Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Witam!
Co kupiliście na GIERMASZU, jesteście zadowoleni z "łowów" ile wydaliście? Ile staliście w kolejce? Wrzucajcie zdjęcia jeśli jakieś macie !

Ja osobiście żałuję że 300 km od W-Wy mieszkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też żałuję że nie mieszkam w Wa-wie bo bym się poświęcił i wczoraj stał tam od 8 rano :-), tak to lipa. Ale dobry kumpel był dzisiaj więc tak czy inaczej breloczek z wiedźmina zdobyłem za 5zł i Wiedźmina Kolekcjonerke za 100, aż mnie ścisnęło jak kumpel powiedział że wychodzili wczoraj z Heroesami Kol. Wszechczasów... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jak zobaczyłem ten temat to tak przeczuwałem że conajmniej kilka pierwszych osób napisze coś, byleco, nie będąc jednocześnie na tej wyprzedaży, ale żeby też zbytnio nie marudzić to pójdę na pierwszy ogień i podzielę się moimi doświadczeniami :P Byłem w piątek, czyli pierwszego dnia. Cała akcja miała się rozpocząć od 12 więc ja spokojnie o 11:55 byłem na miejscu. Troszeczkę się zdziwiłem jak przed wejściem stało (na oko 300 osób)? Czekania było około 3h, z czego kolejna godzina wśrodku, w kolejce do kasy. Ogólnie było nawet warto, dorwałem parę nawet niezłych gier, aż zazdrość pupę ściska na myśl co mogli wyrwać ci pierwsi :D Limit na każdą osobę wynosił 12 gier z czego tylko 2 mogły być takie same. Kupiłem HoMM IV Złotą Edycję z EKN za 5zł, Settlersów Dziedzictwo Królów w wydaniu premierowym za 5 zł i Maskę Zdrajcy również premierówka i również za 5 zł. Poza tym HoMM''a V Dzikie Hordy za 20 zl i ten bardzo fajny i ciężki breloczek Wiedźmina a 5zł. może ciężko to nazwać szałem zakupów, ale jestem raczej zadowolony. Z ciekawszych rzeczy - był World in Conflict za 20zł, reszty nie cche mi się pisać, chyba żeby ktoś był ciekaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 00:15, Pitej napisał:

Ha, jak zobaczyłem ten temat to tak przeczuwałem że conajmniej kilka pierwszych osób
napisze coś, byleco, nie będąc jednocześnie na tej wyprzedaży, ale żeby też zbytnio nie
marudzić to pójdę na pierwszy ogień i podzielę się moimi doświadczeniami :P Byłem w piątek,
czyli pierwszego dnia. Cała akcja miała się rozpocząć od 12 więc ja spokojnie o 11:55
byłem na miejscu. Troszeczkę się zdziwiłem jak przed wejściem stało (na oko 300 osób)?
Czekania było około 3h, z czego kolejna godzina wśrodku, w kolejce do kasy. Ogólnie było
nawet warto, dorwałem parę nawet niezłych gier, aż zazdrość pupę ściska na myśl co mogli
wyrwać ci pierwsi :D Limit na każdą osobę wynosił 12 gier z czego tylko 2 mogły być takie
same. Kupiłem HoMM IV Złotą Edycję z EKN za 5zł, Settlersów Dziedzictwo Królów w wydaniu
premierowym za 5 zł i Maskę Zdrajcy również premierówka i również za 5 zł. Poza tym HoMM''a
V Dzikie Hordy za 20 zl i ten bardzo fajny i ciężki breloczek Wiedźmina a 5zł. może ciężko
to nazwać szałem zakupów, ale jestem raczej zadowolony. Z ciekawszych rzeczy - był World
in Conflict za 20zł, reszty nie cche mi się pisać, chyba żeby ktoś był ciekaw...


Jak możesz to pisz dalej, wykorzystałeś limit?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem na giermaszu, w piątek. Zabrałem ze sobą dwóch kumpli i dotarliśmy na miejsce kilka minut po 12. Jak doszliśmy i zobaczyliśmy kolejkę to normalnie mowę odbierało... czułem się jakbym właśnie był w Japonii przy okazji premiery Playstation 4:D No ale jako, że nie mieliśmy wiele do roboty stanęliśmy w kolejce. Po chwili przyszedł facet z megafonem mówiąc, że do środka wchodzi po 20 osób, kupuje i wychodzi tylnym wyjściem, po czym wchodzą następni. To oczywiście tak sprawnie tylko na papierze wyglądało:D Ale chyba nie trzeba wiele mówić, gdy kolejka posuwa się o pół metra raz na 20 minut... Udało nam się dotrzeć również do cennika przy drzwiach który faktycznie prezentował się bardzo zachęcająco. Wspomnę tylko o EK Gears of War i EK Mass Effect za 30zł, ZK FEAR za 20zł, FEAR 2 za 20zł, dodatku do Gothic''a 3 za 20zł, Stranglehold za 10zł, EK AitD za też chyba 30zł, na PS3 np Lost, Bourne Conspiracy czy DMC 4 za 40zł. Nawet EK Wiedźmina się znalazła, choć już za 100zł. Bardzo wymowne było zresztą wiele pustych kartonów po finalnym wejściu do sali. Poza tym masa tytułów z NXK wszystkie chyba po 5zł, Jade Empire PK po 10zł, Colin McRae 2005 za 5zł, ale co ciekawe w kartonie:D Poza tym sporo koszulek, kamizelka z Warhammera, świeczka z Guild Wars, torba ze Stalkera itp. Mogłem się oczywiście gdzieś pomylić w cenie ale tak to mniej więcej wyglądało. No i jeszcze do zakupionych gier dodawali gratisy jak pocztówki czy naklejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, też żałuję, że tak daleko do Wawy. A czułam, że coś mnie ominie, no ale trudno się mówi. Chętnie bym wzięła tę EK Wiedźmina. Mimo, że już jedną w domu mam :D I breloczek... Mass Effect Ek za 30zł. <sciana> Może dalej nie będę komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chciało by sie być w te dni w Wawie. Można było się obkupić i to jak. DMC4 za 20zł i parę gadżetów. No ale cóż nie można mieć wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze , jak patrzę na to co piszecie to mnie kurw*** bierze.
Jak bym był z W-Wy to bym o 7.00 już czekał te wszystkie EK za śmieszne ceny.
>EK Gears of War i EK Mass Effect za 30zł

Brałłbym po 2 sztuki normalnie

>Nawet EK Wiedźmina się znalazła, choć już za 100zł.

Jak to TE numerowane EK to śmieszna cena, na allegro chcą po 300 zł + medalion 160 zł.

Ogólnie gdybym wiedział, że będzie TAK tanio to bym brał ekipę i walił te 30 zł na bilet w 1 stronę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie biorąc pod uwagę ceny baardzo niegłupi pomysł, za rok się mocno zastanowię czy się samemu z wro nie przejechać i nie czekać 4 godz przed otwarciem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ogólnie to ceny były na niesamowicie niskim poziomie :) Jestem w stanie się założyć, że używanych gier na Allegro nie kupiłoby się po takiej cenie, po jakiej wystawione były nówki na giermaszu. Tylko ten tłok... organizacja nie stanęła niestety na wysokości zadania, ale chyba sami pracownicy CDP byli zaskoczeni, niemniej jak na taką firmę mogli się bardziej postarać :) Ten ktoś mówiący przez megafon salę gdzie sprzedawane były gry nazwał "halą" ja powiedziałbym że to raczej byłpokój relaksacyjny pracowników CDP xD Było to dość spore pomieszczenie (ale i tak zdecydowanie za małe jak na liczbę osób) połączone z czymś w rodzaju kuchni :D na dodatek część gier i gażdżety ustawione były na stole... do ping ponga ;] Wracając do samych gier... Reykan wymienił już chyba niemal wszystkie, pamiętam że był jeszcze Colin McRae Rally 2005 w tym dużym, premierowym pudle za 5 zł, Unreal Tournament III (premierówka) chyba za 20 ale nie jestem pewny, Kolekcja Wszechczasów NWN za 50zł, NWN Diamentowa Edycja w platynie za 10zł, Titan Quest w Złotej Kolekcji za 10zł, sama podstawka Titana w premierówka za 5 zł, heroes V Kuźnia PRzeznaczenia, ale nie pamiętam za ile... 10zł? także premierowe wydanie. Każda Extra Klasyka (Gothic, Heroes IV Złota Edycja, W40k Dow, W40k DC i inne które wypadły mi z pamięci) po 5 zł. To tyle co mi przyszło teraz do głowy. Podsumowując - jeśli przyszłoby się ze stówą to kupiłbyś tyle gier ile kupuję przeciętnie ja w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też żałuję, że mnie nie było... Niezłe gry na xboxa za 40zł!. Kupił bym sobie ze 3. No cóż. Nie pozostaje nic innego jak prosić CDP, by w przyszłości organizowało podobne akcje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 13:41, Pernia napisał:


> FEAR 2 za 20 zł
WTF!!!!!!!!!!!!!!!!!
Why Gdynia!??!?!?


komuś się coś pomyliło, był za 30 ;) przynajmniej na pewno drugiego dnia.
Ja wziąłem tak:

Świątynia Pierwotnego Zła (eXtra Klasyka) - 5zł, mimo że wiedziałem, że gra jest nie najlepsza to za 5zł można ją wypróbować ;)

Condemned (Topseller) - 5zł, gra twórców FEAR (chyba nawet na silniku FEAR''a) w psychodelicznym i thrillerowym klimacie? Za 5zł? OK :)

S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo (Oryginał, w środku instrukcja, mapa, naklejki frakcji)) - 20zł, miał być za 30 ale okazało się, że za 30 w sobotę był razem z torbą stalkera (torba ekologiczna na zakupy...) więc bez wahania wziąłem za 20 zł, właściwie to był główny powód dla którego tam pojechałem ;)

FRONTLINES Fuel of War (Edycja Specjalna, w środku fajna koszulka, soundtrack, artbook, instrukcja oraz mały katalog broni i pojazdów obu stron konfliktów) Była jeszcze edycja chyba bez niczego prócz gry za 10 zł ale jak za dodatkowe 10 było to i owo to wziąłem ;)

colin mcrae rally 2005 - za 5 zł w dużym pudełku a w środku tylko płyta z grą :) dla brata.

i dla kolegi jeszcze wziąłem tego samego clear sky i Silent Storm + Sentinels za 5zł z eXtra Klasyki.

Drugi kolega natomiast wziął też stlakera i ES frontlines ;)


Było warto stać 2 godziny przed 10tą ;) W piątek było gorzej, byliśmy na pół godziny przed 12 i staliśmy ponad 3 godziny po nic. Nic nie zostało tak naprawdę. Byli Settlersi najnowsi i parę innych rzeczy których nie było w sobotę. Nie było też niestety nic z Kompanii Braci co planowałem kupić. Kolega chciał też Medieval Total War ale też już nie było.

Gratisowe przypinki i smycze a przy kasie naklejki wiedźmina i pocztówki Mas Effect. Swoją drogą ME za 30 zł w edycji specjalnej wyglądał imponująco - ja wczesniej go kupiłem za podobną kwotę bez dodatków w sklepie gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajajajaj!! A gdy bym ja mieszkał w "Wa-wie" (no mam jakieś 500km, bliżej mi do Berlina ;] ) to mógł bym wstać nawet i o 5 żeby być pierwszy, zwłaszcza ze, jak ktoś mówił wpuszczają po 20 osób. I to gry za takie ceny :O Masakra premierówki po 5zl :/

A jak jest z Giermaszem ? Jest co roku ? I zawsze w tym samym mieście i miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo żałuję że nie pojechałem ale jednak trochę za daleko. Jednak czytając co kupiliście i za ile dziwny niesmak pozostaje gdy porówna się to z tym co i za ile rzucili na wplomanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 14:10, Bart_GT napisał:

S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo (Oryginał, w środku instrukcja, mapa, naklejki frakcji))
- 20zł
, miał być za 30 ale okazało się, że za 30 w sobotę był razem z torbą stalkera
(torba ekologiczna na zakupy...) więc bez wahania wziąłem za 20 zł, właściwie to był
główny powód dla którego tam pojechałem ;)

<idzie do łazienki>

Dnia 28.06.2009 o 14:10, Bart_GT napisał:

FRONTLINES Fuel of War (Edycja Specjalna, w środku fajna koszulka, soundtrack,
artbook, instrukcja oraz mały katalog broni i pojazdów obu stron konfliktów) Była jeszcze
edycja chyba bez niczego prócz gry za 10 zł ale jak za dodatkowe 10 było to i owo to
wziąłem ;)

<bierze żyletke>

Dnia 28.06.2009 o 14:10, Bart_GT napisał:

Gratisowe przypinki i smycze a przy kasie naklejki wiedźmina i pocztówki Mas Effect.
Swoją drogą ME za 30 zł w edycji specjalnej wyglądał imponująco - ja wczesniej go kupiłem
za podobną kwotę bez dodatków w sklepie gram.pl :P

<topi się w toalecie>

Mam tylko pytanie, dlaczego ta akcja tylko w Wa-Wie? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować