Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 13:34, Steel Dogg napisał:

no wiesz bo umnie przy kompie jest zawsze tłok wiec mógłbym sobie na luzie siedzieć
przy psp a oni by sie tam kłócili o kompa :)


Uwierz mi, nie wytrzymasz zbyt długo siedząc w Internecie na PSP. Konsolka raczej do tego się nie nadaje. Owszem, zdala od domu, kiedy nagle potrzebujesz coś sprawdzić i akurat jesteś w zasięgu hotspota, funkcja ta przydaje się. Lepiej przecież skorzystać za darmo z PSP, niż płacić za GPRS w komórce. Jednak w domowym zaciszu nie ma to zupełnie sensu - zdecydowanie lepiej pograć sobie na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie... ja tez czasami siedze w domu na necie w psp ale mnie to odrazu denerwuje net jest strasznie wolny filmow nie da sie ogladac itd. czasami sie zdaza ze mam neta za domem troche dalej ale wtedy mam tak ze musze miec jakies haslo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UDAŁO SIĘ :) Zajołem 2 miejsce w konkuris historycznym i zgodnie z obietnicą kupię sobie PSP :) Nie moge sie doczekac kiedy ono do mnie dojdzie i zaczne pykac z kumplem w TRD3 , MOH , czy sam w GOD :) Jestem cholernie szczęśliwy :) , dałem za nia 6 stów z najnowszym softem . ( oczywiście Slim :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 16:41, twi napisał:

zgadzam sie... ja tez czasami siedze w domu na necie w psp ale mnie to odrazu denerwuje
net jest strasznie wolny filmow nie da sie ogladac itd. czasami sie zdaza ze mam neta
za domem troche dalej ale wtedy mam tak ze musze miec jakies haslo :/


Mnie naprawdę przydał się internet w PSP zaledwie raz. Tydzień temu szedłem na imprezę i zapomniałem spisać z maila adresu. Kontakt do gospodarza miałem wyłącznie mailowy, MSN i Google Talk. Komórka z jakiś powodów ma kłopoty z połączeniami przez https. Wyjąłem z plecaka konsolkę, znalazłem niezabezpieczoną sieć WiFi, wszedłem na pocztę i sprawdziłem maila. Ale to tylko jeden jedyny raz w ciągu 16 miesięcy jak mam handhelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:36, jackass napisał:

Heya .Moglby mi ktos prosto wytlumaczyc do czego jest Time Machine ? Mam Slima i czy
jest mi on do czegos potrzebny ?


Time Machine dodaje kernel 1.5 (znaczy ię jądro softu 1.5) do softu M33 na PSP Slim (soft 1.5 nigdy nie działał na Slimie). Przydaje się do odpalania starszych aplikacji homebrew robionych pod ten soft, działały one na facie ale już na slimie nie było możliwości ich uruchomienia. Nie jestem pewien czy ten projekt został już ukończony i działa dokładnie w takiej formie jak to opisałem (nie interesuje mnie to draństwo, bo mam fata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni porblem rozwiązałem , ale czemu tak długo nie chce mi sie właczac demo z konsoli ? Zaistalowałem , dałem włacz i czekam z 5 minut i nic nie drgnie . Pomocy ! Demo wgrałem na karte pamięci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 23:15, Ryan Kam napisał:

Poprzedni porblem rozwiązałem , ale czemu tak długo nie chce mi sie właczac demo z konsoli
? Zaistalowałem , dałem włacz i czekam z 5 minut i nic nie drgnie . Pomocy ! Demo wgrałem
na karte pamięci .

Nie tworz sam folderow ,ale sformatuj karte pamieci z pokladu PSP .Konsola utworzy ci foldery i wtedy wciskaj w nie dema gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem przygodę z FF:Tactics ... i muszę wam powiedzieć, że gra jest świetna. Jednak jest pewien problem ... muszę w nią grać ze słownikiem, bo czasami są takie słowa, których w życiu nie usłyszałem, a zapewniam, że jestem na poziomie raczej zaawansowanym. Słowa typu "anon" - jest to słówko nie używane już praktycznie przez anglików, pochodzi ze starej angielszczyzny i znaczy "niebawem". Tego typu wyrazów jest bardzo dużo, no ale to z korzyścią dla mnie, można poznać masę słówek nowych. A co do samej gry ... świetna fabuła, fajnie rozwiązany system walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak za pomocą CWCheata robić screenshoty? Bo z tego co widzę, w opcjach jest możliwość zrobienia screena, ale ani nutka nie działa, ani nie mam pomysłu jaki to mógłby być przycisk ;\

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak chce ściągnać demko jakies gry na PSP z PLAYSTATION STORE , to wyskakuje mi ze ono ma tylko po 500 kb ? Z kazdmy tak jak . Moze mi ktos pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:18, Ryan Kam napisał:

Czemu jak chce ściągnać demko jakies gry na PSP z PLAYSTATION STORE , to wyskakuje mi
ze ono ma tylko po 500 kb ? Z kazdmy tak jak . Moze mi ktos pomóc ?

Bo ściągasz tylko plik do downloadera Store. Jak go otworzysz, zaczniesz ściągać właściwe demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:03, arti95 napisał:

Zna ktoś jakieś dobre wyścigi na PSP?


Jeśli lubisz zręcznościowe, nie symulatory, to tylko Burnout dominator (ewentualnie Burnout Legends). Reszta się nie liczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:03, arti95 napisał:

Zna ktoś jakieś dobre wyścigi na PSP?

Burnout Legends i Dominator ;Ridge Racer 1i2 ;Midnight Club 3 ;MotoGP;WipeOut Pure i Pulse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować