Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Edycji Rozszerzonej Wiedźmina w lipcu

22 postów w tym temacie

Łatka, oprócz bonusowej zawartości, wprowadzi jedno zasadnicze udogodnienie. Chodzi o usunięcie zabezpieczeń DRM. "Gra nie wymaga już umieszczania oryginalnej płytki w napędzie podczas uruchamiania" - czytamy na oficjalnej stronie gry.

Przecież już poprzedni patch to wprowadził. Od dawna gram bez płytki w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 21:50, Mychaa napisał:

Przecież już poprzedni patch to wprowadził. Od dawna gram bez płytki w napędzie.

Nie do końca tak jest. Posiadając edycję podstawową (1.0) i instalując na to ER (1.4) - nie trzeba mieć płytki. Ale kupując ER (1.4) i instalując ją - trzeba mieć płytkę :P

Czyli co? Już opóźnienie? W pierwszym komunikacie informowali, że patch wypuszczą 26 czerwca. A to Polska właśnie ;P (W sumie mi to bez różnicy, ale nieładnie się tak spóźniać. Znowu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 21:56, Garett napisał:

Super udogodnienie, szkoda ze zeby zainstalowac 1.4 trzeba miec polaczenie z netem.

Faktycznie wkufiające, ale to i tak jeszcze nic - żeby grać to trzeba mieć komputer :-/.
O! I monitor trzeba jeszcze mieć, oraz prąd żeby to wszystko podłączyć. Dranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi, kusi ale skończy się jak na rusi... Ostatnio jak pobierałem Edycje Rozszerzoną to efekt był marny nie wiem czy mam siłę na replay, ale dodatkowa zawartość, mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja podczas instalacji edycji rozszerzonej nie musiałem się łączyć z internetem.Bardzo dziwny news, przecież po instalacji ER nie trzeba wkładać płytki do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym Wiedzminem ER z Platynowej Kolekcji, ktory ma byc wydany w ten piatek podobno w wersji 1.5? Jakas obsuwa sie zapowiada czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Garett Garett, radzę odpalić sobie słownik PWN i poszukać definicji słowa "sarkazm".

Wiedźmin?! Znów? Nieee, nie chce mi się go znów przechodzić...Najwyżej zapoznam się z nowymi "przygodami" ;)
Taaak, pewnie pojawi się nowa edycja rozszerzona. Tym razem rozszerzona nawet bardziej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe przygody, które można przejść w niespełna godzinę. Super..
My chcemy nowego wiedźmina i wiedźmina na konsolę nie jakieś kolejne łaty ( trochę nasuwa mi się poprzez analogię kolejne bezwartosciowe dlc do LBP ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Nie miałem okazji zagrać jeszcze w Wiedźmina , ponieważ nie miałem przedtem pod niego kompa a niedługo se kupuje nowy stacjonarny komputer. Mam nadzieje że dzięki temu patchowi będę od samego początku grał w pełni komfortowo. Słyszałem że początek wiedźmina (chyba 2 pierwsze akty) jest nudny. Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować