Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Sacred 2 niezagrożony

22 postów w tym temacie

Sacred to jedna z fajniejszych RPG :) Zwłaszcza jedynka robiła na mnie duże wrażenie. Bodajże pierwsze RPG w której pojawiły się wierzchowce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Scred to nie jest RPG... tylko zwykły hack&slach tak samo jak Diablo (gry te mają co najwyżej elementy RPG - rozwój postaci). cRPG to są np Fallout czy Gothic, ew. Mass Effect ale już tak lekko naciągany.

PS. Prawdziwe RPG to są na papierze a nie na kompie :P

Co do samego dodatku to się zobaczy co z tego wyjdzie, podstawka była trochę monotonna i łatwa (na poziomie srebrnym) Jeżeli dodatek "wypełni" świat to będzie git. Do pierwowzoru jakim dla tego typu gier zawsze będzie Diablo jeszcze trochę brakuje.

PS2. wierzchowce to były już w pierwszym Sacredzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Karl-Franz-em, to tylko ćwierć gry RPG, a reszta hack`n`flash
A co do samej gry to nie lubie tego pypu, podoba mi sie tylko diablo 2 :D
A i polecam CD-ACTION jest tam pierwsza część tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bodajże pierwsze RPG w której pojawiły się wierzchowce :p"

Chodzi o pierwszą częsc serii z 2004 r w tedy to jeszcze oblivion był w fazie plotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

Dodajcie ANNO 1404 do sprzedaży w sklepie Gram.pl, i żeby nie było drożej niż w Empiku, tj. 55 zł.!!! Dodacie, a ja klikam "Kup teraz", dobra propozycja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chodzi o pierwszą częsc serii z 2004 r w tedy to jeszcze oblivion był w fazie plotek:)"

W drugiej części Elders Scrolls - Daggerfall (Oblivion to 4), były już wierzchowce, a nawet wozy i statki. Można także było kupić dom. Powierzchnia gry była dużo większa od Sacred 2, nie wspominając o tysiącach lokacji do odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 15:24, Galder_Grasfiord napisał:

"Chodzi o pierwszą częsc serii z 2004 r w tedy to jeszcze oblivion był w fazie plotek:)"

W drugiej części Elders Scrolls - Daggerfall (Oblivion to 4), były już wierzchowce, a
nawet wozy i statki. Można także było kupić dom. Powierzchnia gry była dużo większa od
Sacred 2, nie wspominając o tysiącach lokacji do odwiedzenia.


Od drugiej części Final Fantasy (1988) można było jeździć na chorobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 15:49, Fang napisał:

Od drugiej części Final Fantasy (1988) można było jeździć na chorobo.

W którym Mario wprowadzili jeżdżenie na smoczku, Yoshim ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karl-Franz nie zgadzam się z Tobą! Zarówno papierowe RPG jak i komputerowe RPG ma ograniczenia więc jak już tak się czepiasz komputerowych RPG to ja się czepiam papierowego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To weź mi napisz chociaż jedno ograniczenie papierowego RPG''a, hm? Że system ogranicza? To się wywala system i dalej jest RPG. Że mechanika ogranicza? To się wywala mechanikę i dalej jest RPG. RPG to jest odgrywanie postaci, wcielanie się w nią na podstawie wyobraźni, która nie ma ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaakkk... A próbował z was ktoś grać w Sacred 2 w sieci??

Po 1 minutowych lagach zdażających się niemal non stop, powiem, że dodatek mogą sobie wsadzić w rzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Karl-Franz nie zgadzam się z Tobą! Zarówno papierowe RPG jak i komputerowe RPG ma ograniczenia więc jak już tak się czepiasz komputerowych RPG to ja się czepiam papierowego RPG.

Jedynym ograniczeniem papierowego RPG jest wyobraźnia uczestników :) a ta bywa że się nie kończy = brak ograniczenia.


>Przecież hack''n''slash też jest rodzajem RPG.

od kiedy? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować