Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 17:24, Mr Black napisał:

Witam. Właśnie kupiłem sobie PSP niestety ma dosyć stary soft (v 2.71) i mam pytanie: jeśli
chciałbym je zaktualizować do wersji 3.5 to muszę wcześniej zainstalować wersję 3.0, czy mogę
to zrobić od razu? Z góry dziękuję za pomoc.

nie, możesz od razu 3.5 ALE NIE AKTUALIZUJ BO PÓŹNIEJ BĘDZIESZ PŁAKAŁ , zrób downgrade do 1.5 a później przesiądź się na OE i ciesz się emulatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:37, totek11 napisał:

siemak mam pytanie co zawiera psp volum pack i giga pack (dokladnie) z góry dzieki


Value pack. karta pamięci 32 mega, konsola, zasilacz, pokrowiec, słuchawki, pilot do słuchawek, w Giga Packu jest to samo + karta pamięci 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:02, malpka napisał:

No i mamy downgrade z 3.50 na 1.50 z każdą płytą główną.


O, nareszcie czekałem na to od dawna :D Tzn. odkąd zrobiłem upgrade softu na 3.50, nieświadomy konsekwencji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie w angli jestem. i powiem wam za 105 funtow widzialem czyste konsolki. uzywane. kurcze .. troche drogo. mam nadzieje ze znajde taniej. :) a teraz nawet jak z 3.50 da sie zejsc wydaje mi sie ze potanieje troche te sprzety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mozecie podac mi fotki zrobione aparatem gier na psp (jak gracie) chce zobaczyc jaka jest grafa w psp

adres e-mail totek11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:36, totek11 napisał:

siemka mozecie podac mi fotki zrobione aparatem gier na psp (jak gracie) chce zobaczyc jaka
jest grafa w psp

adres e-mail totek11@gmail.com


Na fotkach zrobionych aparatem niewiele zobaczysz, lepiej poszukaj screenów z gier, choćby na gry.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:43, SlimPole napisał:

> siemka mozecie podac mi fotki zrobione aparatem gier na psp (jak gracie) chce zobaczyc
jaka
> jest grafa w psp
>
> adres e-mail totek11@gmail.com

Na fotkach zrobionych aparatem niewiele zobaczysz, lepiej poszukaj screenów z gier, choćby
na gry.wp.pl


ale chcialbym zobaczyc jak to wyglada na fotka zrobionych aparatem jak porzeice to dajcie mi jakies fotki na totek11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka fotek z włączonym PSP. Fotki zebrane z kilku aukcji na Allegro ;)

Ps. Czy ma ktoś już tą kamerkę do PSP, dzięki której można robić zdjęcia? Jeśli tak, to jakiej one są jakości? Podobne jak w telefonie komórkowym czy lepsze, bardziej jak w cyfrówce?

Pozdrawiam.

JackXP

20070630170732

20070630170744

20070630170752

20070630170758

20070630170806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:09, JackXP napisał:

Oto kilka fotek z włączonym PSP. Fotki zebrane z kilku aukcji na Allegro ;)

Ps. Czy ma ktoś już tą kamerkę do PSP, dzięki której można robić zdjęcia? Jeśli tak, to jakiej
one są jakości? Podobne jak w telefonie komórkowym czy lepsze, bardziej jak w cyfrówce?

Pozdrawiam.

JackXP


Aparat do PSP ma 1,3 mega pixela więc zdjęcia wyglądają jak z aparatu telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 19:37, Misiek_ napisał:

Aparat do PSP ma 1,3 mega pixela więc zdjęcia wyglądają jak z aparatu telefonu



Szkoda, ponieważ teraz zastanawiam się czy kupić aparat cyfrowy czy PSP. A zauważyłem, że do PSP jest kamerka, więc pomyślałem, że będzie można zrobić dobrej jakości zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:51, JackXP napisał:

Szkoda, ponieważ teraz zastanawiam się czy kupić aparat cyfrowy czy PSP. A zauważyłem, że do
PSP jest kamerka, więc pomyślałem, że będzie można zrobić dobrej jakości zdjęcia...


Dobrej jakości zdjęcia zrobisz tylko aparatem i to też nie każdym. Zapewne słyszałeś powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Z tego powodu odpadają wszelkie telefony komórkowe, czy kamerka z PSP. Fotkę możesz strzelić, jak potrzebujesz coś na szybko utrwalić, ale np. na robienie zdjęć z wymarzonego wakacyjnego wypadu do ciepłych krajów, które mają być potem pamiątką już raczej się nie nadaje. Chcesz sobie pograć, posłuchać muzyki czy ewentualnie obejrzeć film, kup PSP. Jeżeli zależy Ci na przyzwoitych zdjęciach kup aparat cyfrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 20:23, Klimos napisał:

ale np. na robienie zdjęć z wymarzonego wakacyjnego wypadu do ciepłych krajów, które mają być
potem pamiątką już raczej się nie nadaje.


No właśnie, w Sierpniu wyjeżdżam do Francji, więc chciałbym zrobić trochę fotek.
Dzięki wszystkim za informację.

Pozdawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie softow... Czy jezeli posiadam poweidzmy gre, ktora do ruszenia potrzebuje softu 3.40, a ja zainstaluje 3.40 OE to beda tkowe gry z UMD chodzic normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:45, Wiecha14 napisał:

Ja mam pytanie odnosnie softow... Czy jezeli posiadam poweidzmy gre, ktora do ruszenia potrzebuje
softu 3.40, a ja zainstaluje 3.40 OE to beda tkowe gry z UMD chodzic normalnie ?

Bez najmniejszych problemów soft 3.40 OE ma wszystkie funkcje softu 3.40 od Sony tylko przy sofcie 3.40 OE masz jeszcze możliwość odpalania homebrew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zadam pytanie.
Mam 900 zł i chcę kupić PSP. Co za tą kwotę radzilibyście mi kupić? Jaki zestaw konsoli i co poza nią. Tak w granicach ostatecznie 1000zł.

Jednocześnie informuję, że posiadam już Memory Stick 512MB i kabel między PSP a PC.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz, 900 zł - to poleciłbym Ci kupić nową konsole na Allegro z najnowszym softem (3.4 bodajże).
Na przykład tutaj - cały zestaw z kartą pamięci 2 GB:
http://www.allegro.pl/item207490280_konsole_psp_karta2gb_soft_3_40_nowe_lodz_sklep.html
I od razu, u tego samego sprzedającego wziąć 1-2 gry, żeby raz zapłacić za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:20, balduran2 napisał:

Jeśli masz, 900 zł - to poleciłbym Ci kupić nową konsole na Allegro z najnowszym softem (3.4 bodajże).

3.40 OE-A dokładniej rzecz biorąc. Wybór softu OE zaoszczędzi Ci (CzystemuZyskowi) późniejszych dylematów czy robić downgrade, czy jednak się boję ;)

Dnia 02.07.2007 o 00:20, balduran2 napisał:

Na przykład tutaj - cały zestaw z kartą pamięci 2 GB:
http://www.allegro.pl/item207490280_konsole_psp_karta2gb_soft_3_40_nowe_lodz_sklep.html

Dobry zakup moim zdaniem, a jak CzystyZysk boisz się kupować za tak dużą kwotę przez Allegro, to poszukaj czy nie ma kogoś w Twojej okolicy, żeby odebrać PSP osobiście.

Dnia 02.07.2007 o 00:20, balduran2 napisał:

I od razu, u tego samego sprzedającego wziąć 1-2 gry, żeby raz zapłacić za przesyłkę.

A tu się nie zgodzę. Sklepy sprzedające na Allegro nowe konsole sprzedają także nowe gry (przynajmniej w ogromnej większości przypadków). Nowe oznacza sporo droższe, a używane niczym tak naprawdę się nie różnią, poza oczywiście ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować