Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Z pewnych źródeł wiem że na giermaszu można było kupić m.in.
- Mass Effect (edycja premierowa 30zł)
- Wiedźmin (premierówka zdaje się że za 30zł)
- World in Conflict (premierowa 20zł)
- Broken Sword: Anioł Śmierci (premierowa 5zł)
- Alone in the Dark (edycja specjalna 30zł)
- Sega Rally (premierowa 5zł)
- Kolekcja wszechczasów Heroes (100zł)
- Kolekcja wszechczasów Neverwinter Nights (60zł)
- Codename Panzers: Zimna Wojna (premierowa 30zł)
- FEAR 2 (premierowa 30zł)
- Unreal Tournament 3 (premierowa i Platyna 20zł)
Większość gier z "Złotej Kolekcji z tego co pamiętam była za 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem:
- Kolekcjonerkę Mass Effecta (40 zł)
- Hour of Victory (premierowa, 5 zł)
- The Club (premierowa, 5 zł)
- Cezar IV (premierowa, 10 zł)
- Lost Planet (premierowa, 20 zł)
- Empire Earth III (premierowa, 20 zł)
i Vive Pinate: Trouble in Paradise na X360 za 40 zł (:D)

Także było nieźle, ale koczowałem od 6 rano i żadnych bonusów wbrew zapowiedziom nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Zaznaczam jednak, że w jakimś przypadku mogłem się pomylić, więc jeśli ktoś coś wychwyci to niech mnie poprawi ;) Tak czy inaczej jak porównuje teraz te ceny z tymi które były wcześniej w Warszawie to wychodzi na to iż tym razem już nie było aż tak tanio jak poprzednio. Być może ma to związek z tym że siedziba CDP mieści się chyba w Warszawie, a zorganizowanie takiej akcji gdzieś dalej na pewno musi kosztować trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wsumie pojechalem tylko i wyłaczniei po empire total war kupilem za 40zl bałem sie ze kolejka bedzie jakas bardzo duza a bedac kolo 15 ludzie byli ale tlumow nie doswiadczylem. A co do cen innych gier to juz wyzej sie wypowiedzieli i chyba nie ma co juz dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem 10 minut przed 12. Razem z kolegą. Ludzi ok. 70-80 przed i 20 za nami.Wielki upał i ze wszystkich cieknie pot. Ale na początku było fajnie, bo kolejka się ruszyła, lecz potem przez następne 20 minut stała w bezruchu. Niestety...
Na szczęście 2 kolegów było już w środku. Jeden z nich kupił dla nas DoW II (30 zł) i Jade Empire: Edycja Specjalna (10 zł). Gadżetów ani gratisowych gier nie było, a szkoda. Mimo wszystko jestem zadowolony. Podróż natomiast w obydwie strony kosztowała mnie 19 zł.

Większość ludzi wychodziła z EK Mass Effect, EK Alone in the Dark, DoW II. Widać tego było b. dużo. Ogólnie gry tanio, ale ludzie i tak kupowali po jednej czy dwóch. Natomiast kolega wyszedł naraz z 10 grami (z 3 były dla nas) i wszyscy się go pytali czy zamierza sprzedawać na allegro czy do jakiegoś sklepu, w ogóle o co chodzi...

Szkoda tylko, że taki upał był. Ale plus taki, że tanio dostałem b. dobre gry bez czekania długiego, zwiedziłem trochę Kraków i spotkałem się z kolegami z byłego klanu.

Może napiszę, jakąś większą relację potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera ; / Może tak by kiedyś giermasz zrobili w Szczecinie? Gdybanie na potem, mam pytanie: Były jakieś gry na ps3''ójkę? ; d Jak tak to jakie i za ile? ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 17:47, Qbasmok napisał:

cholera ; / Może tak by kiedyś giermasz zrobili w Szczecinie? Gdybanie na potem, mam
pytanie: Były jakieś gry na ps3''ójkę? ; d Jak tak to jakie i za ile? ; d

Były gry na PS3. Chyba po 30-40 zł, o ile się nie mylę. Potem napiszę dokładnie za ile, bo kolega kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale jak zobaczyłem jaka jest kolejka i jakie tam ułomki czekają to poszedłem po 15 sekundach no i nic nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera sie jutro tam ktos z okolic Rybnika,Rydultow?
Chetnie dorwalbym EK Mass Effect ....
Szkoda tylko ze nie zrobia tej promocji jako WPLN bo nielatwo dotrzec na drugi koniec polski ze wzgledu zeby kupic sobie gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 15:54, ElMundo napisał:

Także było nieźle, ale koczowałem od 6 rano i żadnych bonusów wbrew zapowiedziom nie
było.

Gratuluję wytrwałości :P Ja byłam dopiero około 14, wcześniej nie mogłam. I tak było lepiej niż myślałam. Spodziewałam się sporego tłoku a i tak dość swobodnie wybierałam, przebierałam, oglądałam co jest. Wręcz myślałam, że będę stała sporo na zewnątrz w oczekiwaniu na wejście! Lost Planet jeszcze był o tej 14. I to całkiem sporo. Ponoć kolekcjonerka Mass Efecta szybko sie rozeszła, ale były premierówki. I to mnóstwo. Ja sięgnęłam po Alone In The Dark, edycję specjalną. 30 zł to właściwie grosze jak na tak wydaną grę. Soundtrack przedni :D

20090821190354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramie kiedyś kupiłem w promocji tą edycję za 50 zł, ale niestety mam Radeona, więc jakośc gry była straszna. Zestaw sprzedałem, ale soundtrack tam mi się spodobał, że musiałem go zatrzymac :) Do dziś leży na półce z innymi płytami muzycznymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka nie powala (tzn. w porównaniu z takim np. z Call of Juarez 2 :P), ale opłaca się i wygląda w miarę nieźle. Jak ja bym chciał taki Giermasz gdzieś w Dolnośląskim... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe, czyli nie żałuję, że w moim mieście to nie było;) ani jedna gra którą byłbym zainteresowany. Czemu wreszcie dodatku do TDU nigdzie nie dadza? Kiszą dalej w topsellerze kurcze. Do bani jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, co najciekawsze i cenowo najkorzystniejsze już się w Wa-wie chyba rozeszło... A za miesiąc resztki trafią z ''wielką pompą'' do wPLNmanii hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:00, Gumisiek2 napisał:

Jak ja bym chciał taki Giermasz gdzieś w Dolnośląskim...


Popieram!
Tyle,ze pewnie zanim tu dojdzie ten giermasz to CDP bedzie mial na magazynie tylko tytuly ktore nie zeszly w biedronkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować