Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 12:31, NeVeN napisał:

W Polsce takie coś znajdziesz.
> i czy rozmawianie o nieoficjalnym sofcie jest tu dozwolone ?:) bo to nie nielegalne
ale
> lepiej się zapytać bo mam problem z emulacją FF7 i FF9.

FF9 PAL nie odpalisz łatwo na PSP (z CFW) bo jest zabezieczone, musiałbyś usunąć zabezpieczenia.

Dnia 28.04.2008 o 12:31, NeVeN napisał:

I ja mam pytanie: Czy jest coś w stylu przenośnego dysku na PSP? Niżej zdjęcie. Zależy
mi na tym, by powkładać filmy na dysk podłączyć do PSP w samochodzie i oglądać. Memorka
jest zawsze za mała :P

http://www.plextor.pl/sqlimg/pl/7/70.jpg

Nie ma, możesz użyć dysk USB posiadający funkcję USB Host. Chyba tzw. magazyny, są to dyski, które mają funkcje zarządzania plikami (bo PSP samo w sobie takiej funkcji nie ma przy połączeniu przez USB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:48, Liqid napisał:

> Co to jest 4-digit password i gdzie go znaleść?
Jak sama nazwa wskazuje, jest to 4cyfrowy kod. Jeśli straciłeś klucz, to musisz przywrócić
w system Settings ustawienia domyślne.


Dobra ale gdzie on jest na pudełku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 17:33, NeVeN napisał:

Dobra ale gdzie on jest na pudełku??

Zależy o jaki Ci się rozchodzi .Jeśli ten z settings ,parental ,to próbowałeś 4 zera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! Przymierzam się do kupna / namówienia zrobienia z tego prezentu urodzinowo świątecznego PSP. Tu pojawiają się moje pytania:
-Co kupić? Znaczy, czy lepiej kupić jakiś Giga Pack czy lepiej wersję podstawową, czy kupić PSP fat czy Slim&Lite.
- Coś do tego? Czyli jakie dodatkowe sprzęty / oprogramowanie jest potrzebne lub niemal konieczne
- Jak długo trzyma bateria?
- Można przez PSP (przy urzyciu Wi-Fi) normalnie surfować po sieci?
To chyba będzie na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:55, NeVeN napisał:

A do czego jest ten kod??? Można se założyć hasło jak się włącza PSp?


Można se ustawić blokadę rodzicielską, żeby se dzieci nie mogły w brutalne gry se grać. I instrukcję se można poczytać. Do tego nie potrzeba żadnych haseł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:53, Bartek 93 napisał:

-Co kupić? Znaczy, czy lepiej kupić jakiś Giga Pack czy lepiej wersję podstawową, czy
kupić PSP fat czy Slim&Lite.

Jak bym brał zwykłą paczkę PSP a na allegro kupiłbym tanio kartę 4 GB i kupuj slima gdyż ma więcej pamięci ram , możliwość podłączenia pod tv itp.

Dnia 28.04.2008 o 17:53, Bartek 93 napisał:

- Coś do tego? Czyli jakie dodatkowe sprzęty / oprogramowanie jest potrzebne lub niemal
konieczne

Oprogramowanie jest już wgrane w konsoli a żadnych dodatkowych sprzęt nie wymaga , chyba że takie dodatki jak kamera czy gps.

Dnia 28.04.2008 o 17:53, Bartek 93 napisał:

- Jak długo trzyma bateria?

W slim od 3-6 godzin w fat nieco dłużej.

Dnia 28.04.2008 o 17:53, Bartek 93 napisał:

- Można przez PSP (przy urzyciu Wi-Fi) normalnie surfować po sieci?

Tak ale na polskich stronach jest problem z polskimi znakami które nie są niestety wyświetlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:00, napster6 napisał:

Jak bym brał zwykłą paczkę PSP a na allegro kupiłbym tanio kartę 4 GB i kupuj slima
gdyż ma więcej pamięci ram , możliwość podłączenia pod tv itp.

A bez takiej karty grać się da?

Dnia 28.04.2008 o 18:00, napster6 napisał:

Tak ale na polskich stronach jest problem z polskimi znakami które nie są niestety wyświetlane.

To, to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:21, Bartek 93 napisał:

> Jak bym brał zwykłą paczkę PSP a na allegro kupiłbym tanio kartę 4 GB i kupuj slima

> gdyż ma więcej pamięci ram , możliwość podłączenia pod tv itp.
A bez takiej karty grać się da?

grac sie da ,ale save`owac juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartę pamieci nawet małą musisz miec . bez niej nic nie zrobisz , nie wgrasz sobie demek , muzyki itp . Musisz pamiętać , że jak kupujesz PSP to trzeba chociaz kupić kartę 1 gb :)

Co do polskich znaków podbno w sofcie 4.0 maja być , ale to nie jeste potwierdzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:06, napster6 napisał:

Powiedz mi jaki by był sens robienia kamery bez mikrofonu ? Kamera posiada mikrofon choćby
dlatego że pozwala na kręcenie filmów z dźwiękiem oraz rozmowy w skype.


Nie każda kamera ma mikrofon jeśli Ci o to chodzi. A po prostu tam tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:03, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, ile kosztuje teraz PSP w sklepach???Chodzi mi o nowe, nie z Allegro.


EMPiK - 669 zł
A tak btw to co, na Allegro nie ma sklepós sprzedających nowe konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majówkę czas zacząć . Jutro pierwsza próba z PSP na odłegłośc . Dotychczas byłem tylko z nina w domu i na krotko na działce , teraz przez 4 dni bede u dziadka i nie bede narzekał, że mi sie nudzi bez kompa xD Jedynym minusem jest to, że mam tylko same demka na karcie pamieci od konsoli ;/ No cóż pocieszam sie ta myślą ze moi dziadkowie sypną mi troche kasy na GTA Vice City Stories i Medal of Honor : Heroes . Jak starczy to kupuję jescze kostkę ( plecak)

P.S

Za ile stoi GTA VCS w empiku ? Wszedłem na strone głowna, ale jak zwykle maja wszytko niedostępne i nie ma podanej ceny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 21:07, Ryan Kam napisał:

Za ile stoi GTA VCS w empiku ? Wszedłem na strone głowna, ale jak zwykle maja wszytko
niedostępne i nie ma podanej ceny ;/

Wierząc temu http://www.empik.com/grand-theft-auto,2554393,p to 226 zł .Osobiście uważam ,że ok 150zł powinno stać ,może więcej ,ale napewno nie tyle ile podaje empik.com .Na Allegro używki dostaniesz za 60zł ,nówki za 80zł .Sam za tyle kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:25, jackass napisał:

Za ile stoi GTA VCS w empiku ? Wszedłem na strone głowna, ale jak zwykle maja wszytko


Ceny gier PSP są bardzo ale to bardzo zróżnicowane ale po co przepłacać za tą samą wersje gry ? Polecam kupić w sklepie cenega za grosze bo tylko 69.90 zł http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=340 . Gra jest naprawdę warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:36, napster6 napisał:

> Za ile stoi GTA VCS w empiku ? Wszedłem na strone głowna, ale jak zwykle maja wszytko

Dnia 30.04.2008 o 21:36, napster6 napisał:

. Gra jest naprawdę warta uwagi.

Nie ja zadawałem to pytanie tylko Ryan Kam ,więc jemu powinna należeć się ta odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ - PSP

CzystyZysk- odwalił kawał dobrej roboty, dlatego głupotą byłoby nie dać jego posta tutaj :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=1208

Dodam też kilka istotnych informacji :

Pytanie: Jak podłączyć PSP do komputera ?

Odpowiedź : PSP podłączamy do komputera przez kabel mini USB, który jest sprzedawany osobno

P : Jak odtwarzać pliki WMA ?

O : Musimy być w zasiegu Acces Pointa. Jeśli jesteśmy to wchodzimy w [ Settings ] -> [ System Settibs ] ->
[ Enable WMA Playback ] . Potwierdzamy to co nam wsykoczy na ekranie , wybieramy dany Acces Point . Gdy sie połaczymy , czekamy aż nam sie zainstaluje ta funkcja ( krótko to trwa ).


P: Jakie nośniki obsługuje PSP ?

O: PSP Slim & Light (!) obsługuje następujące nośniki :

UMD
Memory Stick Duo
Memory Stick Duo MagicGate
Memory Stick PRO Duo MagicGate
Memory Stick PRO- HG Duo MagicGate
Memory Stick Micro


P: Ile laduje sie bateria od PSP ? ( 1200 mAh )

O: Za pomoca zasilacza sieciowego : 2 godziny 20 minut
Ładowanie za pomocą kabla USB : około 5 godzin


P: Jakie akcesoria możemy dokupić do PSP ?

O: Odbiornik GPS , Kamerę Go!Cam , mikrofon TalkMan

P: Skąd moge pobrać dema na PSP ?

O: Dema mozemy pobrać z http://store.playstation.com/game/index.vm , lub
http://www.pspdemocenter.org/page.php?al=allzipdemos


P: Ile mamy analogów w PSP ?

O: Jest 1 analog po lewej stronie konsoli


To na razie jest moja werjsa najczęsciej zadawnych pytań , co jescze byście dodali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko
Czy próbował ktoś odpalić Metal Gear Solid z PSXa na PSP z softem 3.90 M33-3 ? Podobno tylko na 3.71 odpala .Czy komuś się udało ?

Uprzedzam pytania : mam oryginalną płytę z MGSem na PSXa ,więc mam prawo mieć ISO i grać w nie na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , może przesadzam ale przy włączaniu psp kiedy ładuje się soft zaraz przed dźwiękiem powitalnym słyszę jakby trzask w głośnikach , nigdy wcześniej tego nie miałem w grach też niekiedy coś takiego się zdarza. Czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować