co z tego? Dzięki temu ten tytuł to interaktywny film.
Tak, każde przechodzenie gry wygląda tak samo.


Tak, jak i film. Oglądasz i jest taki sam, nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 23:32, plasot79 napisał:

Radziecka kampania z WaW jest przeciętna


Z tym się nie zgodzę, bo kampania rosyjska w najnowszej odsłonie Call of Duty jest wyraźnie lepsza niż amerykańska z której po prostu wieje nudą. Jeśli chodzi o tą pierwszą to wystarczy sobie przypomnieć ostatnie misje kiedy to przychodzi nam zdobywać Reichstag, świetnie to zostało zrobione. Podobna misja już miała miejsce w jednej z poprzednich części serii, ale teraz na tym tle wypada ona blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Szkoda, że panom z IW tak bardzo woda sodowa uderzyła do głowy.

Kiedy? Coś mnie omineło?

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Wszystko przez przehypowany CoD4

Nie był przehypowany, bo prostu singiel był genialny.

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

i przehypowany (oraz na dodatek mocno przeciętny) CoD5.

Jak mnie denerwuje ignorancja ludzka... CoD5 jest od Treyarch.

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Polecam poszukać info o tym, jak panowie z Activision puścili ankietę dotyczącą abonamentu dla posiadaczy > CoD''a, który miałby dawać jakieś lepsze bronie i perki. W głowach im sie poprzewracało.

Wierz w ploty, a daleko zajedziesz. Nikt tego nie potwierdził, nawet domniemano że był to znudzony pracownik który zrobił ankietę dla jaj, nie była ona oficjalną.

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Szkoda, że zrezygnowali z atmosfery i klimatu wojny, jaki był w CoD1 i CoD2 na rzecz
prymitywnej strzelanki 2-4 osobowy squad vs reszta świata.

CoD2 był żałosny, zauważyli to panowie z IW i również ich portfel, stąd prawa polecały do Treyarchu który wskrzesił tą serię najpierw 3, a później CoD5.

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Szkoda, że od 4 lat stoją w miejscu z silnikiem graficznym (mocno przebudowanym ID tech
3, czyli tak naprawdę Quake 3), a taka fizyka nadal jest na żałośnie niskim poziomie.

Ja na grafikę nie narzekam, na fizykę również, jeśli ktoś tu jest po za Tobą niech podniesie rękę... pusta sala? hmm?

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Szkoda też, ze totalnie beznadziejny i noskillowy multiplayer ma take wzięcie, szczególnie
na PC.

Tu akurat się zgadzam w 100%. Ten z CoD1 nadal rządzi.

Dnia 17.06.2009 o 23:00, MaZZeo napisał:

Aż żal patrzeć jak ta seria upadła, i jak każdy nowy CoD jest przereklamowany...

Nie upada. CoD4 była genialna, CoD5 przyjazna niestety przykrótka, na 6 czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uważacie, że już dość jest tytułów, które mają więcej niż 5 części? Najgorsze jest to, że kolejne coraz mniej się różnią od poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawienie błędu :D.

Cóż, rozumiem tych co atakują serię MW, ale bądźmy szczerzy, trochę świeżości się przyda. II wojna już jest wyeksploatowana. Jasne, są jeszcze inne bitwy nie pokazane w innych grach, ale przeciętnego Amerykanina mogą one nie zainteresować. Ciekawe by były misje w wojną w Wietnamie, ale ten temat jest jeszcze trochę delikatny. Osobiście mi się w MW grało świetnie. Klimat bardzo dobrego filmu akcji. niestety, zaczynam dostrzegać, że sukces i sława zniszczą tą jakże dobra markę.
Niedawno grałem po raz, któryś w CoD1... rajd przez Wołgę, bitwa o plac Czerwony, czy zdobywanie Reichstagu dalej robią wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 23:57, dave03 napisał:

Z tym się nie zgodzę, bo kampania rosyjska w najnowszej odsłonie Call of Duty jest wyraźnie
lepsza niż amerykańska z której po prostu wieje nudą.


Przeciętna to za mocne słowo, ale jednak dwie misje - Stalingrad i podejście pod Reichstag wybitnie mnie znużyły. Obydwie kampanie mają swoje mocne (Okinawa i bunkry, tunele metra) i słabe strony (misja lotnicza, Stalingrad), ale IMO amerykańska jest jednak lepsza. Zaciętość walk o Pelileu robi na mnie większe wrażenie.

Dnia 17.06.2009 o 23:57, dave03 napisał:

Jeśli chodzi o tą pierwszą to wystarczy sobie przypomnieć ostatnie misje kiedy to przychodzi nam zdobywać
Reichstag, świetnie to zostało zrobione. Podobna misja już miała miejsce w jednej z poprzednich części serii,
ale teraz na tym tle wypada ona blado.


Reichstag był w jedynce i rzeczywiście, wyglądał ciut mniej epicko.

Edit: od tych wrażeń we wszystkich postach aż musiałem swojego przeredagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho JEDYNYM Dobrym Cod''em był pierwszy CoD reszta opiera się an tym samym schemacie, tak gadacie że granie w to samo jest ble to po co gracie w CoD''y? Skoro tam się zmienia tylko gdzie i do kogo.
Jak jest bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować