Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Kraków, Katowice (mieszkam tu... po co jechałem do Krakowa...), Wrocław.
Południe się cieszy.

Poznań, Warszawa
Centralna Polska się cieszy.

Może nie zdajecie sobie sprawy, ale północna Polska została wydymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:53, Grinczar napisał:

Może nie zdajecie sobie sprawy, ale północna Polska została wydymana.

MUAHAHAHAHAHAAAA (diaboliczny śmiech) ;)

Jeszcze pytanie: ktoś się orientuje, jakie gry na X360 chodziły na ostatnich Giermaszach i po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:53, Grinczar napisał:

Kraków, Katowice (mieszkam tu... po co jechałem do Krakowa...), Wrocław.
Południe się cieszy.

Poznań, Warszawa
Centralna Polska się cieszy.

Może nie zdajecie sobie sprawy, ale północna Polska została wydymana.



Nie mówiąc już o wschodzie. Lublin takim zadupiem chyba nie jest i na mapie znaleźć się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2009 o 12:57, Citkowsky napisał:

Nie mówiąc już o wschodzie. Lublin takim zadupiem chyba nie jest i na mapie znaleźć się
da;)


No tak ale we Wrocławiu jest 2x więcej ludzi, na Śląsku jest skupisko wielkich miast jak Dąbrowa Górnicza (moje miasto :P), Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Chorzów, Rybnik, Katowice, Zabrze, Zawiercie, Bielsko Biała itd, w Krakowie jest ponad 2x więcej ludności a w Poznania ponad 500 000 ludzi no więc nie jest aż tak dziwne, że nie ma Girmaszu w Lublinie... Szczecin jest 2x większym miastem a też nie będzie tam giermaszu, w Gdańsku do samego miasta gdzie jest prawie 500 000 mieszkańców dochodzi jeszcze Gdynia i Sopot też nie ma giermaszu, a ty ubolewasz nad Lublinem. Trudno nie ma tam giermszu, pozostaje ci mieć nadzieję,że w przyszłym roku będzie giermasz w Lublinie, jeżeli wg będzie giermasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:29, crash807 napisał:

No tak ale we Wrocławiu jest 2x więcej ludzi, na Śląsku jest skupisko wielkich miast
jak Dąbrowa Górnicza (moje miasto :P), Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Chorzów, Rybnik, Katowice,
Zabrze, Zawiercie, Bielsko Biała itd

TYCHY!!!

No i może powtórzę pytanie z informacji prasowej:

Pytanko do wszystkich Katowiczan: czy na placu Andrzeja jest dworzec? Bo tak patrzę sobie na Zumi i tam tory idą, a że SKM z Tychów jedzie, to bym łatwo dotarł tam przed 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:31, Dared00 napisał:

Pytanko do wszystkich Katowiczan: czy na placu Andrzeja jest dworzec? Bo tak patrzę sobie
na Zumi i tam tory idą, a że SKM z Tychów jedzie, to bym łatwo dotarł tam przed 10 ;)


Na rowerku przyjeżdżaj, masz tylko 20km ;p A gdzie wg jest ten sklep? Z Dąbrowy są bezpośrednie autobusy do centrum Katowic to mam nadzieję, że nie będę miał daleko do sklepu z przystanku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:33, crash807 napisał:

Na rowerku przyjeżdżaj, masz tylko 20km ;p A gdzie wg jest ten sklep? Z Dąbrowy są bezpośrednie
autobusy do centrum Katowic to mam nadzieję, że nie będę miał daleko do sklepu z przystanku
;p

Nie po to wydawano 20 mln na nowe pociągi, żeby potem Dared nimi nie jeździł ;)

Tutaj sklep: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Katowice%2C+Ko%B6ciuszki+8&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:36, Dared00 napisał:

Nie po to wydawano 20 mln na nowe pociągi, żeby potem Dared nimi nie jeździł ;)


A Autobusów nie ma z Tych ? ;p

Dnia 25.08.2009 o 13:36, Dared00 napisał:


Oo super, blisko centrum a w zasadzie w samym centrum, blisko przystanku ;p, znam te rejony na pamięć. a jeżeli chodzi o dworzec to to jest główny dworzec w Katowicach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:40, crash807 napisał:

A Autobusów nie ma z Tych ? ;p

Tychów ;P Są są, ale o ile mi wiadomo, to Murckowska w remoncie ;)

Dnia 25.08.2009 o 13:40, crash807 napisał:

Oo super, blisko centrum a w zasadzie w samym centrum, blisko przystanku ;p, znam te
rejony na pamięć. a jeżeli chodzi o dworzec to to jest główny dworzec w Katowicach :-)

To jadę pociągiem. 10:35 na dworcu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:48, crash807 napisał:

bynajmniej tak mi się wydaje

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Dnia 25.08.2009 o 13:48, crash807 napisał:

bo jak http://www.cdprojekt.pl/releaseschedule
zaznaczyłem aby wyszukało gry tylko na PSP to żadnych nie ma w planie wydawniczym.

W planie wydawniczym nie ma żadnej gry, jednak w katalogu gier jest spora lista pozycji na psp.
http://www.cdprojekt.pl/gamecatalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:25, milten6 napisał:

> bynajmniej tak mi się wydaje
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej


wiedziałem, zawszę piszę bynajmniej zamiast przynajmniej i akurat zawsze musi mnie ktoś poprawić, no kurcze no akurat jak to napiszę to akurat to przeczyta polonista...

> http://www.cdprojekt.pl/gamecatalog

aa, no to fajnie, sam sobie na coś zapoluję jeżeli będą jakieś gry na psp na giermaszu, jakoś w to wątpię no ale warto mieć nadzieję. Nie dawno sobie zakupiłem psp, na razie mam mało gierek to chętnie bym pokupował po jakiś okazyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:35, crash807 napisał:

wiedziałem, zawszę piszę bynajmniej zamiast przynajmniej i akurat zawsze musi mnie ktoś
poprawić, no kurcze no akurat jak to napiszę to akurat to przeczyta polonista...

Nie trzeba być polonistą, żeby znać różnicę między "przynajmniej", a "bynajmniej".

Mogli zapowiedzieć wcześniej, że będzie Giermasz w Katowicach. A tak to straciłem 20 zł za przejazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śiwetnie ostatni giermasz w Warszawie ;) Ale w piątek... Przecież to wrzesień i znając życie skończę lekcje po 15 (oczywiście nie mam nowego planu jeszcze), Giermasz będzie trawał do 18, może dojadę na 16, więc nie wiele kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę, będę, kupię i wyjdę ;]. No cóż, zamierzam być pierwszy i prześcignąć Igora :P. Niestety nie dam rady nikomu już nic kupić, bo już mam komu. A i z kasą super nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować