Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen w październiku

47 postów w tym temacie

Na stronie WoR piszę, że ta data dotyczy tylko wersji niemieckojęzycznej wydawanej w Niemczech a nie europejskiej. Tak więc nawet wersja angielska może mieć poślizg w stosunku do tego co tu podano.

edit: male sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale du**a, nie dość że nie będzie na PS3 to jeszcze do tego wydawać to u nas będzie cenega, jedyne co oni robią dobrze, to kiepskie tłumaczenia :(
Oddajcie Raisena do CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Risen martwią mnie zapowiadane przez twórców "uproszczenia"... Przecież wszystkie części Gothic nie należały nawet do średnio skomplikowanych, co oni mają na myśli?
Polska wersja, hę? Wyboru między angielską a polską raczej nie należy się spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak : Kupie jeśli będzie pełna polonizacja , jeśli tylko napisy , to dziękuję bardzo ale się nie skuszę. Według mnie to każdy RPG powinien mieć pełną polonizację. Mam nadzieję że Cenega nie spieprzy tego i postara się o full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie dobrą grą czego nie można było powiedzieć o Gothicku 3 (sam bug i nic więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myślałem, że Risen może pojawić się na rynku tak szybko. Bradzo cieszy mnie ta data, oczywiście numer 1 na liście zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetna data premiery.Najprawdopodobniej we wrześniu będę miał nowego kompa i Risen będzie jedną z pierwszych gier które kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda raczej kupiłbym ten tytuł na PC ale szkoda, że wersja konsolowa znów została potraktowana po macoszemu. No ludzie czy nie dałoby się nawet napisów umieścić ? Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po moim trupie, zebym to kupil od cenegi (male litery zamierzone).
Sprowadze to sobie ze sprawdzonego zagranicznego sklepu i nie bede sie musial ogladac na niekompetencje firmy "c".
Zaryzykowalem z Failoutem 3 i do teraz zaluje, patche kilka wersji do tylu.
W moim rankingu cenega=jowood srowood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować