Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Witam!
Posiadam konsolę PSP Slim & Lite z oryginalnym softem 5.00
Jeśli posiadam takowy soft, czy mogę zainstalować sobie soft 5.00 m33?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić sobie konsolę PSP, ale mam pytanie.
Ale nie śmiejcie się, bo jestem "zielony" w tym temacie.
1.Czy z jakiegokolwiek softu, mogę przerobić go na jakikolwiek inny soft?
np.: z softu 2.71 mogę go przerobić bezpośrednio na 5.50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 21:46, Arti_101 napisał:

Chciałbym zakupić sobie konsolę PSP, ale mam pytanie.
Ale nie śmiejcie się, bo jestem "zielony" w tym temacie.


Tak, bo my nie mamy nic lepszego do roboty tylko się śmiać z zielonych. Od tego jest forum ;)

Dnia 14.06.2009 o 21:46, Arti_101 napisał:

1.Czy z jakiegokolwiek softu, mogę przerobić go na jakikolwiek inny soft?
np.: z softu 2.71 mogę go przerobić bezpośrednio na 5.50?


Oczywiście, że możesz. Tutaj są dwie drogi. Pierwsza, ta prostsza to połączenie się z netem po przez PSP i aktualizacja softu po kilku kliknięciach. Oczywiście do tego potrzebna jest karta, bo ściąga się instalka. Tutaj możesz aktualizować tylko do najnowszej wersji, ale opłaca się ;)

Druga to wejście na jakąś stronę poświęconą PSP, ściągnięcie z tejże witryny instalki do wybranej wersji softu, zgranie jej na kartę no i zainstalowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 21:35, CyberTechnology napisał:

Witam!
Posiadam konsolę PSP Slim & Lite z oryginalnym softem 5.00
Jeśli posiadam takowy soft, czy mogę zainstalować sobie soft 5.00 m33?


sorrka za post od postem
ale


ODP:toi zależy czy masz PSP z nieprzerabialną płytą główną czy nie jeśli nie to mozesz ale chyba przez pandore albo HEN

jeżeli nieprzerabiala to brick i po konsoli
jak masz nieprzerabialną to
-HEn i przez chen włączysz CFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:20, v1d4r napisał:

> -nie odpalisz HEN


Już niedługo ;)

Ps. jakoś przerabianie konsoli do mnie nie przemawia

Dnia 14.06.2009 o 22:20, v1d4r napisał:

> Dziękuję za jasną odpowiedź. ;)


Do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:46, Xlol1 napisał:

Czy najnowsze sprzedawane konsolki mają softa 5.50? Czy jest to jeszcze nie updatetowany
soft?

Mają starą wersje. Chyba Sony by się nie wypłaciło, gdyby ciągle musieli wydawać konsole z nową aktualizacją - tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.Mam jeszcze pytanie, w gry na PSP gra się tak jak w inne gry (na inne platformy)? Bo ogólnie jestem na etapie że nudzą mi się wszystkie gry. Chciałem kupić PS3 ale stwierdziłem że tak samo jak na Piecu znudzi mi się granie. Szukam chyba czegoś nowego. Pożyczyłem od kolegi PS2 pograłem w kilka gier też mi sięznudziły. Nie wiem co ze mną, może przestały mnie już gry bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:34, Xlol1 napisał:

Faktycznie.Mam jeszcze pytanie, w gry na PSP gra się tak jak w inne gry (na inne platformy)?
Bo ogólnie jestem na etapie że nudzą mi się wszystkie gry. Chciałem kupić PS3 ale stwierdziłem
że tak samo jak na Piecu znudzi mi się granie. Szukam chyba czegoś nowego. Pożyczyłem
od kolegi PS2 pograłem w kilka gier też mi sięznudziły. Nie wiem co ze mną, może przestały
mnie już gry bawić?

Zamiast inwestować w PSP, zainteresuj się porządnym klanem np. w Call of Duty 2&4 lub Guild Wars. Możesz też poczekać na America''s Army 3 (premiera 17 czerwca) i wtedy zacząć szukać klanu. Granie z kimś i rozmowa przez TS lub Ventrilo albo Mumble, a samemu to niebo, a ziemia. Naprawdę!

Natomiast na PSP uważam, że nie warto inwestować w gry, w które można zagrać na PC (np. GTA itp.). Lepiej kupić coś bardziej ekskluzywnego. Patapon, LocoRoco albo God of War. Coś, czego nie uświadczysz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:46, Xlol1 napisał:

Czy najnowsze sprzedawane konsolki mają softa 5.50? Czy jest to jeszcze nie updatetowany
soft?


To zależy kiedy konsola została wyprodukowana a jeśli mówimy o tych, które znajdują się w Polsce to nie licz na softa nowszego niż 3.xxx chyba, że kupujesz używaną konsolę. Update to nie problem więc tym się nie martw.

Konsole zawsze mają taki soft jaki był najnowszy w momencie instalowania go w pamięci w czasie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 00:04, Davw napisał:

> Czy najnowsze sprzedawane konsolki mają softa 5.50? Czy jest to jeszcze nie updatetowany

> soft?

To zależy kiedy konsola została wyprodukowana a jeśli mówimy o tych, które znajdują się
w Polsce to nie licz na softa nowszego niż 3.xxx chyba, że kupujesz używaną konsolę.
Update to nie problem więc tym się nie martw.

Konsole zawsze mają taki soft jaki był najnowszy w momencie instalowania go w pamięci
w czasie produkcji.



konsole jak narazie mają softa 4.01 chyba czy tam 4.03
dopiero jak wyjdzie nowa płyta główna będą miały 5.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 05:21, v1d4r napisał:

> > Czy najnowsze sprzedawane konsolki mają softa 5.50? Czy jest to jeszcze nie
updatetowany
>
> > soft?
>
> To zależy kiedy konsola została wyprodukowana a jeśli mówimy o tych, które znajdują
się
> w Polsce to nie licz na softa nowszego niż 3.xxx chyba, że kupujesz używaną konsolę.

> Update to nie problem więc tym się nie martw.
>
> Konsole zawsze mają taki soft jaki był najnowszy w momencie instalowania go w pamięci

> w czasie produkcji.


konsole jak narazie mają softa 4.01 chyba czy tam 4.03
dopiero jak wyjdzie nowa płyta główna będą miały 5.50


Konsole mają aktualnie wersje 4.xx lub 5.xx, oprócz 5.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 12:12, Davw napisał:

Ja kupowałem konsolkę trochę ponad miesiąc temu i miała 3.xx. A była nowa z Empiku.

Nowa bo nie wyciągana z pudełka, ale sprzęt w Empiku czy innym MM potrafi przeleżeć 1-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 13:19, Namaru napisał:

Nowa bo nie wyciągana z pudełka, ale sprzęt w Empiku czy innym MM potrafi przeleżeć 1-3
lata.


No wiadoma sprawa. Zresztą weź się popatrz kilka postów wstecz gdzie pisałem właśnie o tym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Posiadam PS2 głównie dla serii gier Final Fantasy, teraz myśle nad zakupem PSP i chciałbym być bardziej poinformowany nim zainwestuje w kolejną zabawkę. Mianowicie o co dokładnie chodzi z usługa PlayStation Network?? Wyczytałem ze przez tę usługę można zaopatrzeć się w dawne tytuły gier które są tam umieszczane. Szukałem wiecej info na ich stronie ale nie znalazłem:( mianowiscie ile taka usługa kosztuje itp, czy taka gierke ściągnietą mogę wypalic na cd i uruchomi się na mojej PS 2?? Raz wyczytałem ze gry z PS1 ruszają na PSP, czy to prawda, wystarczy jakoś zgrać grę z cd do PSP?? Proszę o rozjaśnienie tego tematu:)
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>PS1 ruszają na PSP
Tak
można kupić versje na PSP za kase (na nieprzerobioną) -Tylko FFVII innych nie ma
przerobiona konsola może od tak sobie po konwersacji odpalić


>PlayStation Network

polega na kupowaniu gier na MS czy na płyte nagrasz to pewnie i tak ale gra z psp na ps2 nie działała by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować