Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 19:00, Steel Dogg napisał:

czy psp gra głosno na słuchawkach...pewnie ktoś spyta co dla mnie znaczy głosno np. czy
jak bede szedł ulica to bede dalej bardzo dobrze słyszał muzyke

Słuchawki trzeba jedynie lekko przerobić opis jak to zrobić można znaleść w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja tez słyszałem o tych podrobkach kart ;/ Po glebszym zastanowieniu wole kupic TYLKO konsolke , a po karte pojade sobie do Saturna czy Media . Wole miec pewnosc ze to orginal a nie jakies gówno . Znalaząlem inna oferte : ( praktycznie to samo tylko , ze bez karty i foli)

http://www.allegro.pl/item336423597_psp_slim_3_90_m33_2_ze_skype_nowa_z_gwarancj a_.html

P.s

Gratuluje sukcesu z chemi :) Jest zwolniony z egzaminu gimnazjalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:21, Ryan Kam napisał:

Własnie ja tez słyszałem o tych podrobkach kart ;/ Po glebszym zastanowieniu wole kupic
TYLKO konsolke , a po karte pojade sobie do Saturna czy Media . (...)

Właściwie to może i rzeczywiście tak będzie lepiej. Niedaleko domu Saturn otwarli, tam znajdzie się dobre dedykowane karty, gry zamówię jednak na gramie pewnie, no i konsolkę gdzieś przy okazji gdzieś znajdzie. ;)
Szukając jakiegoś etui znalazłem takie coś - http://www.allegro.pl/item334228943_twardy_i_solidny_futeral_do_psp_slim_folia_hori. html . Nada się?

Dnia 04.04.2008 o 15:21, Ryan Kam napisał:

Gratuluje sukcesu z chemi :) Jest zwolniony z egzaminu gimnazjalnego ?

A dzięki. Niestety tylko z matematycznego, ale teraz nawet do humana nie muszę "na poważnie" podchodzić :)

Lasca - rzeczywiście, pomyliło mi się. Tym bardziej tamto wydaje się mniej urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2008 o 15:09, Liqid napisał:

Możliwe, choć nie wiem. Tu - http://gameshop.pl/images/290308/psp_slim_4gb_s/psp_slim_4gb_s_05.jpg
jest fotka, możliwe, że to rzeczywiście podróbka. Czym się różni od oryginalnej?

To nie jest real foto ,a raczej skopiowana fota ze sklepu badz strony producenta.Nic nie da sie ocenic po tym bo mozesz dostac inna.A rozni sie predkoscia zapisu/odczytu i dochodza sluchy ze karty nieoryginalne potrafia sie same sformatowac.

Dnia 04.04.2008 o 15:09, Liqid napisał:


> Nawet jakby była, to i tak dopłacasz ponad 50 zł, niż kupiłbyś osobno.
Hm, normalnie w sklepach PSP kosztują minimum 750zł. Na allegro już ok. 650zł, ale to
i różnie bywa, ale karty 4GB kosztują już ok. 100zł. Za mniej, niż 80 zł nie znalazłem
póki co.

Co ? Slimy kosztuja 649 ewentualnie 669 zl .Za 750zl to Cie niezle ciulaja.Sam swojego kupilem za 669 bodajze.Karty 4GB za 100zl oryginalnej jeszcze nie widzialem.Kosztuja ok 130zl ,a ponizej stowki to tylko fake na Allegro.

Dnia 04.04.2008 o 15:09, Liqid napisał:


> No i folia. Jest mnóstwo podróbek Hori.
Też nie mam pojęcia, na zdjęciu wygląda tak - http://gameshop.pl/images/290308/psp_slim_4gb_s/psp_slim_4gb_s_06.jpg.
Jak to oceniasz?

Znow to samo-nie da sie tego ocenic.To nie jest real foto ,zeby porownac z oryginalna .Oryginalne maja mniej wiecej :wyrazniejszy druk na opakowaniu ,zawieszke w ksztalcie litery T ,kwadratowa ,poszarpana wrecz i nierowno wycieta szmatke i wszystkie napisy sa po japonsku ,nie ma zadnego po angielsku .Hmmm....porownajmy ze zdjeciem ? Tak -oryginalna :) Ale zdjecie to jest identyczne jak na oficjalnej stronie Hori ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:36, Liqid napisał:

Właściwie to może i rzeczywiście tak będzie lepiej. Niedaleko domu Saturn otwarli, tam
znajdzie się dobre dedykowane karty, gry zamówię jednak na gramie pewnie, no i konsolkę
gdzieś przy okazji gdzieś znajdzie. ;)

Nie kupuj gier na Gramie ,za drogo .

Dnia 04.04.2008 o 15:36, Liqid napisał:

Szukając jakiegoś etui znalazłem takie coś - http://www.allegro.pl/item334228943_twardy_i_solidny_futeral_do_psp_slim_folia_hori.
html . Nada się?

Pewnie.Wydaje sie spoko ,ale z orygialnoscia Hori powatpiewalbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nada. sie tylko jak dajesz takiego dosyć długiego linka to dawaj go zawsze w nowje linijce :)

Jesli sobie cenisz jakos muzyki to warto by sie zaopatrzec w lepsze słuchawki niz w te zestawie , ponoć sa dosyc lipne .

No i przy wyborze koloru pamietaj , ze czarny konsole jest straasznie popalcowana :) Dlatego ja wybieram srebny.

Jak kupisz i ja kupie to możoe pogadamy na gg na konsoli :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem, nie jest, ale z tego co napisales, wyglądało na to ze chcesz poprostu pobierac sobie iso z neta, nie posiadając płytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2008 o 15:45, Ryan Kam napisał:

Jesli sobie cenisz jakos muzyki to warto by sie zaopatrzec w lepsze słuchawki niz w te
zestawie , ponoć sa dosyc lipne .

W zestawie ze Slimem nie ma sluchawek .Byly tylko w packach z Classiciem

Dnia 04.04.2008 o 15:45, Ryan Kam napisał:


No i przy wyborze koloru pamietaj , ze czarny konsole jest straasznie popalcowana :)
Dlatego ja wybieram srebny.

Jak sie czysci konsolke to nie jest popalcowana a wyglada bardziej elegancko ,jak na sprzet za 7 baniek

Dnia 04.04.2008 o 15:45, Ryan Kam napisał:


Jak kupisz i ja kupie to możoe pogadamy na gg na konsoli :D ?

Nie slyszalem o GG na PSP .Watpie zbey bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozna psp zabezpieczyć kodem tak aby przy właczaniu trzeba było go wpisać i jeszcze jedno ktoś mi poweidział że na sofcie 3.90 mozna zmeniac czcionke czy to prawda jesli tak to jak to zrobić...a przypomniałem sobie znacie jakaś strona z themes do psp slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:39, jackass napisał:

To nie jest real foto ,a raczej skopiowana fota ze sklepu badz strony producenta.Nic
nie da sie ocenic po tym bo mozesz dostac inna.A rozni sie predkoscia zapisu/odczytu
i dochodza sluchy ze karty nieoryginalne potrafia sie same sformatowac.

Rozumiem. Dam sobie z tamtym spokój, tak będzie najlepiej.

Dnia 04.04.2008 o 15:39, jackass napisał:

Co ? Slimy kosztuja 649 ewentualnie 669 zl .Za 750zl to Cie niezle ciulaja.(...)

Tak, moja pomyłka, pomyliłem się oczywiście o 100 zł :P

Dnia 04.04.2008 o 15:39, jackass napisał:

Nie kupuj gier na Gramie ,za drogo .

To gdzie proponujesz? Zestaw LocoRoco + Tekken : DR + PuzzleQuest + Killzone : DR kosztował wg gramowych cen ok. 316 zł. (Choć co dziwne ostatnio nie ma wcale Loco w sklepie). Gdzieś można taniej znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że to mi niw wygląda na real fotki. Ale jeżeli tak:
-karta pamięci podrobiona. Brak logosów, nie widzę modelu karty, a napisy na etykiecie są w innym języku niż angielski. A czym grozi nieoryginalność? PSP może po prostu nie wykryć karty, albo jej funkcjonalność może być POWAŻNIE ograniczona.
-nie mam pojęcia co do folii, ale chyba oryginały są w niebieskich barwach.

@Ryan Kam - na 100% jest plugin umożliwiający takie coś. Był news na psp-team, ale w okolicach wakacji ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2008 o 16:34, Liqid napisał:

> Nie kupuj gier na Gramie ,za drogo .
To gdzie proponujesz? Zestaw LocoRoco + Tekken : DR + PuzzleQuest + Killzone : DR kosztował
wg gramowych cen ok. 316 zł. (Choć co dziwne ostatnio nie ma wcale Loco w sklepie). Gdzieś
można taniej znaleźć?

Ehhh....Allegro ,ceneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Próbuję się podłączyć do internetu (z PSP oczywiście). Co mam zrobić. Oglądałem poradniki ale nie gdy wciskam Scan to mi pisze, że nic nie znalazło. CO jest grane. Żeby nie było. Mieszkam w Szwajcarii ma to jakieś znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:57, NeVeN napisał:

Mam problem. Próbuję się podłączyć do internetu (z PSP oczywiście). Co mam zrobić. Oglądałem
poradniki ale nie gdy wciskam Scan to mi pisze, że nic nie znalazło. CO jest grane. Żeby
nie było. Mieszkam w Szwajcarii ma to jakieś znaczenie??


Skoro nic nie znalazło to przyczyna jest prosta - nie jesteś w zasięgu żadnej sieci WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeszedłem God of War.. 4,5h krótka ale niesamowicie wciągająca oraz miodna. Na prawdę gdyby nie czas gry to ocena 10/10 jak nic. Fakt faktem że prawie ciurkiem grałem lecz jak już napisałem bo wciąga. Gdy tylko odłożysz konsole myślisz o tym że chcesz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować